Impreza Tysiące Winyli - Kolekcje Z Daleka - Dom odbędzie się 1 marca 2017 (Środa), w klubie DOM Łódź. Start imprezy: godz. 17:00. .
0 Tysiące Winyli - Kolekcje Z Daleka - Dom

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Tysiące Winyli - Kolekcje Z Daleka - Dom

1 marca 2017, DOM Łódź, start: 17:00

Zagrają na imprezie:
Tysiące Winyli - POLISH RECORDS COLLECTIONS FOR SALE

Czy wasze winylowe kolekcje wciąż mają kilka braków?

1-szego marca zjawimy się w Łodzi z tysiącami analogów i to nie byle jakich! Specjalnie dla Was wyruszamy w Europę po tytuły jakich jeszcze nie było, nie przymykając oczu na popularne, i tak często wspominane pozycje z przeszłości. Będą kolekcje które już czekają na Nas w Anglii, wypływają ze Stanów czy zostaną odkryte podczas podróży na zachodnią część naszego kontynentu, nie zapominając o nowościach oraz naszych rodzimych Twórcach.
Dla tych którzy będą mieli w głowie konkretne tytuły, polecamy skrzynkęTysiące Winyli do której dostęp ma kilku kolekcjonerów(ok. 50.000 płyt!), będących noc i dzień w gotowości:). Postaramy się co w Naszej skromnej mocy by Was nie rozczarować:).
Zapraszamy nie tylko poszukiwaczy skarbów ale również ich właścicieli, będzie Nam niezwykle miło spotkać lokalnych pasjonatów i ugościć ich kolekcje, oczywiście jeśli tylko pozwoli Nam na to przestrzeń. W takiej sprawie porosimy o kontakt poprzez sms na numer 533324488 lub w wiadomości na FP Tysiące Winyli, odezwiemy się jak tylko znajdziemy chwilkę.
Pamiętajcie! Nie tylko sprzedajemy, prowadzimy również skup oraz wymieniamy się płytami więc łapcie swoje zakurzone winyle i do zobaczenia w Domu.

Oto lista kolekcji, sklepów jakie przemierzą Polskę i odwiedzą Łódź już niedługo -

Trzaski
Biała Podlaska
http://trzaski.pl/

Antykwariat Grochowski - Piwnica
Warszawa
http://agrochowski.pl/

Matt'a Winyl'a
Kraków

Muzyczne Listy/Vintage Soundglasses
Lublin
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Piotrkowska 138/140, Łódź
Aktualna pozycja klubu: 5/1663 Zagłosuj na klub
Nadchodzące imprezy
Wieczór Z Ojcem ChrzestnymWieczór Z Ojcem ChrzestnymPoniedziałek, 23 października 2017Bikiniarska PotańcówkaBikiniarska PotańcówkaPiątek, 27 października 2017Bass Astral X Igo W DomuBass Astral X Igo W DomuSobota, 28 października 2017Brusque Twins can  Wiktor Skok  Glitter GlassBrusque Twins can Wiktor Skok Glitter GlassNiedziela, 29 października 2017Transcendencja Vol 2Transcendencja Vol 2Piątek, 3 listopada 2017
Poprzednie imprezy
Dom Trapów Da Vosk DoctaDom Trapów Da Vosk DoctaSobota, 21 października 2017Samogęstex20 vyti Tauta B-DaySamogęstex20 vyti Tauta B-DayPiątek, 20 października 2017Mecz Lm Bayern Monachium - Celtic GlasgowMecz Lm Bayern Monachium - Celtic GlasgowŚroda, 18 października 2017Mecz Lm Real Madryt -Tottenham HotspurMecz Lm Real Madryt -Tottenham HotspurWtorek, 17 października 2017Wieczór Z Johnny DeppemWieczór Z Johnny DeppemPoniedziałek, 16 października 2017