Coraz bardziej umacniają swoją pozycję w świecie progressive trance. Już teraz możecie wysłuchać ich najnowszego wydania. Wytwórnia Saturate Audio prezentuje singiel "Titans" od Sundrownera. 3 UserComments

Tytani głębokiego klimatu

Artykuł dodano: 2 lipca 2015, godz. 12:00
Odsłony: 2370x
Najnowszy singiel amerykańskiego twórcy pojawia się dzięki wytwórni Saturate Audio. Wielka gratka dla fanów progressive trance trafi do szerokiej sprzedaży już w najbliższy poniedziałek.

Pod aliasem Sundrowner ukrywa się Daniel Hairston - producent, który do 2012 roku wydawał przede wszystkim pod swoim własnym imieniem i nazwiskiem. Jego utwory i remiksy trafiały na kompilacje takich labeli, jak Green Martian czy Ministry Of Sound, zyskiwały również supporty m.in.: Markusa Schulza, Marcusa Schossowa czy Stoneface & Terminal.
Matt Davey - Castaway (Daniel Hairston Lonely Road Remix)


Jego obecny projekt istnieje już od 2010 roku, jednak dopiero od trzech lat Amerykanin poświęca mu się całkowicie. Na stosunkowo nowym etapie kariery, ważnym wydarzeniem było wydanie utworu "Orion" na zeszłorocznej płycie "Saturate Audio Immersed", zmiksowanej przez Styllera i Basila O'Glue - założycieli i właścicieli Saturate Audio.

Sundrowner - Orion (Original Mix)


Istniejąca od września 2012 roku wytwórnia propaguje utwory z gatunku progressive trance, progressive house oraz techno. Prezentowali się w niej m.in. Danilo Ercole, Aaron Camz i Solid Stone; stała się też przepustką do sławy dla takich twórców, jak: Holbrook & SkyKeeper czy Naian. Warto odnotować fakt, że label znalazł również miejsce dla wydań polskich producentów: High 5, Alexa Rusina, Reiklavika oraz duetów Purple Stories i Darkployers.  

"Titans" jest drugim (po zeszłorocznej EP-ce "Orion/South Terrace") wydawnictwem Sundrownera w tej młodej, a jednocześnie bardzo docenianej przez artystów, krytyków oraz słuchaczy wytwórni. Oryginał jest niewątpliwie jednym z ciekawszych utworów progresywno-trance'owych ostatnich miesięcy, z niesamowicie mroczną i głęboką linią basową. Jego potencjał docenili m.in.: Ferry Corsten oraz Gai Barone, którzy umieścili go w tracklistach swoich audycji.

Sundrowner - Titans (Original Mix) OUT NOW!


Na singlu znajdziemy również remiks od współwłaściciela Saturate Audio, greckiego producenta Basila O'Glue. Jego interpretacja jest wypełniona charakterystycznymi dla niego samplami, jednak nie możemy odmówić jej świeżości, a także niesamowitego klimatu. Naprawdę warto poznać!

Sundrowner - Titans (Basil O’Glue Remix)


Od 15 czerwca "Titans" można nabyć w ekskluzywnej sprzedaży na stronie Beatport: https://pro.beatport.com/release/titans/1546898

Dajcie znać w komentarzach, która wersja podoba się Wam bardziej i czy obserwujecie wytwórnię Saturate Audio.

Niezmiennie, nie tylko na FTB.pl... spodziewajcie się niespodziewanego. Właśnie Tak: http://zdobrejwoli.blog.pl/


Komentarze
  • kamil / kamillo2 lipca 2015, godz. 16:05
    Mój top label na chwilę obecną :) w posiadaniu prawie wszystkich epek i singli :) A co do numerów mega z lekkim wskazaniem na Basil 'a :)
  • greit2 lipca 2015, godz. 17:51
    Saturate to aktualnie mój label nr 1. Składanka Immersed nie schodzi z playlisty, podobnie jak wszystkie audycje Basila. Jego rmx najbardziej mi się podoba :)
  • Luc Deep2 lipca 2015, godz. 18:31
    Na łamach Transowych Rarytasów wiele razy pochlebnie wypowiadałem sie na temat Saturate. W/w kawałki Sundrowner'a może nie są najlepszymi, które wyszły w labelu, ale i tak trzymają wysoki poziom:)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)