Ci wszyscy z Państwa, którzy myślą albo już podjęli decyzję o wyjeździe w tym roku do Chorwacji razem z pierwszorzędną ekipą Ultra Party Camp zapewne wyczekują świeżych informacji od organizatorów. 0 UserComments

Ultra Europe: 'Na tę chwilę festiwal odbywa się tak, jak planowano - 10,11 i 12 lipca'

Artykuł dodano: 9 kwietnia, godz. 13:50
Odsłony: 1989x
Ci wszyscy z Państwa, którzy myślą albo już podjęli decyzję o wyjeździe w tym roku do Chorwacji razem z pierwszorzędną ekipą Ultra Party Camp zapewne wyczekują świeżych informacji od organizatorów. 

Czy pandemia koronawirusa spowoduje odwołanie letnich festiwali w Europie? W niektórych krajach na pewno, ale przynajmniej na tę chwilę Ultra Europe ma inne stanowisko w tej sprawie - oficjalnego komunikatu w ostatnich godzinach czy dniach nie podano, ale na Facebookowym profilu organizatorzy odpowiedzieli jednemu z imprezowiczów w ten sposób: 

"Na tę chwilę Ultra Europe odbywa się tak, jak planowano - 10, 11 i 12 lipca 2020 w Splicie. Cały czas uważnie monitorujemy całą sytuację i oczywiście zdrowie i bezpieczeństwo jest naszym priorytetem, na którym oparte będą wszystkie nasze przyszłe decyzje. 
Jak tylko będziemy mieli dla Was jakieś nowe informacje w tej kwestii, umieścimy je na naszych komnikacyjnych kanałach, więc bądźcie w pobliżu". 

Według oficjalnych doniesień w Chorwacji sytuacja związana z koronawirusem jest następująca: 1300 przypadków, 19 ofiar. 
Czy myślicie, że możliwe jest przeprowadzenie bez przeszkód Ultra Europe 2020 i czy sami wybieracie się razem z Ultra Party Camp albo osobno? 

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)