Oficjalne rozpoczęcie tegorocznego lata już w przyszłym tygodniu, czas najwyższy podjąć ostateczne decyzje co do spędzenia najbardziej cudownych wakacji w życiu! Jednym z idealnych kandydatów... 0 UserComments

Ultra Party Camp 2017 coraz bliżej: rozmawiamy z organizatorem!

Artykuł dodano: 13 czerwca 2017, godz. 19:48
Odsłony: 3623x

Oficjalne rozpoczęcie tegorocznego lata już w przyszłym tygodniu, czas najwyższy podjąć ostateczne decyzje co do spędzenia najbardziej cudownych wakacji w życiu! Jednym z idealnych kandydatów do tego miana jest wyjazd razem z Ultra Party Camp na europejską wersję Ultra Music Festivalu, która po raz kolejny odbędzie się w bajecznej Chorwacji. Na tę okoliczność postanowiliśmy zadać Bartkowi, organizatorowi tego wyjątkowego przedsięwzięcia, kilka nurtujących nas pytań.


BILETY NA ULTRA EUROPE:


http://wlotki.pl/bilety/impreza/222182/ultra-music-festival-umf-2017.htm?ref=ftbimp


Zachęcamy do przeczytania wywiadu!


FTB.PL: Ile dokładnie osób już z Wami miało okazję pojechać na tę wycieczkę życia?

BARTEK, ORGANIZATOR ULTRA PARTY CAMP: 

- Łącznie na wszystkie edycje Ultra Party Camp pojechało ponad 2500 uczestników.


Ile osób po jednym wyjeździe postanowiło pojechać raz jeszcze, albo więcej razy? 

- Mamy grono stałych klientów, niektórzy z nich jeżdżą z nami od pierwszej edycji, zabierając ze sobą coraz większą liczbę znajomych. Liczba uczestników co roku waha się w granicach 300-600 osób, zależy od line upu, ceny….


Ile rocznie robicie kilometrów? 

- Na sam Ultra Party Camp każdy autokar kręci średnio 3000 km, co daje przy 10 autokarach 30 000 zrobionych kilometrów! Czyli do tej pory te 30 000 km pokonaliśmy już 4 razy, po 4 edycjach Ultra Party Camp trochę się tego uzbierało!


Jak wyglądają kolejne dni wyjazdu? Poprosimy ze szczegółami, może nawet orientacyjnymi godzinami?

- Wyjeżdżamy w środę, na miejscu jesteśmy w czwartek – to jest dzień na zakwaterowanie, poznanie okolicy i odpoczynek po podróży. Kolejne 3 dni aż do poniedziałku rano bawimy się wszyscy na Ultra Europe. Event rozpoczyna się codziennie o godzinie 16:00 i kończy o 4-5 rano. 


A po niedzieli?

- W poniedziałek wykwaterowujemy się ze Splitu i jedziemy na chorwacką Ibizę – wyspę Pag do miejscowości Novalja, gdzie znajdują się najlepsze kluby w kraju, większość z nich jest w pierwszej dwudziestce rankingu DJ MAGA. Organizujemy tam swój festiwal Dream Island z międzynarodowym line upem w klubie NOA. Od pierwszego do ostatniego dnia pobytu bawimy się w klubach również w dzień, organizujemy imprezę na statku, zwiedzanie Zadaru oraz wiele innych atrakcji. Wyjeżdżamy z wyspy w piątek rano.

Dokładny plan znajdziecie pod tym linkiem:

http://ultrapartycamp.pl/plan.html


O których punktach podróży uczestnicy najczęściej rozmawiają w drodze powrotnej? 

- Poza muzyką? O urokach plaż i jakości klubów i organizowanego festiwalu na plaży Zrce. Uczestnicy doceniają chorwacką gościnność i dobrą kuchnię.


Ile tych punktów podróży, mniejszych i większych atrakcji tak naprawdę jest? 

- Skupiamy się na Chorwacji - zwiedzamy i podziwiamy przepiękne miasta takie jak Split, wpisany na listę UNESCO Trogir, Zadar oraz malownicze wyspy.


Czy gdybym chciał ruszyć w podróż sam, bez swoich znajomych, będę jedynym takim, czy to się zdarza częściej?

- Klienci często pytają czy jadąc sami znajdą tam jakieś towarzystwo. Odpowoiedź jest jedna – oczywiście! Mamy dużo pojedynczych zgłoszeń, ludzi rezerwujących pojedyncze miejsca łączymy w grupy i dajemy im możliwość integracji i poznania nowych ludzi na wyjeździe…


No właśnie, podobno na Waszych wyjazdach zawiązują się znajomości i przyjaźnie, często bardzo silne i trwałe.  To musi być dla Was frajda i dodatkowa satysfakcja? 

- Tak, bardzo cieszy nas widok nawiązywania nowych znajomości, widać to później na portalach społecznościowych jak Ci ludzie spędzają czas razem, planują kolejne wyjazdy. Daje nam to siłę do działania i ulepszania naszych wyjazdów. Na jednym z nich doszło do oświadczyn, sam znam kilka par, które poznały się na Party Camp.


WOW! Słyszałem też, że często dostajecie entuzjastyczne podziękowania…

- Długo by opowiadać, ale najbardziej utkwił mi w pamięci list wysłany przez jednego uczestnika, w którym znalazły się bardzo, ale to bardzo osobiste podziękowania, w których wspominał między innymi, że ten wyjazd zupełnie zmienił jego życie, że zobaczył co w życiu jest naprawdę ważne i zaraził się miłością do podróżowania. Tego wszystkich życzę!


Ultra Party Camp 2016


WIĘCEJ: http://www.ultrapartycamp.pl

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)
Popularne zdjęcia z imprez
92zdjęćZdjęcia z imprezy 10032018 Sobota10032018 SobotaAntidotum64zdjęćZdjęcia z imprezy 2402201824022018Antidotum