Nie ma drugiego TAKIEGO wyjazdu! Nie znajdziecie w naszym kraju drugiej TAKIEJ opcji - Ultra Party Camp po raz kolejny zaprasza na najbardziej satysfakcjonującą wycieczkę roku! 0 UserComments

Ultra Party Camp 2018: Ostatni dzień na podjęcie decyzji!

Artykuł dodano: 8 czerwca 2018, godz. 12:45
Odsłony: 1223x
Nie ma drugiego TAKIEGO wyjazdu! Nie znajdziecie w naszym kraju drugiej TAKIEJ opcji - Ultra Party Camp po raz kolejny zaprasza na najbardziej satysfakcjonującą wycieczkę roku!

Ultra Music Festival 2018 z Ekipą Ultra Party Camp!


Właściwie słowo 'satysfakcjonującą' tu nie do końca pasuje - bardziej adekwatne byłoby określenie 'najbardziej euforyczną'! Do wyjazdu pozostało 25 dni, ale ostatnie 24 organizatorzy zostawiają sobie na kwestie - nomen omen: organizacyjne, a co za tym idzie chcą dograć wszystkie szczegóły w stosunku do określonej grupy osób. 

Ultra Europe Campsite Beachville 2016 (Official Aftermovie)

A zatem Panie i Panowie - do podjęcia decyzji pozostało tylko pół doby! Z naszej strony serdecznie polecamy, namawiamy i gwarantujemy, że Ultra Party Camp to wyjazd absolutnie bezpieczny, wszystko zawsze zapięte jest na ostatni guzik i jeszcze nigdy nikt nie narzekał. 

Ultra Party Camp 2016

A do tej pory w tych wyjazdach uczestniczyło już ponad 3 tysiące osób! Nie wahajcie się więc dłużej - wyjazd z Ultra Party Camp to przecież nie tylko festiwal Ultra Europe, ale też inne festiwalowe szaleństwo w Noa Beach Club na plaży Zrce, balety w wielu innych miejscach z m.in. Neevaldem i Blindersem, a poza tym najlepsze towarzystwo, które pomoże Wam przeżyć najfajniejszy imprezowy wyjazd w życiu! 

ZAPRASZAMY TUTAJ:  www.ultrapartycamp.pl 

BILET NA ULTRA EUROPE: http://wlotki.pl/bilety/impreza/253400/ultra-europe-2018.htm?ref=ftbimp

ULTRA PARTY CAMP 2015 AFTERMOVIE

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)