Tego jeszcze nie było i być może nigdy nie będzie - epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się po świecie i zmienia plany wielu organizatorom imprez masowych. 2 UserComments

UMF Miami, zimowy Tomorrowland i... wszystkie dyskoteki we Włoszech odwołane!

Artykuł dodano: 5 marca, godz. 12:27
Odsłony: 2726x
Tego jeszcze nie było i być może nigdy nie będzie - epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się po świecie i zmienia plany wielu organizatorom imprez masowych. 

Jak się dzisiaj dowiedzieliśmy koronawirus jest już we wszystkich 20 regionach Włoch. To największe ognisko tego patogenu w Europie (ponad 3 tysiące ofiar na świecie, ponad 100 w samych Włoszech). W związku z tym odwołano WSZYSTKIE zajęcia w szkołach i uczelniach oraz wszystkie imprezy masowe, a nawet wszystkie dyskoteki do 15 marca włącznie. 

Jednak świat EDM ma już większe zmartwienia - Ultra Music Festival w Miami poinformował, że ze względu na bezpieczeństwo uczestników w tym roku nie odbędzie się! W momencie, gdy świat artystów zaczął komentować tę decyzję, podobne wieści usłyszeliśmy ze strony ID & T - zimowa edycja Tomorrowland również została odwołana! 

To może oznaczać, że kolejni organizatorzy zaczną podejmować takie decyzje i rok 2020 pod względem imprezowego kalendarza zacznie nam się każdego dnia coraz bardziej kurczyć. Co myślicie o takiej postawie agencji, czy to słuszne decyzje czy jednak przesadne? Czy doczekamy się podobnych działań w Polsce. Jak dotąd mamy jeden potwierdzony przypadek zakażenia najnowszym koronawirusem...

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)