Impreza Underground Perception Pres Tony Lionni odbędzie się 31 października 2009 (Sobota), w klubie M25 Warszawa. Start imprezy: godz. 00:00. .
0 Underground Perception Pres Tony Lionni

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Underground Perception Pres Tony Lionni

31 października 2009, M25 Warszawa, start: 00:00

Zagrają na imprezie:
Tony Lionni, urodzony w Liverpoolu, ale wychowany w Manchesterze, dokonał w 2008 roku płodnego i nienagannego debiutu jako producent dzięki swojemu rozwijającemu gatunek podejściu do houseu i tech houseu, detroit techno i wszystkiego, co jest deep. Z realizacjami w labelach takich, jak Aesthetic Audio, Figure, Mule, Versatile i Wave, Lionni nie mógł mieć już lepszego scenariusza.

Sam siebie zaskoczyłem tak naprawdę - mówi producent, cytując Rona Trenta, Theo Parrish i Kerri Chandler w tej kolejności, nie tylko jako najważniejsze wpływy, ale też jako najistotniejszych graczy na obecnej scenie producenckiej. Po ciężkiej pracy związanej z produkcją muzyki, od razu oferowano wydawanie płyty. Najpierw GilbR z Versatile Records, parę tygodni później Wave Records, wszystko bez jakiegokolwiek kontaktu czy wcześniejszych ustaleń między tymi ludźmi, a na koniec MuleMusiq z Japonii. Byłem zachwycony. Szczerze, nie mogłem w to uwierzyć.

Podczas gdy kariera muzyczna Lionniego przybrała na tempie w ciągu ostatniego roku, nie był to jednorazowy sukces, mimo, że mogłoby się tak wydawać. Lionni eksperymentuje z instrumentami elektronicznymi od 20 lat. Po drodze nastąpiło wiele przełomów. Jako genialny producent i autopromotor, Lionni nie jest człowiekiem, który będzie czekał, aż wszystko samo do niego przyjdzie.

Po pierwszej pomyślnej realizacji dla Wave Tecu, zatytułowanym 'Deep Joy EP', producent z Barcelony Tony Lionni (wydawnictwa także na Versatile, Mulemusiq) powraca z mocno oczekiwaną płytą 'Mamadu'. Album ten idealnie ukazuje muzyczny talent Lionniego, mający swój wyraz w gatunkach od techno, przez dub, progressive, acid, aż po deep tech-house. Tytuł 'Mamadu' jest pewnym odniesieniem to ciepłego, melodycznego techno inspirującego się rytmami afro, które stanowią tu powłokę nad abstrakcyjnymi, a jednocześnie minimalistycznymi, elektronicznymi dźwiękami. Tytułowy utwór jest klimatyczną podróżą w szybkim tempie do świata techno, podczas gdy 'Deep Odyssey' to połączenie poważniejszych rytmów deep-houseu z dubowym posmakiem w stylu Deep Space stworzonego przez François K.
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Mińska 25, Warszawa
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Sick Imagination With Brian Sanhaji Live - Kd3 B-Day BashSick Imagination With Brian Sanhaji Live - Kd3 B-Day BashSobota, 2 czerwca 2012BorgoreBorgoreSobota, 25 lutego 2012Mystic Arts Event 5th AnniversaryMystic Arts Event 5th AnniversarySobota, 11 lutego 2012Walentynki - Frank Kvitta I InniWalentynki - Frank Kvitta I InniPiątek, 10 lutego 2012Symphonix blue Tunes Records - Niemcy Live  Dj Set  M25 WarsawSymphonix blue Tunes Records - Niemcy Live Dj Set M25 WarsawSobota, 21 maja 2011
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa Imprezy Boszkowo