Nie pierwszy raz w TOP 10 najpopularniejszych polskich didżejów znalazł się w tym roku V_Valdi, ale też wiele długich lat pracował na swoją rozpoznawalność i sympatię. Wierny propagator muzyki house... 6 UserComments

'Urodziny FTB to jak kolacja wigilijna z najpopularniejszymi DJ-ami' - mówi V_Valdi

Artykuł dodano: 9 grudnia 2010, godz. 10:26
Odsłony: 6681x

Nie pierwszy raz w TOP 10 najpopularniejszych polskich didżejów znalazł się w tym roku V_Valdi, ale też wiele długich lat pracował na swoją rozpoznawalność i sympatię. Wierny propagator muzyki house - w różnych sezonach różne odmiany - już w tę sobotę przypomni wszystkim o swoich umiejętnościach doboru repertuaru i technik miksowania i rozbuja parkiet X-Demona podczas 10. urodzin FTB.PL w Lesznie.

1. Jak byś podsumował to, co zwykle dzieje się na urodzinach FTB?

Pracowaliśmy ciężko 12 miesięcy i jest to pewnego rodzaju posumowanie naszej działalności . Pokuszę się też o stwierdzenie , że impreza ta to rodzaj "kolacji wigilijnej" razem z najpopuraniejszymi dj'ami wybranymi przez klubowiczów:) Podzielam również zdanie wielu innych osób, że takiego składu dj-ów w warunkach klubowych można spotkać tylko tam.

2. Pikantne wspomnienia?

Najbardziej chyba te nieoficjalne .. i niech takie już zostaną . Amen :)

3. W jaki sposób byś zaprosił na imprezę kogoś, kto jeszcze się waha?

Głosowałeś(-aś) - zobacz co narobiłeś(-aś).

4. Dlaczego X-demon jest fajnym klubem?

A jest fajny?

5. Czego się można spodziewać w twoim secie?

Mam dylemat z tym na dzień dzisiejszy. Przede wszystkim że niemal każdy z uczestników imprezy wie, na co nas stać i z jednej strony liczy że będzie tak jak zawsze, z drugiej oczekuje zaskoczenia. Jednak chyba najbardziej po głowie chodzi mi program dobrej imprezy, na wesoło :). Tak naprawdę przekonacie się stosując się do odpowiedzi na pytanie nr 3.

P.S. Oczywiście cały ten wywiad traktujmy z przymrużeniem oka, na wesoło. Jednak mimo to gorąco zapraszam do udziału w tej imprezie uświadamiając Was, że będąc nieobecnym w tym dniu poczujecie się jakbyście mieli zaproszenie na galę rozdania Oscarów i nie pojechali na nią. Klub X-Demon jest naprawdę znakomitym miejscem na takie wydarzenie , więc ... do zobaczenia i usłyszenia 11 grudnia w Lesznie!

Komentarze
 • Matt Dillar9 grudnia 2010, godz. 11:39
  I zaś pompowanie balonika.. Chyba trzeba zaczać myśleć o transporcie:)
 • White Sands9 grudnia 2010, godz. 12:00
  a V_Valdi za co jest w pierwszej 10? bo ja nie rozumiem kompletnie
 • toudi269 grudnia 2010, godz. 15:02
  Za sms-y:)
 • maras19809 grudnia 2010, godz. 17:27
  jest bo jest. jedziem!
 • PePeK10 grudnia 2010, godz. 12:11
  fajna przenosnia z ta kolacja :)
 • Travisalo10 grudnia 2010, godz. 13:11
  x-demon jest za mały na tego typu imprezy, może organizatorzy zrozumieją to po imprezie, że czas wynieść się z leszna choć sam z niego jestem. pozdro
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (6)