Impreza Vanguard odbędzie się 21 grudnia 2013 (Sobota), w klubie Tunel Poznań. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Vanguard

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Vanguard

21 grudnia 2013, Tunel Poznań, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Deep, Tech-House
Grudzień w Tunelu obfituje w dobre imprezy. Michał Mikey Ziółek / Vanguard DJs również pragną zapewnić Wam wyśmienitą nutę i zakwasy w łydkach po pląsach bo z parkietu nie zejdziecie ani na moment ;) Imprezę uświetni nasz serdeczny przyjaciel DJ m.scheffler ( Michal Scheffler | POLAND ), który przyleci do nas prosto z parkietów klubów w Panamie.

BIO:
DJ m.scheffler, Michał Szcheffler urodził się i dorastał w Polsce aż do swoich 18 urodzin kiedy to zdecydował się wieść życie Nomada.
Dziś 28 letni obywatel świata przez ostatnią dekadę podróżował i gromadził doświadczenia kulturowe w takich miejscach jak Hiszpania, Portugalia, Argentyna, Angola oraz Rio de Janerio w Brazyli..
Zaowocowało to ogromem śmiałych muzycznych eksperymentów, które są wyczuwalne w jego setach.
Sety Michała urozmaicane są remiksami wykonywanymi na żywo a skupiają się na mieszance Tech-House i Deep nuDisco & bassline groove.
Inspiracje czerpie z korzeni Niemieckiej Cologne, najnowszych muzycznych trendów Ibizy a wszystko to lekko zaprawione latynowską zmysłowością.

Obecnie Michał mieszka i gra w Panama City. Rezyduje w Klubie Hard Rock i rozwija swoje nowe kulturowe projekty.
Następne miesiące będą wypełnione wieloma wydarzeniami z udziałem Michała
między innymi na Universo Paralello, który jest jednym z trzech najważniejszych festiwali obu Ameryk.

Mikey i Cuca

Mikey i Cuca poznali się kilka lat temu grając na kompletnie odmiennych stylistycznie imprezach propagując różne muzyczne generacje.
Mikey reprezentował undergroundowy styl Psychedelic trance udzielając się w kolektywie Uridium w ramach którego współtworzył legendarny duet Infra Sound wraz z Sickmanem (Mariusz Wnuk)
Oprócz tego Mikey współtworzył projekt Psytrance „Prophets of Orion” wraz z Tracerem (Wiesław Małolepszy) grając liczne live acty w kraju i za granicą oraz solowe projekty „Extreme Discotheque” i „Secret Energy” skupiając się na stylu elektro.
Cuca zaś zasilał szeregi G-point unit reprezentując gatunki House. Kolektyw grał na wielu imprezach w całej Polsce ściągając na parkiet liczną publikę.
Mikey i Cuca spotykając się na organizowanych przez siebie imprezach i wymieniając się muzyką, postanowili zacząć grać wspólnie propagując intrygujące dźwięki Deep, Progressive oraz mocniejsze uderzenia Tech-house.
Tak powstał pomysł na cykl "Vanguard", który początkowo współtworzony również z Deco trwa od 2008 roku. W tym czasie grali z nami różni znamienici goście znani z lokalnej sceny klubowej i nie tylko.
Zapraszamy!!!
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)