Impreza Walentynki Z Cogitaturem Martyna Jakubowicz odbędzie się 14 lutego 2010 (Niedziela), w klubie Cogitatur Katowice. Start imprezy: godz. 08:00. .
0 Walentynki Z Cogitaturem Martyna Jakubowicz

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Walentynki Z Cogitaturem Martyna Jakubowicz

14 lutego 2010, Cogitatur Katowice, start: 08:00

Zagrają na imprezie:
Martyna Jakubowicz jedyna w swoim rodzaju wykonawczyni ballad, będących mieszanina folk i blues, a także najlepszego klasycznego rocka. Sama pisze i komponuje większość swoich utworów, jej liryki są ciepłe, delikatne i refleksyjne. Jej poezja oparta jest na kobiecych emocjach, uczuciach i potrzebach.
Słowa jej piosenek mówią o samotności, miłości, nadziei, szukaniu prawdziwej więzi. Wyraża nasze myśli w niezwykle bluesowy sposób. Dzięki tym fascynacjom muzycznym oraz świetnym tekstom jej utwory podobają się zarówno ludziom młodym jak i tym którzy poszukują spokoju i możliwości rozmowy z rówieśnikami. Koncerty Martyny Jakubowicz to klimatyczne spotkania muzyczne. Można tu znaleźć zadumane nastroje jak i ogniste rytmy.

Projekty sceniczne Martyny Jakubowicz ewoluują w zależności od kolejnych pomysłów muzycznych. Podstawowy skład zespołu to kwartet , w którym pojawili się trzej młodzi instrumentaliści wnosząc dodatkowe emocje do dobrze znanych utworów Martyny. W czasie koncertu wykonywane są m.in. z płyty „Tylko Dylan”- Knockin’ on Heaven’s door- , z wcześniejszych płyt -„Gdyby nie nasz fart, Ardżuna i Kriszna, Rosa taka sama od lat, Żagle tuż nad ziemią, Karczma na moście i wiele, wiele innych dobrze znanych utworów. Ostatnie doświadczenia koncertowe przekonały nas, że największy przebój Martyny „W domach z betonu nie ma wolnej miłości „ jest doskonale znany młodszemu pokoleniu fanów, którzy śpiewają ten utwór na koncertach i znakomicie się bawią. Tak było m.in. w Stodole , gdzie 700 osobowa publiczność odśpiewała cały utwór z zespołem oraz na Przystanku Woodstock. Występy na festiwalu Colours of Ostrawa, Zakopiańska Wiosna Jazzowa, Spotkania Zamkowe Kętrzyn i wiele, wiele innych kończyły się wielokrotnymi bisami W 2008 roku minęło 30 lat od kiedy Martyna Jakubowicz pojawiła się na po raz pierwszy na scenie. Ubiegły rok to obchody tego jubileuszu – począwszy od kwietniowej premiery płyty p.t. „Te 30 urodziny” gdzie inni wykonawcy śpiewają piosenki Martyny m.in. Krzysztof Kiljanski, Indios Bravos, Bracia, Ewa Bem, Pogodno, Lipali, Hurt i inni, poprzez liczne wywiady i koncerty w mediach, a kończąc super koncertem na antenie Programu 3 Polskiego Radia z gośćmi. Do tej pory Martyna wydała 11 swoich autorskich płyt i wzięła udział w wielu projektach innych muzyków.
W najbliższych planach nagranie nowej autorskiej płyty oraz płyty z projektem „Blue True Blues „Więcej informacji na stronie www.martynajakubowicz.com

WALENTYNKOWA PROMOCJA – do każdego biletu kupon promocyjny, 20% rabatu na kuchnię

start: 20:00 // bilet: 30 PLN przedsprzedaż (w sieci )
35 PLN w dniu koncertu
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Gliwicka 9a, Katowice
Aktualna pozycja klubu: 4/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
The Magic Carpathians ProjectThe Magic Carpathians ProjectSobota, 29 maja 2010Outline Liberty Ad HocOutline Liberty Ad HocCzwartek, 20 maja 2010Sylwester 20092010Sylwester 20092010Czwartek, 31 grudnia 2009Tomek Makowiecki  After Flirt BeatsTomek Makowiecki After Flirt BeatsPiątek, 11 grudnia 2009Pablopavo  LudzikiPablopavo LudzikiCzwartek, 10 grudnia 2009