Impreza White Session Energy Exclusive Events odbędzie się 28 kwietnia 2018 (Sobota), w klubie Energy 2000 Katowice. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 White Session  Energy Exclusive Events

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

White Session Energy Exclusive Events

28 kwietnia 2018, Energy 2000 Katowice, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
? ENERGY EXCLUSIVE EVENTS ?
White Session ? Sob 28.04.18
Kochani już nie musicie lecieć do Las Vegas, czy na Ibizę, aby poczuć klimat najlepszych event-ów i muzycznych festiwali na świecie. Specjalnie dla Was, po raz kolejny podnosimy standard naszych imprezy i oferujemy jeszcze wyższy poziom rozrywki!
? Energy Exclusive Events?
Prezentujemy Wam zupełnie nowy cykl imprez tematycznych, w czasie których przeniesiemy Was w magiczny świat, niesamowitych i fantastycznych wrażeń! Specjalny wystrój, najlepsi artyści: akrobacje na wysokości, performerzy, przebierańcy, tancerki, prawdziwa eksplozja konfetti, pokazy pirotechniki scenicznej, wyrzutnie ogni i co2 oraz najlepsi dj-je. To wszystko, oczywiście w klimacie danej imprezy….
Wszystkich zapraszamy już w sobotę 28 kwietnia do klubu nr 1 w Polsce nad którym kontrolę tym razem kontrolę przejmą …"biali ludzie", a Wy poczujecie gorący szalony klimat najlepszych festiwali świata - na biało!… Ojjj... Będzie się działo, to pewne!... a jeśli zdecydujecie się do nas dołączyć, to ta noc na zawsze pozostanie w Waszej pamięci!

Bilet: Panie 15 zł, Panowie 20 zł
Wiek: +18 lat
Start: 21:00
Tego wydarzenia po prostu nie możecie przegapić!

Zagrają dla Was także nasi rezydenci:
New Main Stage: Aras, DeePush, DWave
New Dance Stage: Mefiu, Kubeck
New VIP R'n'B Stage: Triks

PROMOCJA / URODZINY/KAWALERSKIE/PANIEŃSKIE - AKTYWNE.
Zasady promocji znajdziesz w naszym FAQ

Rezerwacja loży: ON-LINE: Dla zarejestrowanych i po zalogowaniu na naszej stronie www. w zakładce: KLUB/REZERWACJE lub TELEFONICZNIE pod nr. +48 609 539 619 od pon. do pt. w godz. 8-16.
W całym klubie dostępne darmowe WI-FI.
Serdecznie zapraszamy
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

Plebiscytowa 3, Katowice
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Sensation Pre PartySensation Pre PartySobota, 30 czerwca 2018Energiczna Matura  - Egzamin ImprezowiczaEnergiczna Matura - Egzamin ImprezowiczaPiątek, 27 kwietnia 2018Retro HeroS -  Matys  Diabllo  QuizRetro HeroS - Matys Diabllo QuizSobota, 21 kwietnia 2018Single Party  Znajdź Swoją Drugą PołówkęSingle Party Znajdź Swoją Drugą PołówkęPiątek, 20 kwietnia 2018Dj Hazel  Live MixDj Hazel Live MixSobota, 14 kwietnia 2018
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Warszawa Imprezy Kraków