Impreza Wrocławski Festiwal Gitarowy Soundz Good - Nie-Męskie Granie odbędzie się 23 października 2013 (Środa), w klubie Łykend Wrocław. Start imprezy: godz. 20:00. .
0 Wrocławski Festiwal Gitarowy Soundz Good - Nie-Męskie Granie

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Wrocławski Festiwal Gitarowy Soundz Good - Nie-Męskie Granie

23 października 2013, Łykend Wrocław, start: 20:00

Zagrają na imprezie:
Soundz Good to duet jedyny w swoim rodzaju, próżno bowiem szukać na polskiej scenie muzycznej zespołu o podobnym składzie, repertuarze i energii do grania muzyki. Duet tworzą Magda Czwojda (gitara) i Marta Zalewska (wokal, bas), które swoją współpracę opisują jako prostą zależność opartą na przyjaźni, tak w życiu, jak i w muzyce. „Kochają i nienawidzą, śmieją się i płaczą, imprezują i leczą kaca, jeżdżą po świecie i wracają – a potem piszą o tym piosenki”.

W tym roku skończyły pracę nad swoją debiutancką płytą nagraną w Studio 7 w Piasecznie. Krążek zawiera 12 autorskich utworów, które w wersji koncertowej można było już usłyszeć podczas wielu występów zespołu, między innymi na Festiwalu "Blues nad Bobrem" czy Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Chociaż nagrały dopiero pierwszą wspólną płytę, to jeśli chodzi o doświadczenie muzyczne, obie dziewczyny wcale nie są debiutantkami. Pomimo młodego wieku współpracowały już z wieloma gwiazdami polskiej piosenki, takimi jak: Krystyna Prońko, Kayah czy Majka Jeżowska. Miały okazję pracować również z Waldemarem Malickim i Filharmonią Dowcipu, Tercetem czyli Kwartetem (Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Wojciech Kaleta) oraz zespołem Perfect. Występowały w muzycznych programach telewizyjnych, takich jak: Szymon Majewski Show, Śpiewające Fortepiany, Jaka To Melodia. Swoimi sukcesami i dobrą muzyką mimowolnie przełamują stereotyp, że kobiety nie potrafią współdziałać w sztuce i biznesie, a tym bardziej – razem tworzyć.

Koncert odbędzie się w ramach Wrocławskiego Festiwalu Gitarowego GITARA+.

www.gitaraplus.pl

23.10 13, godz. 20.00 Klub Muzyczny Łykend, ul. Podwale 37/38
Wrocławski Festiwal Gitarowy
SOUNDZ GOOD - Nie-męskie granie
Magda Czwojda (gitara) i Marta Zalewska (wokal, bas)
bilety: 25 zł - przedsprzedaż, 40 zł - w dniu koncertu

Sprzedaż: TBox www.tbox24.pl
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)