Jedyny występ DJ'a Tiesto w Polsce wywołał bardzo duże poruszenie wśród polskich klubowiczów. Postanowiliśmy zatem przybliżyć wam sylwetkę tego znakomitego DJa zanim wybierzecie się się na jego niepowtarzalny koncert do Leszna. Poznaj fakty z życia gwiazdy... 129 UserComments

Wszystko o DJ Tiesto.

Artykuł dodano: 19 lipca 2004, godz. 15:21
Odsłony: 62854x

DJ Tiesto tak naprawdę nazywa się Tijs Verwest i pochodzi z małego miasteczka mieszczącego się w południowo-zachodniej części Holandii o dźwięcznej nazwie Breda. Przyszedł na świat dokładnie 17 stycznia 1969 roku. Od najmłodszych lat miał pragnienie dzielenia się swoją muzyką z innymi jednak nigdy nie myślał całkiem poważnie o tym, że kiedykolwiek stanie się gwiazdą. Stało się zupełnie inaczej o czym miał przekonać się za kilkanaście lat.

Wszystko zaczęło się jednak już w wieku dwunastu lat, kiedy to Tijs zaczął małymi krokami realizować swoje pragnienia. Pod koniec lat osiemdziesiątych młody Tiesto zaczął grać w klubie o nazwie “SPUCK” w swoim rodzinnym miasteczku. Klub ten był bardzo mały – mógł pomieścić około 200 osób, ale  wystarczało to młodemu artyście w zupełności. W każdy czwartek, piątek i sobotę można było go zobaczyć za konsoletą pomiędzy godziną 22-gą wieczorem a 4-tą rano. Wspominając tamte czasy często pojawiają się opinie, że Tijs czuł się za konsoletą jak przysłowiowa ryba w wodzie i wkładał zawsze w to co robił całe swoje serce. Jak sam mówi:

“To nie miało znaczenia dla ilu ludzi gram, ważne było to, że robiłem to co chciałem zawsze robić. Nigdy też nie rywalizowałem z innymi DJami o to, który z nas jest lepszy. Zawsze grałem to co kochałem najbardziej i to się ludziom podobało”.

Pomimo, iż Breda nie była w owym czasie muzycznym centrum muzyki House, to i tak ten gatunek muzyczny miał bardzo duży wpływ na tworczość młodego  artysty co w rezultacie, przechodząc wiele transformacji ukształtowało obecny styl jaki prezentuje DJ Tiesto. Jako początkujący DJ Tijs grał przede wszystkim New Beat a także Acid House czasami utwory Madonny. Od zawsze podziwiał jej twórczość przede wszystkim za to, iż nie była ona nigdy obojętna na scenę klubową i zawsze przed wypuszczeniem nowego albumu ukazywała się produkcja zmiksowana specjalnie w stylu tanecznym. Jedną z takich produkcji dla przykładu, bardzo znanej w ówczesnym czasie w klubie “SPUCK” był remiks utworu “Vogue”.

Przez następne lata młody Tiesto rozwijał się jako DJ oraz jako artysta. W swoich młodzieńczych latach był rezydentem wielu klubów w Holandii. Ten ponad ośmioletni okres obcowania z zarówno z publicznością jak i ze sprzętem wytworzył w Tiesto solidne podstawy, na których mógł zbudować coś więcej i czuć się przy tym bardzo pewnie. Tak też się stało. W roku 1993 wraz z Arny Bink założył swoje własne wydawnictwo BLACK HOLE RECORDINGS, które po dziś dzień dostarcza światu wiele nagrań z każdego rodzaju muzyki tanecznej. Sam Tiesto pod skrzydłami BLACK HOLE RECORDINGS wydał swoją serię MAGIK oraz słynne mixy IN SEARCH OF SUNRISE 1 & 2 dzięki którym zaczęto o nim mówić na rynku amerykańskim. W założeniach ta wytwórnia miała przede wszystkim promować tworczość Tiesto na świecie i to zarówno utwory które sam stworzył jak i utwory przy których pracował z przyjaciółmi po różnymi aliasami. Warto w tym miejscu wymienić chociażby projekt “Gouryella”, nad którym Tiesto pracował wraz z Ferry Corsten’em czy też projekt ALIBI prz którym pracował z Armin van Buuren'em. Plany związane z BLACK HOLE RECORDINGS się ziściły i to z dość nieprzewidywalnym skutkiem. DJ Tiesto stał się znany poza granicami swego kraju a także kontynentu. Bardzo duży wpływ szczególnie na popularność artysty w Ameryce i UK miał przełomowy remix Delerium – “The Silence” w którym gościnnie wystąpiła Sara McLachalan. Utwór był jednym z niewielu, który można było usłyszec w praktycznie każdym radiu w Północenj Ameryce. W Wielkej Brytanii na prestiżowej liście przebojów remix ten przez dłuższy czas plasował się w pierwszej dziesiątce co bylo niewątpliwym sukcesem Tiesto. Po tym remixie pojawiły się kolejne utwory osiągające duże sukcesy.

Rok 2001 dla artysty był rokiem niewątpliwie udanym. W tym właśnie roku powstał nowy sublabel MAGIK MUZIK. Celem nadrzędnym nowego label'a było promowanie zarówno najbardziej znanych utworów Tiesto jak i najbardziej przez niego cenionych. Pierwszą płytą jaka została wydana pod skrzydłami MAGIK MUZIK był “Flight 643”. Produkcja ta stała się w niedługim czasie rozpoznawalna w najbardziej cenionych miejscach na świecie i po dziś dzień można ją usłyszeć na najważniejszych imprezach sceny klubowej.

Dj Tiesto z roku na rok stawał się coraz bardziej cenioną osobą a jego pseudonim muzyczny nie był już dla zwolenników tego rodzaju muzyki obojętny. Działo się tak po pierwsze za sprawą samych produkcji muzycznych ale nie tylko. Dj Tiesto w pełni zaangażowany w to co robi mający już za sobą pełen bagaż doświadczeń posiada bardzo wyjątkową cechę, którą posiadają jedynie nieliczni DJe. W sposób hipnotyczny potrafi zawładnąć tłumem i w magiczny sposób zabrać ich w wyjątkową podróż poprzez swoją twórczość oddając im tym samym to wszystko co ma w sercu. Jest w tym co robi bardzo przekonujący co w połączeniu z jego wiecznie pojawiającym się uśmiechem na twarzy sprawia, że ludzie mu ufają i wiedzą, że to co za moment zaprezentuje, to będzie właśnie to, czego od niego oczekują.

“Przed każdym występem muszę być bardzo skoncentrowany.  Na piętnaście minut przed wejściem za konsoletę wyciszam się w sobie i nie słucham ludzi którzy coś do mnie mówią. Granie muzyki to dla mnie coś więcej aniżeli położenie igły na płycie. Najważniejsza jest synchronizacja i wyczucie. Można o drugiej w nocy zagrać jakiś utwór i ludzie będą go przeżywać w wyjątkowy sposób a następnej nocy będą czuli się znudzeni.”

Rok 2003 w karierze Tiesto był przepełniony wydarzeniami, z których jest bardzo dumny. W tym roku właśnie oficjalnie jako pierwszy Dj na świecie doprowadził do przedsięwzięcia w którym to, zagrał solowy koncert dla 25.000 ludzi. DVD upamiętniające to wydarzenie osiągneło już status złotej płyty, podobnie jak niewątpliwy hit Tiesto - “Traffic”. Nie ma chyba osoby interesującej się tym rodzajem muzyki, która nie znałaby tego utworu. Singiel ten jest pierwszym instrumentalnym utworem, który osiągnął status złotej płyty od 23 lat. Rok 2003 to także liczące się nagrody: TMF AWARDS (Holandia i Belgia), DUTCH DJ AWARDS, MTV HOLLAND AWARD a także osiągnięcie po raz drugi z rzędu tutułu najlepszego DJa 2003 roku w prestiżowym podsumowaniu magazynu “DJs MAGAZINE” - TOP 100 DJs. Tiesto pokonał takie gwiazdy jak: Paul Van Dyk, Armin Van Buuren, Sasha, Ferry Corsten, Carl Cox udawadniając tym samym, że nie ma sobie równych.  

Obecnie Dj Tiesto jest jednym z najbardziej pożądanych DJów na globie. Chociaż chciałby być wszędzie i dzielić się muzyką z ludźmi na całym świecie, nie jest w stanie tego uczynić. Jego plan zajęć jest bardzo napięty a muzyka pochłania go bez reszty przez okrągły rok. Praktycznie każdy weekend roku dla DJ Tiesto jest równoznaczny z wyjazdem do miejsc, w których ludzie pragną go zobaczyć i usłyszeć. Tiesto w swojej karierze odwiedził już najbardziej odległe zakątki naszej planety aby propagować swoją muzykę dosłownie wszędzie i nie zamierza przestać. W dni powszednie natomiast spędza wiele czasu w swoim studiu pracując zarówno nad swoimi nowymi produkcjami jak i słuchając przysłanych do jego wytwórni płyt demo. Tiesto zawsze stawiał na pomysłowość i oryginalność. Nigdy nie znosił kopiowania cudzych inwencji czy to w na poziomie gotowego utworu czy poszczególnych brzmień. Dzięki temu udało mu się stworzyć styl dzięki któremu jest identyfikowany.

DJ Tiesto występował pod następującymi aliasami:
(poniższe dane zaczerpnięte ze strony: www.ivibes.nu)

  Alibi (With Armin van Buuren)         
  Allure (With Cor Fijneman)         
  Carlos (With Benno de Goeij & Piet Bervoets)         
  Ceres         
  Clear View (With S. Van Gravesande)         
  Control Freaks (With Piet Bervoets and Benno de Goeij)         
  DJ Tiesto         
  Drumfire         
  Gouryella (With Ferry Corsten)         
  Hammock Brothers (With Cor Fijneman)         
  Kamaya Painters (With Benno de Goeij)         
  Passenger         
  Roze         
  Stray Dog         
  T-Scanner         
  Vimana (With Ferry Corsten)         
  West & Storm (With S. Van Gravesande)         
  Wildbunch         

Dyskografia Artysty:
(poniższe dane zaczerpnięte ze strony: www.ivibes.nu)

  Alibi - Eternity    DMC / Vandit / Reef    2001 
  Allure - Cruising    Nebula    1999 
  Allure - No More Tears    Nebula    1999 
  Allure - Rejected    Trance Spectral    1999 
  Allure - We Ran At Dawn    Black Hole    2000 
  Allure - When She Left    Trance Spectral    1999 
  Carlos - Ammenekoejoen    ???    1998 
  Ceres - Turn Me On Now    ITWT / Black Hole    1998 
  Clear View - Cry For Love    Planetary Consciousness / Black Hole    1998 
  Clear View - Never Enough    Planetary Consciousness / Black Hole    1998 
  Control Freaks - Subspace Interference    XSF    1999 
  DJ Tiesto & DJ Montana - Spektra    ???    1999 
  DJ Tiesto - 643 (Loves On Fire)    Virgin    2000 
  DJ Tiesto - Battleship Grey    Black Hole    2002 
  DJ Tiesto - Close To You    Black Hole    2002 
  DJ Tiesto - Dallas 4PM    Black Hole    2002 
  DJ Tiesto - Flight 643    Nebula    1999 
  DJ Tiesto - In My Memory    Virgin / Nettwerk / Blackhole    2002
  DJ Tiesto - Just Be / Nettwerk Records / 2004 
  DJ Tiesto - Lethal Industry    Nebula / Black Hole    2002 
  DJ Tiesto - Long Way Home    ???    1998 
  DJ Tiesto - Love Comes Again / Magik / 2004
  DJ Tiesto - Magik Journey    Black Hole    2002 
  DJ Tiesto - Nyana    Black Hole    2003 
  DJ Tiesto - Obsession    Black Hole    2002 
  DJ Tiesto - Shandar    Lightning / Fetish    1997 
  DJ Tiesto - Sparkles    Nebula / Black Hole / Reef    2000 
  DJ Tiesto - Suburban Train    Nebula / Black Hole    2001 
  DJ Tiesto - Traffic / Magik / 2003
  DJ Tiesto - The Tube    Lightning / Fetish    1997 
  DJ Tiesto - Theme from Norefjell    Good:As / Black Hole    2000 
  DJ Tiesto - Urban Train    VC Recordings    2001 
  DJ Tiesto ft. Skin (Skunk Anansie) - Ten    Unreleased    2003 
  Drumfire - Flying Squirrel Problem    Black Hole    1998 
  Gouryella - Gorella    Tsunami / Code Blue    1999 
  Gouryella - Gouryella    Tsunami / Code Blue    1999 
  Gouryella - Tenshi    Tsunami / Code Blue    2000 
  Gouryella - Walhalla    Tsunami / Code Blue    1999 
  Hammock Brothers - Blaze of Night    Tsunami / Code Blue    1998 
  Hammock Brothers - Earth    Black Hole    1997 
  Hammock Brothers - Sea    Black Hole    1997 
  Kamaya Painters - Cryptomnesia    Data    1999 
  Kamaya Painters - Endless Wave    Planetary Consciousness / Data / Black Hole    1999 
  Kamaya Painters - Far From Over    Data / Black Hole    1999 
  Kamaya Painters - Northern Spirit    Black Hole    1999 
  Kamaya Painters - Outstream    Black Hole    1999 
  Kamaya Painters - Soft Light    Data    1999 
  Kamaya Painters - Summerbreeze    Data    2000 
  Kamaya Painters - Wasteland    Data    2001 
  Major League - Wonder    Code Blue / Captivating    2000 
  Major League - Wonder Where You Are    Code Blue / Captivating    2000 
  Passenger - Blackspin    Momentum    1997 
  Roze - Our Love    Black Hole    1997 
  Stray Dog - Chapter Two    Black Hole    1997 
  Stray Dog - Mirror    Black Hole    1999 
  Stray Dog - The Next Chapter    Guardian Angel    1999 
  T-Scanner - Trip to Heaven    ???    1995 
  Tiesto, Montana & Storm - Bleckentrommel    Black Hole    1999 
  Tiesto, Montana & Storm - Gimme Some Sugar    Black Hole    1999 
  Vimana - Dreamtime    Black Hole    1999 
  Vimana - We Came    Black Hole    1999 
  West & Storm - Dans de Boite    Guardian Angel    1998 
  West & Storm - Moose    Guardian Angel    1998 
  West & Storm - Porpoise    Guardian Angel    1995 
  West & Storm - Sunday Morning    Guardian Angel    1996 
  Wildbunch - Groove Lounge    Black Hole    1998 
  Wildbunch - Return of Groove Lounge    Black Hole    1998 

Remixy w karierze artysty:
(poniższe dane zaczerpnięte ze strony: www.ivibes.nu)

A3 - Imperial Forces (DJ Montana & DJ Tiësto Remix)    ???    1998 
  Airscape - L'Esperanza (DJ Tiesto Mix)    Cyber    2000 
  Allure - We Ran At Dawn (DJ Tiesto's Magikal Remake)    Black Hole / Nebula    2000 
  Aria - Willow (DJ Tiesto Mix)    Black Hole    2000 
  Avalon - Can't Live a Day (DJ Tiesto Mix)    Sparrow Records    2000 
  Balaeric Bill - Destination Sunshine (DJ Tiesto Mix)    Xtravaganza / Acc    1999 
  Balaeric Bill - Destination Sunshine (DJ Tiesto's Dub)    Xtravaganza / Acc    1999 
  Binary Finary - 1999 (Gouryella Mix)    Positiva    1999 
  BT feat Jan Johnston - Flesh (DJ Tiesto Mix)    Perfecto    2001 
  Chris Hampshire & Vincent Nysse ft Nikita - Eternal Voices (DJ Tiësto's Alterna    Black Hole    2003 
  Coast 2 Coast feat. Discovery - Home (DJ Tiesto Mix)    Religion    2001 
  Conjure One feat Sinead O'Connor - Tears From the Moon (DJ Tiesto Mix)    Nettwerk    2002 
  Cor Fijneman ft Jan Johnston - Venus (DJ Tiesto Mix)    ITWT    2003 
  Dave Matthews Band - The Space Between (DJ Tiesto Dub)    White Label    2001 
  Dave Matthews Band - The Space Between (DJ Tiesto Mix)    White Label    2001 
  Delerium feat. Leigh Nash - Innocente (DJ Tiesto Mix)    Nettwerk / Yris    2001 
  Delerium feat. Sarah Mclachlan - Silence (DJ Tiesto's In Search of Sunrise Mix)    Yeti / Nettwerk    2001 
  Dido - Here With Me (DJ Tiesto Mix ?)    ???    2001 
  DJ Hitchhiker feat Lunatic Asylum - Cabal (Energy Flow) (DJ Tiesto Mix)    Nebula    2000 
  DJ Jan - Blaxo (Liquid Ecstasy) (DJ Tiesto Mix)    Drizzly    2000 
  DJ Tiesto - Magik Journey (DJ Tiesto's Old School Trance Mix)    White Label    2002 
  DJ Tiesto - Sparkles (Magikal Remake)    Reef    2000 
  DJ Tiesto - Theme from Norefjell (Magikal Remake)    Black Hole / Good:As    2000 
  Drax & Scott Mac - Angel (Magik Muzik Mix)    BlackHole    2002 
  Dreamcatcher - I Don't Wanna Lost My Way (Magik Muzik Mix)    Positiva    2001 
  Dumonde - Never Look Back (DJ Tiesto Full on Vocal Mix)    Manifesto / Superstar    2001 
  Dumonde - Never Look Back (DJ Tiesto Just Talking Mix)    Manifesto / Superstar    2001 
  E.V.O. - Sound Of (DJ Tiesto Mix)    White Label    2000 
  Faithless - Tarantula (DJ Tiesto Mix)    Cheeky    2001 
  Goldenscan - Sunrise (DJ Tiesto Mix)    VC Recordings    2000 
  Green Court - Shining (DJ Tiesto Mix)    Captivating Sounds    2000 
  Hybrid - Airless (DJ Tiesto Mix)    Yeti Belgium    1998 
  Jaimy & Kenny D - Caught Me Running (DJ Tiesto's Summerbreeze Mix)    Black Hole    2000 
  Jakatta ft Seal - My Vision (Magik Music Mix)    White Label    2002 
  Johan Gielen pres ABNEA - Velvet Moods (DJ Tiesto Mix)    Data / Freestyle    2000 
  Junkie XL - Beauty Never Fades (DJ Tiesto Mix)    Roadrunner    2002 
  Jurgen Vries ft CMC - The Opera Song (Magik Muzik Mix)    Direction    2002 
  Kid Vicious - Re-Form (DJ Tiesto Mix)    Tsunami    2000 
  Klea - Tic Toc (Magik Muzik Mix)    Incentive    2002 
  Kosheen - Hungry (DJ Tiesto Dub Mix)    BMG    2002 
  Kosheen - Hungry (DJ Tiesto Vocal Mix)    BMG    2002 
  Lost Witness - Did I Dream (DJ Tiesto Mix)    Data    2002 
  Mackenzie feat Jessy - Innocence (DJ Tiesto's Magikal Remake)    Wiggle    1999 
  Mackenzie feat Jessy - Innocence (Hidden Sound System Mix)    Wiggle    1999 
  Matt Darey & Marcella Woods - U Shino On (Magik Muzik Mix)    Incentive    2002 
  Mauro Picotto - Pulsar (DJ Tiesto Mix)    BXR    2002 
  Moby - We Are All Made of Stars (DJ Tiesto Dub Mix)    Mute    2002 
  Moby - We Are All Made of Stars (DJ Tiesto Vocal Mix)    Mute    2002 
  Moby - Extreme Ways (DJ Tiesto Mix)    Mute    2002 
  Moontribe - Dance of the Seventh Hill (DJ Tiesto Power Mix)    Songbird    1999 
  Motorcraft - When Time Will Come (DJ Tiesto Mix)    Spot On    2001 
  Nickelson - Aquaphonic (DJ Tiesto & DJ Jim Mix)    Karma    1998 
  Paul Oakenfold - Southern Sun (DJ Tiesto Mix)    Perfecto    2002 
  Saint Etienne - Action (DJ Tiesto Mix)    Mantra    2002 
  Salt Tank - Eugina (DJ Tiesto Mix)    Lost Language    2000 
  Sarah Mclachlan - Sweet Surrender (DJ Tiesto Mix)    Nettwerk / Arista / BMG    2001 
  Schiller - Das Glockenspiel (DJ Tiesto Mix)    Data    2001 
  Scoop - Wings of Love (Magikal Remake)    ITWT / Black Hole    1999 
  Signum - Coming on Strong (DJ Tiesto Mix ?)    Unreleased    1999 
  Solange - Messages (DJ Tiesto Mix)    ????    1999 
  Solange - Messages (Ferry Corsten & DJ Tiesto's Gouryella Remix)    Global Cuts    1999 
  Subtle By Design - Sirius (DJ Tiesto Mix)    Highball / Velvet Vibes    1999 
  Sureal - You Take My Breath Away (DJ Tiesto Instrumental Mix)    Cream / Radiant    2000 
  Sureal - You Take My Breath Away (DJ Tiesto Mix)    Cream / Radiant    2000 
  Svenson & Gielen - We Know What You Did (DJ Tiesto Mix)    Jive    2002 
  The Roc Project - Never (DJ Tiesto Mix)    Illustrious    2002 
  Tiesto, Storm, Montana - Bleckentrommel (Tiesto & Montana 1999 Remix)    Black Hole    1999 
  Umek - Gatex (DJ Tiesto Mix)    Magik Muzik    2002 
  Veit - Sky (Magik Muzik Mix)    Fuel    2002 
  Yahel & Eyal Barkan - Voyage (Magikal Remake)    ITWT / Black Hole    2001 
  Yahel & Miss T - Going Up (Magikal Remake)    Black Hole    2001 
  Yahel - Open Your Mind (Magikal Remake)    Black Hole    2001 
 
 

Komentarze
 • Shark19 lipca 2004, godz. 17:46
  Bardzo ładny artykół, a juz najlepsze 3 zdjecie hyhy, niezle go powykrecało ;) Dowiedziałem sie wiele rzeczy o których niestety niemiałem pojecia :P Uszanowanie dla autora ;) i do zobaczenia 21 :DDD
 • SeBo19 lipca 2004, godz. 17:52
  Nie no usmiech na tej trzeciej fotce zabojczy hehehehe
 • Shelby Lane19 lipca 2004, godz. 17:56
  no pieknie...ale i tak wszystko blaknie na tle tej 3 foty...prawdziwy szczery konski usmiech pelna geba... ;> nie ma to tamto - widac ze goscia zycie cieszy ;p
 • Kuri19 lipca 2004, godz. 18:58
  Chyba na dobre mu nie wyjdzie ten wystep w Relaxie... Biorac pod uwage stosunek do muzyki Tiesto jego dotychczasowych fanow, oraz ludzi, ktorzy maja pojecie na temat muzyki, lecz Tiesto nigdy nie sluchali, to nieco sie zmienilo... Teraz gdzie sie tylko nie spojrzy to wszyscy gadaja to samo: "tiesto to manieczki", "tiesto to v.ix.a.", "tiesto to kicha" itd... Wczesniej tego nie bylo, nie bylo takiej fali krytyki pod jego adresem... No coz... ja patrze na to wszystko z boku (choc w sumie to wtracilem sie gdzies tam do dyskusji na ten temat;]) i nieco smieszy mnie ta cala sytuacja, a jednoczesnie jestem ciekawy jak to sie potoczy dalej;)...
 • Shelby Lane19 lipca 2004, godz. 19:29
  Kurok a Ty zawsze cos z kontekstu wyrwiesz ;) heh Jemu ten wystep w Relaxie wyjdzie az za dobrze, Ty tam nie boj zaby ;)... juz ja sie o to postaram zeby mu cacy bylo ;) mialo mnie w wyniku nieprzewidzianych komplikacji nie byc...ale sie poswiece...pojde pieszo, specjalnie dla niego :>
 • DJ Quest19 lipca 2004, godz. 19:36
  Hmm Kurok po trochu masz rację.... ale CI którzy go tak krytykują, to znają go ejdynie z dwóch hitów "Traffic" oraz "Love Comes Again" ... onio tak naprawde nic nie wiedzą na temat Tiesto :) Pocieszający jest fakt ,.... że w środe znajdzie się jakas wieksza grupka ludzi ... którzy nie przyniosą ze sobą rekawiczek ani gwizdką ... i godnie zaprezentują przed nim polska publiczność .... a nie jak wiksiarze polską wies !!
 • Kuri19 lipca 2004, godz. 19:40
  Shelby... generalnie to chodzilo mi o to, ze z powodu tego wystepu wynikla smieszna sytuacja, bo teraz nagle Tiesto jest z vixa kojarzony... niby nic takiego, ale jednak warto o tym wspomniec, bo po czesci "trendy" tworza sie w necie, a Tiesto moze byc raz u u gory, a za chwile moga o nim zapomniec - chodzi mi o Polske;))...
 • pHiL*19 lipca 2004, godz. 20:53
  dobry artykuł, ta trzecia fotka jest perrrfidna. Kurok dobrze gada! ... Tiesto moze i jest wielki ale moze mu nie wyjsc ten wystep w Relaxie, cofnijmy sie w czasie i zobaczcie jak zagrał Benny Benassi ?! Duzo o tej imprezie słyszałem, wszyscy mowili ze bedzie dobrze itp itp a jak było naprawde ? - z tego co słyszałem nie popisał sie, to ze Tiesto robi dobre kawałki jeszcze nie znaczy ze impreza ta w Relaxie spodoba sie osobą ktorzy znają sie na muzyce - choc moge sie mylic i impreza bedzie dobra, mnie niestety nie bedzie dlatego bo nie mam kasy, a po drugie nie załuje ze mnie nie bedzie bo dla mnie to nic specjalnego.
 • Shelby Lane19 lipca 2004, godz. 21:07
  Kurok ja wiem o co Ci chodzi ;)...napisalam sobie tak tylko dla humoro :>
 • M@rkee19 lipca 2004, godz. 21:46
  Kurok i na tym polega wlasnie problem 'tru clubbers'... dopoki ktos gra w ich super-swietnych-klimatycznych-klubikach, lub w wielkich klubach za granica to jest rewelka... ale wystarczy, ze ten slynny ktos pojawi sie w polskim klubie dla mas, to od razu kojarzony jest z sp. vi.xa i jaz.da... Nie jest wazne, ze swietnie gra, ze swietnie tworzy, ze przez wiele lat byl doceniany i lubiany... wszystko znika, bo zagral nie tam gdzie trzeba... Wspolczuje ludziom, ktorzy tak mysla. PS. Compod - fantastyczny artykul, bardzo trendi i na czasie ;)
 • bravonew19 lipca 2004, godz. 22:46
  Mnie natomiast niepokoji Line-up imprezy. Pseudo gwiazdy typu aquagen czy starsplash. Wydaje mi się że zostaną lepiej przyjęci niż Tiesto. Pardoksalna sytuacja, możliwa tylko w naszym polskim ciemnogrodzie. Nawet w zapowiedzi na Vivie w tle utwór jakiej dance'owej gwiazdeczki, a nie np Traffic.
 • bravonew19 lipca 2004, godz. 22:49
  Jak Tiesto wróci do Holandii i opowie Ferremu i Arminowi co widział na wschodzie to już do nas nikt wielki więcej nie przyjedzie. Pozostanie nam DJ Kris czy jak mu tam.
 • Kuri19 lipca 2004, godz. 23:16
  pHiL*... to raczej mu nie grozi, nie spodobac to sie moze ta muzyka tylko przypadkowym ludziom, ktorzy Tiesto nie znaja lub znaja z Traffica, no albo w ogole nie trawia Tiesto;]]... Shelby... no ok, niech Ci bedzie;)... M@rkee... masz racje... ale sa tez takie osoby, ktore w ogole nie znaja tworczosci Tiesto, ale twierdza, ze skoro zagra tam gdzie ma zagrac, to znaczy ze to jest vixa - taka postawa mnie akurat drazni... btw: zauwazyliscie, ze ostatnio przybylo tutaj "andergrandowcow"? Nagle wszyscy gadaja jednym glosem, uzywaja tych samych zwrotow, okreslen, porownan... jakies kurde deja vi jak czytam niektore wypowiedzi;)...
 • M@rkee19 lipca 2004, godz. 23:30
  Kurok, jesli oceniaja artyste przez pryzmat tego gdzie gra, a nie jak gra i co gra, to znaczy, ze sa ograniczeni i ze maja problem... mnie to osobiscie zwisa...
 • Meskalin20 lipca 2004, godz. 00:45
  Mam nadzieje ze Tiesto nie zagra "pod polską publiczność" tylko po swojemu i mam też nadzieje że "polska publiczność" nie pokaże się ze swojej ostrej strony. jeszcze 48 h. do zopbaczenia na imprezie, oby było więcej zabawy i dobrej muzyki niż komercji.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (126)
Popularne zdjęcia z imprez
76zdjęćZdjęcia z imprezy Only Cherry Music Oscaritto Jacob AOnly Cherry Music Oscaritto Jacob ACherry Music Club100zdjęćZdjęcia z imprezy Piątek 7122018Piątek 7122018Słodownia62zdjęćZdjęcia z imprezy 2018-12-08 - Mikołajki 20182018-12-08 - Mikołajki 2018Pomarańcza100zdjęćZdjęcia z imprezy Sobota 0812218Sobota 0812218Słodownia100zdjęćZdjęcia z imprezy All Night People From IbizaAll Night People From IbizaPacha70zdjęćZdjęcia z imprezy Ladies Night Czwartek 1312Ladies Night Czwartek 1312Lordis Club & Foo Foo Bar