Już pod koniec kwietnia wszyscy fani trance z tej części Europy spotkają się w Arenie Gliwice, a Wy możecie spotkać się z wszystkimi DJ-ami! 1 UserComments

Wylicytuj MEET & GREET z artystami Dreamstate Europe + VIP + hotel (WOŚP)

Artykuł dodano: 7 stycznia, godz. 14:47
Odsłony: 696x
Już pod koniec kwietnia wszyscy fani trance z tej części Europy spotkają się w Arenie Gliwice, a Wy możecie spotkać się z wszystkimi DJ-ami! 

Dreamstate Europe 2019 odbędzie się 27 kwietnia, zagęszczenie wielkich gwiazd gatunku będzie tam nieprawdopodobne, warto więc skorzystać z możliwości wylicytowania MEET & GREET z artystami imprezy, dla dwóch osób!


Oto oficjalny komunikat:

'Wielkimi krokami zbliża się 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. My, agencja TME EVENTS jako organizator wielu imprez, w tym Dreamstate Europe 2019 przygotowaliśmy na tę okazję licytację i to nie byle jaką, gdyż jej zwycięzca wraz z osobą towarzyszącą spotka się z artystami, którzy wystąpią 27 kwietnia w Gliwicach! 

Mało tego! Wygrany aukcji oprócz wcześniej wspomnianego MEET & GREET otrzyma oczywiście podwójne zaproszenie do strefy Dreamstate Sky Box oraz strefy VIP, a także nocleg w hotelu. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i pewni, że ten miły gest ze strony DJ-ów oraz naszej agencji ktoś z Was dobrze wykorzysta i zapamięta tę noc, to spotkanie na całe życie, a jednocześnie wspomoże Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Więc... do dzieła! 

Wylicytuj i okaż wielkie serce dla WOŚP! Do wylicytowania, przypominamy:

✅ spotkanie z artystami Dreamstate Europe 2019,
✅ strefa SKY BOX,
✅ strefa VIP,
✅ hotel,
<3 wspaniały uczynek na rzecz WOŚP 
To wszystko dla dwóch osób!

LINK DO AUKCJI:

https://charytatywni.allegro.pl/meet-greet-z-artystami-dreamstate-europe-2019-i8677399?fbclid=IwAR08t3TAtFFpuiacEByjL2A_9K-bSFrxj_JjaaUxdJxm2MiCsax_vuronDk

WLOTKI:

http://wlotki.pl/bilety/impreza/260008/dreamstate-europe-poland.htm
Komentarze
  • Bugas121 stycznia, godz. 17:53
    kurnia jak bym miał kase to i tez bym wylosował,przekaz teraz wygrana na jakas organizacje "młodych eventow"
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)