Uwaga, mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Już za 8 dni długo oczekiwany powrót Sensation do Polski, do zobaczenia w Gliwicach! 0 UserComments

Wystąp w reportażu o Sensation telewizji Polsat!

Artykuł dodano: 5 października 2018, godz. 12:38
Odsłony: 1899x

Uwaga, mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia! Już za 8 dni długo oczekiwany powrót Sensation do Polski, do zobaczenia w Gliwicach!


Agencja TME zaprasza Was do reportażu o imprezie i muzyce klubowej w ogóle, macie coś do powiedzenia na ten temat? Chcecie wystąpić przed kamerą?Oto oficjalny komunikat od pomysłodawców:


‚Jesteś fanem muzyki elektronicznej? Dorastałeś wśród ludzi, którzy przy takiej muzyce się bawili i być może byli na ostatniej polskiej edycji Sensation 8 lat temu? 


Spełnij swoje marzenia i wystąp w oficjalnym, dedykowanym reportażu o Sensation! Szukamy rodzin/par, najlepiej z Gliwic lub okolic, które opowiedziałyby o mieście, o swojej przygodzie z muzyką klubową i o tym, dlaczego wybierają się na kolejną, polską edycję tego show. 


Reportaż zostanie wyemitowany na kanałach ogólnopolskiej telewizji POLSAT! Zainteresowanych prosimy o wysłanie swoich zgłoszeń (zdjęcia + krótkiego tekstu o tym, dlaczego akurat Was powinniśmy wybrać) na adres marketing@tme-event.com. 


Na Wasze maile czekamy do niedzieli, 7 października, do końca dnia. Zwycięzców ogłosimy w poniedziałek, 8 października na profilu Facebook TME. Zapraszamy wyłącznie osoby pełnoletnie!’#MiastoGliwiceZaprasza


WLOTKI: 


http://wlotki.pl/bilety/impreza/259843/sensation-poland-2018.htm

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)