Zbliżamy się wielkimi krokami do wielkiego otwarcia pierwszego w Polsce klubu kultowej marki Pacha w Poznaniu! Dziś specjalnie dla czytelników FTB.pl prezentujemy zapis rozmowy z General Managerem... 46 UserComments

Wywiad z General managerem Pacha Poznań

Artykuł dodano: 17 stycznia 2014, godz. 13:58
Odsłony: 15792x
Zbliżamy się wielkimi krokami do wielkiego otwarcia pierwszego w Polsce klubu kultowej marki Pacha w Poznaniu! Dziś specjalnie dla czytelników FTB.pl prezentujemy zapis rozmowy z General Managerem klubu, sprawdźcie koniecznie.
 
Łukasz, jeśli miałbyś w jednym zdaniu opisać duszę Pacha, jaka by ona była?


Myślę, że jest to duch wolności, przekonanie o wyjątkowym charakterze klubu Pacha oraz synonim czerpania z życia pełnymi garściami.

Klub Pacha otwiera się w Poznaniu pod koniec stycznia, czy czujecie już emocje?


Efekt pracy przerósł nasze oczekiwania. Sam osobiście nie mogę się doczekać kiedy przeniosę swoje biuro do klubu. Każdy dodatkowy szczegół, element zamontowany w lokalu, wzbudza w nas wszystkich ogromne emocje. Będąc w środku wyobraźnia zaczyna działać i aż ciarki przechodzą po plecach na myśl o tysiącu osób bawiących się tu najlepiej w swoim życiu. Ja to widzę, a ty? Potrafisz to sobie wyobrazić? 


Pacha przejmuje lokal w samym sercu Poznania, gdzie życie miejskie toczy się dość długo...o której godzinie będzie się wracać z imprezy w klubie Pacha?


(śmiech) Wierzę, że kiedy kogut już przestanie piać, my nadal będziemy tańczyć!

Cztery imprezy w tygodniu - co tydzień - brzmi magicznie...możesz uchylić rąbka tajemnicy i powiedzieć, jakie niezwykłości czekają na nas w środku?


Musisz wiedzieć, że każda impreza w Pachy będzie niezwykłym wydarzeniem. Cykliczne imprezy z naszymi rezydentami, w tym z rezydentem-gwiazdą prosto ze słonecznej Barcelony - Tyronem Dixonem, będą "ubrane" w szczególny scenariusz i aranżację. Do tego latynoscy tancerze i piękne tancerki z Ibizy, wymyślne kreacje, pokazy, akrobaci, show... Tym wszystkim przeniesiemy naszych Gości na inny poziom zabawy. Będzie się działo!

Skoro już wspomniałeś o artystach, chciałbym zapytać ciebie o to, na co czeka chyba cała klubowa Polska. Jakich artystów zobaczymy w najbliższych dniach? Oczekiwania są bardzo wysokie. 

PACHA POZNAŃ to część jednej z najlepszych sieci klubowych na świecie. Wystarczy sprawdzić jakie gwiazdy grają w innych stolicach PACHA-LAND aby poczuć przedsmak czekających nas emocji. Jak w każdej dobrej zabawie, im dłużej ona trwa tym więcej pojawia się atrakcji. Nie inaczej będzie u nas. Nasz kalendarz zapełnia się z każdym dniem, tak aby wraz ze wzrostem Waszych emocji, z naszej strony pojawiało się jeszcze więcej atrakcji. Jeśli chcesz to poczuć, musisz tam z nami być. 

Wiele osób czeka na ogłoszenie artystów grających podczas otwarcia. Czy możesz już coś powiedzieć? 


Ten przywilej zostawię już moim kolegom z działu artystycznego oraz marketingu. Wiem, jak bardzo na to czekają. Ja mogę tylko powiedzieć, że otwarcie będzie wyjątkowe. Wiele osób będzie ciekawych klubu, będą chcieli zobaczyć i poczuć magię PACHA Ibiza. Scenariusze, jak i artystów zaproszonych na otwarcie, dobrano właśnie według takich potrzeb. House Music. To właśnie ten gatunek zawładnie parkietami, przybliżając naszym Gościom brzmienia z Ibizy. Jedna z sal poświęcona będzie również muzyce R'n'b i Hip-Hop i będzie tak już zawsze. W najbliższym czasie zobaczycie również cykl imprez "Hed Kandi", Fashion TV, "Defected in The House". Nie zabraknie także magnetycznych formacji, znanych każdemu światowemu klubowiczowi i fanom EDM, ale to pozostawię jeszcze w tajemnicy.

Z ilu osób będzie składał się cały team klubu i jaki będzie jego podział?

Team składać się będzie z kilkudziesięciu osób... Prawie stu! Pomijając całe zaplecze administracyjno-biurowe, będą to zespoły kelnerek, barmanów, hostess, kucharzy, szatniarzy, managerów, selekcjonerów, DJ-ów itd. Prawdziwa armia! Słowem - będzie to pierwsza i zarazem bardzo liczna rodzina PACHA w Polsce.

Czy masz jakieś swoje klubowe motto ?
"No limits!".
Komentarze
 • Sonnblick 17 stycznia 2014, godz. 14:06
  Eskowe hity i tak zapewne będą tam grane :)
 • Greenman17 stycznia 2014, godz. 14:09
  Defected in The House - Czuje , że zawitam na ten cykl , gdy tylko ogłoszą kto gra (:
 • Guton17 stycznia 2014, godz. 14:24
  Nowy Pulsar... :)
 • chudy5d17 stycznia 2014, godz. 16:06
  Dopiero co w gazecie czytałem, że zalegają z czynszem. :D
  http://www.gloswielkopolski.pl/artykul/108439[...]
 • artinho17 stycznia 2014, godz. 16:21
  Na razie jedyny minus to RnB i HipHop. W****ia mnie fakt, że wszędzie te czarne rytmy muszą być. To samo w UK. Nie rozumiem jak można iść do klubu gdzie płaci się 20 funtów wjazd, bo gra jakiś konkretny DJ lub kilku, a ludzie idą na scene rnb, na którą mogą iść do 30 innych klubów w promilu 300 metrów.
 • Luc Deep17 stycznia 2014, godz. 17:13
  "Łukasz, jeśli miałbyś w jednym zdaniu opisać duszę Pacha, jaka by ona była?"

  łoooo, to mnie z miejsca od razu zagotowało, bo wiadomo któremu Łukaszowi należy się karny na twarz:)

  Co do Pacha, aby ocenić trzeba tam zawitać:)
 • artinho17 stycznia 2014, godz. 17:28
  Luc, masz na myśli Łukasza xxx... vel. Płaz ogoniasty :D?
 • viscaelbarsa17 stycznia 2014, godz. 17:28
  "Jedna z sal poświęcona będzie również muzyce R'n'b i Hip-Hop i będzie tak już zawsze."

  ARTINHO
  "Na razie jedyny minus to RnB i HipHop"

  Ogarnij się Art ;) Ja zazdroszczę. Na Dolnym Śląsku w klubie, który reklamuje się jako prawdopodobnie najlepszy w Polsce trzy sale, gdzie na jednej house ogólnie bigroom i klasyki, na drugiej dance z przewagą disco polo, a na trzeciej vipowskiej disco polo i stare klasyki. Usłyszeć coś "czarnego" to naprawdę ewenement. Jestem przekonany, że w ogóle prezenterzy blade mają pojęcie.
 • Luc Deep17 stycznia 2014, godz. 17:37
  artinho---tak chodzi o tego żółto-czarnego płaza, tylko że w Polsce S.......a plamista jest pod ścisłą ochroną, więc o zgrozo ma immunitet:):)
 • Jerycho198817 stycznia 2014, godz. 17:50
  Wybaczcie za ten złośliwy ton mojej wypowiedzi, ale jak czytam ten wywiad to aż mi się łezka w oku zakręciła... Te audycje msm on air i te zawsze zdawkowe informacje :P Co do samej Pachy raczej na razie nie zawitam chociaż Defected kusi...
 • frozenftb17 stycznia 2014, godz. 18:44
  Te czarne rytmy, co są w co drugim, miejskim klubiku to tak naprawdę Pitbull i spółka a nie czysto funkowe, latino oraz rnb rzeczy :))
  Co do samego klubu... pewnie grać będą Eskę na przemian z big roomami. Raz na miesiąc albo i rzadziej sygnowanie Defected ...
 • MhoMuse17 stycznia 2014, godz. 19:26
  Za***isty wywiad, w gruncie rzeczy tym GM mogła by byc Pani Wiesia ktora myje kible po imprezie. A ni Imienia Nazwiska, zero konkretów. GM ma cos na sumieniu ze tak sie ukrywa
 • artinho17 stycznia 2014, godz. 19:49
  visca, ja rzygam już tym. Nie mam problemu bo nie bywam w takich klubach, czy na tych scenach, ale jak już się tam znajdę i widzę te pijane laski, które ruszają się jak ryba na plaży, żyjąc w przekonaniu, że są murzynkami rodem z Jamajki i co najmniej kilkunastoma nagrodami w konkurasch twerkowania to mnie szlag trafia :p Po za tym w Polsce jak jestem i się wybieram gdzies do klubów z racji na znajomych, a nie własne preferencje muzyczne, których i tak garsta klubów w całej Polsce zaspokoi w kilku procentach jedynie, to mam z***any humor bo co chwile jakieś pop/rnb wchodzi, które psuje klimat, ale to głównie zasługa szaf grających, które potrafią z numeru Daft Punk przejść na Alicie Keys albo Rihanne.
 • WaLy17 stycznia 2014, godz. 20:43
  No i mi Jerycho1988 przypomniałeś właśnie jaki to był dobry klimat. :)
 • greit17 stycznia 2014, godz. 20:51
  MhoMuse, nic dodać, nic ując… wywiad nic nie mówiący poza błazeńskim pompowaniem emocji i nie przedstawienie się niestety dobrze nie świadczy o managerze…
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (46)
Popularne newsy
564koment.Przeżyjmy to jeszcze raz! ASOT 450: zdjęcia z przygotowańPrzeżyjmy to jeszcze raz! ASOT 450: zdjęcia z przygotowań7 kwietnia, godz. 14:44