Znacie Korteza? Lubicie Korteza? To jeden z najbardziej wyróżniających się wokalistów ostatnich lat, nie da się go pomylić z nikim innym. 1 UserComments

Zremiksuj część, lub cały album Korteza!

Artykuł dodano: 10 kwietnia 2018, godz. 19:22
Odsłony: 1429x

Znacie Korteza? Lubicie Korteza? To jeden z najbardziej wyróżniających się wokalistów ostatnich lat, nie da się go pomylić z nikim innym. 


Jego płyty sprzedają się jak świeże bułeczki, ludzie tłumnie przychodzą na koncerty, nawet jeśli na co dzień słuchają innej muzyki. Znamy osobiście kilkoro fanów mocnej elektroniki, którzy cenią sobie klimat Korteza i lubią posłuchać któregoś z jego dwóch dotychczas wydanych albumów. 

Druga płyta ukazała się kilka miesięcy temu i czeka na Wasze zremiksowanie! Wszystko dzięki serwisowi 2track, gdzie na co dzień wokaliści spotykają się z producentami w ramach platformy, na której funkcjonuje już ponad 12 tysięcy osób. Takiego konkursu jednak jeszcze nie mieli - do zremiksowania jest nie jeden utwór, a cały album. Oczywiście, jeśli ktoś miałby ochotę pobawić się z całym materiałem. Jeśli nie - można wciąć na warsztat jedną kompozycję. Do wygrania: komplet do produkowania od Native Instruments Komplete 11, wszystkie wydawnictwa Korteza oraz półroczna subskrybcja w serwisie streamingowym TIDAL. Ale przede wszystkim - możliwość pokombinowania z intrygującym wokalem i niezłymi kompozycjami. 


Spróbujecie swoich sił? Powodzenia! Macie czas do 30 kwietnia! 


LINK DO KONKURSU:


https://2track.pro/contests/17


Kortez - Pierwsza (Official Audio)

Kortez - Wyjdź ze mną na deszcz (Official Audio)

Kortez - Dobrze, że cię mam (Official Audio)

KORTEZ - We dwoje [VIDEO]

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)