„Jest jedyną osobą w Polsce, która nie podrabia. Ani trochę. Jest inna na swój sposób, szczera w tym, co robi”, napisano pod klipem do „Wyo-s-t-rz”. Z tym „jedyna w Polsce” to może przesada, ale... 2 UserComments

Zremiksuj Ramonę!

Artykuł dodano: 26 kwietnia 2012, godz. 16:45
Odsłony: 4221x
„Jest jedyną osobą w Polsce, która nie podrabia. Ani trochę. Jest inna na swój sposób, szczera w tym, co robi”, napisano pod klipem do „Wyo-s-t-rz”. Z tym „jedyna w Polsce” to może przesada, ale jedno trzeba przyznać – Ramona Rey od początku swojej kariery mocno intryguje, sytuując się na granicy klimatycznej elektroniki i nietypowego popu.


Przypomnijmy, że jej ciekawe akompaniamenty muzyczne to nie przypadek – produkcją od zawsze zajmuje się Igor Czerniawski, kiedyś lider grupy AyaRL, w ostatnich latach wydający też minimal techno w ...wytwórni Jacka Sienkiewicza.

Nawet, jeśli nie przepadacie za jej twórczością, na pewno wokal Ramony jest na tyle nietypowy i charakterystyczny, że nadaje się do zabawy nim w potencjalnym Waszym remiksie. Zapraszamy więc producentów – bierzcie ten głos i obrabiajcie go na Wasz sposób. Swego czasu ciekawy, techniczny remiks wysmażył Harty, link poniżej.

Wasz remiks ma szansę znaleźć się na płycie z remiksami „Ramona Rey REMIXED" z remiksami takich postaci, jak: Vegamoore, Freak Slaughter, No Fake?, Zombies For Money i wielu innych „producentów europejskiej sceny elektronicznej”.

Szczegóły tutaj: http://ramonarey.com.pl/newsyremix.html


Ramona Rey - Wyo-s-t-rz ( official video)


Ramona Rey - Znajdz i wez - Harty reymix


A przy okazji - co sądzicie o tej pani?

Komentarze
  • UcieX26 kwietnia 2012, godz. 17:01
    Ramona Rey Zanim slonce wstanie feat. Sztyk (official video)


    Kilka lat temu jarałem się tym kawałkiem. Ale teledysk widzę że dno, więc wolę się na nim nie skupiać :D Dobry lajtowy klimat ;)
  • damian94091526 kwietnia 2012, godz. 19:12
    Oryginalna to ona jest. To trzeba przyznać. Talent według mnie też ma. Tylko że do mnie ten jej styl nie przemawia i nigdy nie przemawiał.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)
Popularne newsy
50koment.Transmission 2019 już w sobotę! Z kim się widzimy w Pradze?Transmission 2019 już w sobotę! Z kim się widzimy w Pradze?7 października, godz. 12:344koment.100 klubowych utworów na 4 płytach CD!100 klubowych utworów na 4 płytach CD!1 października, godz. 09:1318koment.Paul Van Dyk i Alex M.O.R.P.H. w Pacha Poznań (Rozdajemy wlotki!)Paul Van Dyk i Alex M.O.R.P.H. w Pacha Poznań (Rozdajemy wlotki!)4 października, godz. 09:515koment.Transmission 2019 już dziś! Time-tableTransmission 2019 już dziś! Time-table12 października, godz. 11:451koment.Przebojowy, drugi studyjny album Lost FrequenciesPrzebojowy, drugi studyjny album Lost FrequenciesWczoraj, godz. 09:54