Już 21 września w warszawskim klubie Voodoo pojawi się Airwave, celebrujący u nas dwudziestolecie swojej twórczości! Do tego świetny polski support, polecamy i zapraszamy! 3 UserComments

Żywa legenda Airwave na 8. urodzinach Essential Vibes (KONKURS!)

Artykuł dodano: 10 września, godz. 19:19
Odsłony: 330x
Już 21 września w warszawskim klubie Voodoo pojawi się Airwave, celebrujący u nas dwudziestolecie swojej twórczości! Do tego świetny polski support, polecamy i zapraszamy!

Miłośnicy klimatycznego trance'u i pięknych, progresywnych melodii na pewno stawią się tej nocy w Warszawie - legendarny producent i DJ Airwave to gwarancja muzyki na najwyższym poziomie i parkietowych przeżyć, jakich nie znajdziecie nigdzie indziej. Na ósmych urodzinach kolektywu Essential Vibes nie może zabraknąć nikogo, dla kogo słowa "trance" i "progressive" coś znaczą. 


Jak piszą organizatorzy: 

"Jak zawsze idziemy za głosem naszych klubowiczów i spełniamy kolejne wasze marzenie - na scenie głównej zagra dla was absolutna legenda muzyki trance - Airwave! Jest to artysta odpowiadający nie tylko za utwory pod swoim szyldem, ale również za takie projekty jak Green Martian czy Antidote. Laurent jest niekwestionowanym filarem Bonzai Records. Jego występ będzie elementem światowego tournee z okazji 20-lecia jego twórczości!

Kolejnym headlinerem jest specjalista od mocniejszych brzmień i szybkiego tempa – Indecent Noise. Oprócz niego zagra równie znany na arenie międzynarodowej specjalista od pięknych melodii – Arctic Moon. Co więcej, na main stage usłyszycie również reprezentantów EV – Paula Cogito pod aliasem PLC oraz Matthew Pear’a". 

Do zobaczenia w warszawskim klubie VooDoo już niebawem, w sobotę 21 września!

Chcecie się tam bawić za darmo? Dajcie sobie szansę w konkursie - napiszcie w komentarzu, który utwór Airwave jest Waszym zdaniem najlepszy i jakiego utworu innego wykonawcy słuchacie ostatnio najczęściej? Jednocześnie wyślijcie mejla na adres marcinzyski@gmail.com, w jego temacie wpisując AIRWAVE + imię i nazwisko + nick.
Komentarze
 • Żabuś11 września, godz. 10:30
  Najlepszy: Airwave - I Want To Believe <3
  A ostatnio najczęściej słucham: Giuseppe Ottaviani - Colours
 • Metz8412 września, godz. 08:16
  Airwave - When Things Go Wrong (HQ)
  Arctic Moon feat. Shuba - Cool In My Disaster
 • Święty3312 września, godz. 10:44
  Moim ulubionym kawałkiem Airwave jest "Lightspeed" - momentami monumentalny, ale też mocno trance'owy, a co do kawałka słuchanego ostatnio często to Eelke Kleijn "The Calling" - może nie najnowsze, ale jak siadło kiedyś w głowie jadąc metrem, tak się zadomowiło i za diabły wyjść nie chce :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (3)