Impreza Żywa Środa - Tribute To Illusion odbędzie się 3 października 2012 (Środa), w klubie Papryka Sopot. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Żywa Środa - Tribute To Illusion

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Żywa Środa - Tribute To Illusion

3 października 2012, Papryka Sopot, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
TRIBUTE TO ILLUSION zaprezentuje zespół BREGMA

_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Skład zespołu :

Michał Godlewski - wokal
Paweł Jelionek – gitara
Mariusz Czułkowski - bas
Tomasz Kiczorowski – perkusja

_____________________________________________________
Sopocka publiczność miała już okazję poznać formację BREGMA na jednym z występów z cyklu „ Żywe Środy „ gdzie w fenomenalny sposób zaprezentowała własne interpretacje twórczości zespołu ILLUSION .Grupa porwała publiczność , zmiażdżyła dotychczasowych artystów przygotowujących swoje aranżacje i ustanowiła wysoką poprzeczkę dla swych następców . Można stwierdzić, że żadna kolejna ŻYWA ŚRODA już nie była taka sama, odkąd „Loczek” wraz z kolegami włożyli maksimum wysiłku w przygotowanie wieczoru. Muzycy ILLUSION , którzy byli honorowymi gośćmi wieczoru nie szczędzili słów uznania i Tomek „ Lipa” Lipnicki zaśpiewał wraz z muzykami BREGMY jeden z największych hitów ILLUSION – NÓŻ.

Tym razem na warsztat poszły nie tylko numery ILLUSION , ale i twórczość NIRVANY, jak i kilka niespodzianek, o których Trójmiejska formacja nie chce na razie informować słuchaczy , trzymając kilka asów w rękawie. Oczywiście nie zabraknie twórczości żywiołowego kwartetu rockowego, który intensywnie przygotowuje się do wydania debiutanckiego materiału .


Sami muzycy piszą o sobie tak : BREGMA to rockowo – metalowy zespół, zawierający w swojej muzyce elementy eksperymentalne z zachowaniem melodyjności utworów. Projekt jest kompilacją muzycznych doświadczeń zebranych na przestrzeni lat przez członków zespołu. Przemyślane oraz umiejętne żonglowanie czterema instrumentami sprawia, iż proponowany przez BREGMĘ finalny produkt, pozbawiony jest jakichkolwiek kompromisów.

_____________________________________________________

Dotychczasowe osiągnięcia:

2011:

Marzec – PRO ROCK 2011 - Olsztynek – I nagroda
Kwiecień – występ jako support ACID DRINKERS – Gdańsk – Klub Parlament
Kwiecień – ROCKOWISKO - Olkusz – I nagroda
Maj – Koncert „Tribute to Illusion” – Sopot – Klub Papryka
Czerwiec – X CEGŁA 2011 – Legionowo – I nagroda
Lipiec – NML ROCK DAY – Nowe Miasto Lubawskie – I nagroda
Lipiec – BIG BIT FETA 2011 – Szczytno – II nagroda
Październik – VI ROCK N TUR – Turek – II nagroda
Październik – JASZCZUR MUSIC FESTIVAL – Lisewo – nagroda publiczności oraz wyróżnienie jury2012:

Maj – UNDERGRAMY – Tczew – II nagroda

_____________________________________________________

"Żywe Środy" jest serią żywych imprez granych przez kolektyw muzyków pomorskiej sceny muzycznej. Spotykamy się co środę w sopockim klubie "Papryka" od 2005 roku, gdzie z imprezy na imprezę przyciągamy do siebie coraz więcej znamienitych muzyków nie tylko z Pomorza.

W naszych improwizacjach oscylujemy w różnych stylach: Funk, Acid-Jazz, Breakbeat, Reggae, Jazz, Rock, Punk, Elektronika, Ambient, pojawiają się też czasem improwizowane wersje znanych kawałków.

Nasze imprezy często kończą się późną nocą, latem czasem nawet nad ranem. Jeśli nie miałaś/eś okazji przeżyć naszej imprezy, to tym bardziej serdecznie zapraszamy. Zapraszamy tez muzyków do wspólnego grania.

Dodatkowe informacje: http://www.klubpapryka.pl/

After: Boro
Vjs: Jungs Visuals
Zaplanuj dojazdLokalizacja imprezy
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)

ul. Grunwaldzka 11, Sopot
Aktualna pozycja klubu: 2/1673 Zagłosuj na klub
Poprzednie imprezy
Weekend Pożegnalny W PapryceWeekend Pożegnalny W PaprycePiątek, 12 października 2012Melanż Ostateczny  11102012 - Wjazd FreeMelanż Ostateczny 11102012 - Wjazd FreeCzwartek, 11 października 2012Żywa Środa - The Best Of Papryka - Ostatnia Żywa Środa Na Starych ŚmieciachŻywa Środa - The Best Of Papryka - Ostatnia Żywa Środa Na Starych ŚmieciachŚroda, 10 października 2012Anty Dj Zurt DeluxeAnty Dj Zurt DeluxeSobota, 6 października 2012Bastard Cuts - Silo Da Funk  FriendsBastard Cuts - Silo Da Funk FriendsPiątek, 5 października 2012
Sprawdź imprezy w innych miastach
Imprezy Wrocław Imprezy Warszawa