Carla Coxa nie było u nas prawie 10 lat! Pewnie wielu z Was pamięta zakurzony namiot Global Gathering w Poznaniu, kiedy to ta żywa legenda muzyki elektronicznej była jedną z ozdób edycji '2010. 4 UserComments

Żywe legendy Carl Cox, Sasha, Digweed, Fatboy Slim i Kalkbrenner zagrają w Polsce

Artykuł dodano: 28 lutego, godz. 09:05
Odsłony: 2653x
Carla Coxa nie było u nas prawie 10 lat! Pewnie wielu z Was pamięta zakurzony namiot Global Gathering w Poznaniu, kiedy to ta żywa legenda muzyki elektronicznej była jedną z ozdób edycji '2010. 

Potem nastąpiła niemal dekada przerwy, podczas której mogliśmy go słuchać i oglądać tylko zagranicą, ewentualnie podziwiać w sieci, podczas transmisji z Ibizy czy festiwali. Chyba mało kto się spodziewał, że wielki powrót Coxa następi niedaleko Kołobrzegu, na Sunrise Festival, prawda? Choć było to bardziej prawdopodobne od czasu, kiedy na Sunrise pojawiła się Dark Stage z DJ-ami techno i tech-house. Jak się okazuje w tym roku będzie też uczta dla fanów muzyki progresywnej, zagrają ikony tej muzyki, swego czasu najpopularniejsi DJ-e na świecie - Sasha i John Digweed! Nie wszyscy pamiętają, ale tuż przed triumfami Tiesto w plebiscycie DJ MAGA (lata 2002-2005) na szczycie tego rankingu byli właśnie ci dwaj panowie (Digweed w 2001, Sasha w 2000). 

Od tamtego momentu minęło co prawda 20 lat, ale zarówno Cox, jak i Sasha z Digweedem wciąż udowadniają, że jeśli mamy do czynienia z kimś prawdziwym i wartościowym, który przy okazji wykazuje cechy geniusza to wiek nie ma znaczenia, a staż i doświadczenie może tylko pomagać. Wybieracie się na występ tych trzech żywych legend elektroniki, które pojawią się na scenie Carl Cox Invites?

EDIT: Legend coraz więcej: do składu dołączyli Fatboy Slim, Paul Kalkbrenner i Faithless (DJ SET)!
Komentarze
 • pepsi2028 lutego, godz. 13:45
  do tego Faithless i Fatboy Slim :D
 • korusek2 marca, godz. 18:26
  I PAUL KALKBRENNER(narazie)......
 • Matluk9 marca, godz. 15:58
  Sunrise z lepszym line-upem niż Audio, kto by pomyślał...
 • vanhool9 marca, godz. 20:42
  @ Matluk

  Bo Audio celuje w zupełnie inny target słuchaczy.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)
Popularne newsy
1koment.Morillo zmarł od przedawkowania trzech rodzajów narkotyków Morillo zmarł od przedawkowania trzech rodzajów narkotyków 20 października, godz. 20:00