18 kwietnia światło dzienne ujrzy płyta, która na pewno zainteresuje wszystkich polskich fanów muzyki trance. Zwłaszcza, że egipski duet Aly & Fila to artyści odpowiedzialni za najbardziej... 4 UserComments

10 artystów FSOE 350 w Lubiążu na płycie z remiksami Aly & Fila?

Artykuł dodano: 13 marca 2014, godz. 10:20
Odsłony: 3930x
18 kwietnia światło dzienne ujrzy płyta, która na pewno zainteresuje wszystkich polskich fanów muzyki trance. Zwłaszcza, że egipski duet Aly & Fila to artyści odpowiedzialni za najbardziej spektakularną trancową imprezę roku 2014 - od czasu ogłoszenia miażdżącego line-upu festiwalu Future Sound of Egypt 350 w ramach Electrocity w Lubiążu oczy miłośników gatunku są jeszcze bardziej zwrócone w ich kierunku niż wcześniej, sympatia dla nich jest jeszcze większa. 

Kwietniowa premiera nazywa się "Quiet Storm Remixes" i jak sama nazwa wskazuje jest zestawem remiksów materiału znanego z ich ostatniego albumu. Płyta "Quiet Storm" zebrała u Was pozytywne recenzje, jak będzie z kolekcją nowych wersji? W poniższym, udostępnionym przez nich na Souncloudzie linku znajdziecie fragmenty 8 remiksów w wykonaniu znanych i lubianych producentów, w tym również kilku tych, których zobaczymy w sierpniu w Lubiążu: są Mark Sherry, Will Atkinson, oraz Fady & Mina. 


1. Aly & Fila feat. Karim Youssef - Laily (Photographer Remix)
2. Aly & Fils vs. John O'Callaghan feat. Eli - Your Heart Is Mine (Fady & Mina Remix)
3. Aly & Fila - Tula (The Noble Six Remix)
4. Aly & Fila feat. Jaren - End Of The Road (Hazem Beltagui Remix)
5. Aly & Fila vs. Giuseppe Ottaviani - Brilliant People (Mark Sherry Remix)
6. Aly & Fila feat. Sue McLaren - Where To Now (Will Atkinson Gold Mix)
7. Aly & Fila - City Of Angels (ReOrder & Ian Standerwick pres. Skypatrol Remix)
8. Aly & Fila feat. Rafif - Mother Nature (Bryan Kearney Remix)

Aly & Fila - Quiet Storm Album Remixes by Aly & Fila

Poza tym jest duża szansa, że na płycie pojawią się też remiksy sześciu innych gości FSOE 350 w Polsce - Bryana Kearneya, Johna O'Callaghana, Bjorna Akessona, Ferry Tayle'a, Rubena De Monde, Woody'ego Van Eydena i naszego Matta Bukovskiego. Zamieszczone numery dają niezły obraz tego, jak prezentować się będzie materiał z ostatniego albumu Aly & Fila w wersji zremiksowanej. Sprawdźcie, czy to obraz zachęcający i co za tym idzie czy będziecie wyczekiwać premiery. 


A&F - EotR (JOC_DM) by N1ce
Aly & Fila feat. Rafif - Mother Nature (Bryan Kearney Remix) [HD]
Aly & Fila and Susana - Without You (Woody van Eyden Remix)
Komentarze
 • 11dante13 marca 2014, godz. 10:39
  bardzo chetnie poslucham! narazie znam tylko "Aly & Fila vs. Giuseppe Ottaviani - Brilliant People (Mark Sherry Remix)" - rozklada na lopatki

  ps: maly blad w opisie sie wdarl - "Rubena De Monde Woody'ego Van Eydena" ;)
 • Luc Deep13 marca 2014, godz. 16:01
  Na soundcloudzie Egipcjan już jakiś czas temu można było odsłuchać fragmenty ich zremiksowanego, dla mnie średniego oryginalnego "Quiet Storm".
  Wszystkie remiksy przypadły mi do gustu, nawet bardziej nowoczesny Beltagui, a te dzieła Photographer, Atkinsona i Kearney'a wyladowały by w Rarytasach:)
 • Jerycho198813 marca 2014, godz. 16:26
  No noo wydaje mi się, że zremiksowany album przebije oryginał - Atkinson chociażby jak zwykle dokłada do pieca. Mam nadzieję, że ukaże się on w Polsce, bo warto będzie go zakupić ;)
 • Didek31 marca 2014, godz. 14:05
  Wiadomo czy wyjdzie na CD czy będzie to jedynie paczka remiksów dostępna tylko w formacie cyfrowym, jak było w przypadku np. 'Unfold (The Remixes)' Johna O'Callaghana?
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (4)