Przez koronawirusa nie możesz uczestniczyć w trance'owych festiwalach i nudzisz się w domu? Z pomocą przychodzi Nifra i Fisherman, którzy przygotowali dla nas coś bardzo specjalnego! 0 UserComments

15-godzinny trance'owy livestream Nifry oraz Fishermana

Artykuł dodano: 6 grudnia 2021, godz. 09:24
Odsłony: 446x
Przez koronawirusa nie możesz uczestniczyć w trance'owych festiwalach i nudzisz się w domu? Z pomocą przychodzi Nifra i Fisherman, którzy przygotowali dla nas coś bardzo specjalnego! Sprawdźmy co dla nas mają!


Słowacko-niderlandzka kolaboracja

Wcześniej wspomniana para DJ-ów przygotowała dla bardzo specjalny koncert, który odbędzie się w dniach 11-12 grudnia 2021 na kanale Twitch Nifry. Live-stream rozpocznie się o godzinie 10:00 czasu polskiego, a zakończy następnego dnia o godzinie 1:00 w nocy. Czy powinniśmy się spodziewać jakichś specjalnych gości? Być może, ale tego niestety nie wiemy. Bądźmy jednak przygotowani na solidną dawkę muzyki trance ze strony obojga producentów.
Wracając do ich wspólnego występu - nie jest to ich pierwsze wspólne spotkanie za konsolą, nie wspominając już o spotkaniach towarzyskich, które są przecież codziennością. Nifra i Fisherman zagrali razem podczas ASOT950 w Utrechcie trwający godzinę set b2b. Warto też wspomnieć, że ich ostatni live online trwał 11 godzin, a odbył się dokładnie 16 maja 2020 roku, trzy miesiące po wcześniejszym ASOCIE.

Nifra b2b Fisherman podczas ASOT950 Utrecht, obejrzyj


Nifra i Fisherman - raczej spokojny 2021 rok

Nifra jak i Fisherman mają za sobą bardziej spokojny rok, ponieważ Holender wystąpił tylko na dwóch festiwalach. Raz w ramach Luminosity Events Exclusive Set, gdzie zagrał ponad 3 godzinny występ oraz po raz drugi dla Dreamstate z serii Dreamstate Artist Series.

Inaczej było ze Słowaczką, która zagrała na Pre-Party Transmission w Pradze oraz na potrzeby DJ MAG Top 100 DJs Virtual Festival. Oprócz tego 11 wydań swojego własnego programu o nazwie Rebel Radio. Wystąpiła także na A State of Trance Showcase, gdzie pojawiają się takie osobistości ze świata trance'u jak Giuseppe Ottaviani czy Craig Connelly.

Przypomnijmy też, że Nifra była pierwszą słowacką DJ-ką, która wystąpiła na ASOT w Holandii, a zrobiła to dokładnie w 2012 roku mając zaledwie 24-lata.

11-godzinna dawka trance'u od Nifry i Fishermana, obejrzyj

Sprawdź także:


Zdjęcie: Kamil Hadyński / STUDIOHDN
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)