I wcale nie chodzi o pomyłkę i podwójne uwzględnienie Davida Guetty. Na opublikowanej przez prestiżowy magazyn Forbes liście 100 najbardziej potężnych celebrytów na naszej planecie zabrakło... 17 UserComments

2 DJ-ów na liście najpotężniejszych celebrytów świata!

Artykuł dodano: 21 maja 2012, godz. 11:15
Odsłony: 7985x
I wcale nie chodzi o pomyłkę i podwójne uwzględnienie Davida Guetty. Na opublikowanej przez prestiżowy magazyn Forbes liście 100 najbardziej potężnych celebrytów na naszej planecie zabrakło Francuza, który przez ostatnie 2-3 sezony zdominował listy przebojów, nagrywając już prawie z każdą możliwą gwiazdą pop.


To spore zaskoczenie, podobnie jak naszym zdaniem miejsce numer jeden. Nigdy byśmy nie pomyśleli, że najpotężniejszą celebrytką świata jest Jennifer Lopez. Ciekawe z czego to tak naprawdę wynika, jej ostatnie piosenki to raczej rozpaczliwa próba powrotu na szczyty list, z pomocą okropnych wręcz, ultrabanalnych kawałków. Zarabia tylko 52 miliony rocznie, Oprah z miejsca drugiego trzy razy tyle. Nawet Bieber zarabia o 3 miliony wiecej.

1. Jennifer Lopez
2. Oprah Winfrey
3. Justin Bieber
4. Rihanna
5. Lady GaGa
6. Britney Spears
7. Kim Kardashian
8. Katy Perry
9. Tom Cruise
10. Steven Spielberg

      84. Tiesto
      92. Skrillex
Zaskakujące, że listę zdominowały gwiazdy popu, który zdecydowanie wygrał z Hollywood. Didżejów znajdziecie na miejscu 84. i 92. - najpierw Tiesto (wg Forbesa zarabia rocznie 23 miliony dolarów), potem Skrillex – mimo bardzo krótkiej kariery jest w stanie w rok powiększyć stan swojego konta o 15 milionów dolarów... Czy ktoś się jeszcze dziwi, dlaczego dla większości artystów międzynarodowa sława jest ważniejsza od opinii najwierniejszych fanów?
Komentarze
  • artinho22 maja 2012, godz. 10:40
    Jerycho, nie gadaj, że byś nie szarpnął ;)? Jakby jeszcze dobrze pomyślał to by nagrał i sprzedał. Same zwycięstwa jak dla mnie ;)
  • viscaelbarsa22 maja 2012, godz. 11:28
    To tylko pokazuje, gdzie w tej hierarchii jest miejsce dla najpopularniejszych przedstawicieli "clubu". Nawet nie wspominam o pozostałych.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (17)