Jesteśmy już w połowie pierwszego miesiąca nowego roku (jak to się mogło stać?), za chwilę pierwsze noworoczne notowanie Polskiej Listy FTB.pl, póki co czas na kolejne krajowe propozycje muzyczne. 9 UserComments

2 znane polskie duety przedpremierowo

Artykuł dodano: 15 stycznia 2014, godz. 09:19
Odsłony: 4388x
Jesteśmy już w połowie pierwszego miesiąca nowego roku (jak to się mogło stać?), za chwilę pierwsze noworoczne notowanie Polskiej Listy FTB.pl, póki co czas na kolejne krajowe propozycje muzyczne. Tym razem prezentujemy Wam dwie epki od dwóch polskich duetów, które już niejednokrotnie mieszały w naszym zestawieniu. 


Na dobry początek DJ W i Sebastian S, czyli duet Duss, których poprzedni track "Deep Field" to nasz (Wasz!) wielokrotny numer jeden. Czy "Few Tips About" ma szansę powtórzyć ten sukces i zadomowić się w czołówce Listy Polskich Przebojów? Świeża epka z dwoma ciekawymi remiksami ukazuje się w świetnym, niemieckim labelu Monique Musique, a sama oryginalna wersja to nieco minimalistyczna propozycja z bardzo ciekawą perkusją i niskim, spitchowanym wokalem. Buja ten numer niewątpliwie, sprawdźcie czy na Was również zadziała. 

Duss - Few Tips About (Original Mix) [Monique Musique]

Fragmenty całej epki:

Duss - Few Tips About (incl. remixes) [Monique Musique] by Duss Official

Drugi znany polski duet, zasłużony już mocno dla polskiej sceny housowej, to panowie znani jako Karol XVII & MB Valence. Ich najnowsza epka nazywa się "Subway Station 1" i zawiera trzy numery, które oficjalnie pojawią się dopiero 17 lutego. Najbardziej porywający track w tym zestawie to pierwszy numer "Ain't Nobody", z mocnym basem i mocno amerykańskim samplem wokalnym. To nasza propozycja do Polskiej Listy, choć oczywiście wszystko zależy od Was - do wyboru macie jeszcze bardziej pływające "Panic!" oraz zakręcone "Obviousness". Sprawdźcie koniecznie! 

Karol XVII & MB Valence - Ain't Nobody (Original Mix) [Loco Records]

Fragmenty całej epki:

Karol XVII & MB Valence - Subway Station 1 EP by Karol XVII & MB Valence
Komentarze
 • dj_bolo15 stycznia 2014, godz. 11:02
  Karol & Marek. NIGDY nie zawiedli :-) Ain't Nobody robi furorę i bez wahania proponuję na plistę.
 • Timber15 stycznia 2014, godz. 11:08
  Cieszy bardzo że nasze chłopaky robią dobre jakościowo ambitne wałki.
 • budi2215 stycznia 2014, godz. 17:52
  duss tym razem słabo. oklepane brzmienie.
 • Jerycho198815 stycznia 2014, godz. 17:54
  Trudno wybrać pomiędzy DUSS a Karolem i Markiem... Tak więc ja się nie podejmuję wskazania kto lepszy ;)
 • Marcoo8515 stycznia 2014, godz. 18:04
  Obydwa duety swietnie... ale blizej moich klimatow jednak DUSS...
 • Lazy M15 stycznia 2014, godz. 18:21
  imo DUSS słabo, "Karole" na plus ze względu na ciekawsze brzmienia i pozytywny vibe :)
 • PlasticSociety15 stycznia 2014, godz. 20:10
  Timber - hm ja bym był ostrożny z tą ambicją, w dzisiejszych czasach takie brzmienie jakie prezentują Duss w tym utworze ciężko nazwać czymś ambitnym przynajmniej w moim przypadku. Co do Karol XVII & MB Valence już znacznie lepiej nic dziwnego to nie ta sama półka co Duss jeśli chodzi o produkcję, najbardziej przypadł mi do gustu Obviousness widać jakąś wizję utworu - ale ogólnie stać ich na więcej. Ciekawi mnie czy pójdą w klimaty produkcyjne seta z 4 to już by było coś ciekawego na polskiej scenie klubowej.
 • Hawro16 stycznia 2014, godz. 17:55
  Kto był w klasztorze ten wie o co chodzi z kawałkiem od DUSS ;) Chłopaki cisną z grubej rury i tak trzymac .
 • frozenftb17 stycznia 2014, godz. 18:48
  Wkur*** mnie fakt, że Karol i MB Valence są tak FANTASTYCZNYMI producentami, już od tak wielu, wielu lat tworzą niesamowite brzmienia a są tak niedoceniani....
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (9)