Dwoje 28-latków znanych jako Two Friends powracają z nowym epizodem jednej z najpopularniejszych serii mixów na scenie EDM'owej - Big Bootie Mix. Ponad 100 utworów w 60 minut. Posłuchaj teraz! 0 UserComments

20. odsłona słynnego 'Big Bootie Mix' Two Friends już dostępna

Artykuł dodano: 27 października 2021, godz. 15:22
Odsłony: 460x
Dwoje 28-latków znanych jako Two Friends powracają z nowym epizodem jednej z najpopularniejszych serii mixów na scenie EDM'owej - Big Bootie Mix.


Fenomen Two Friends

Urodzeni w Los Angeles Eli Sones i Matthew Halper rozpoczęli wspólną działalność muzyczną w wieku zaledwie 18 lat. Pierwszy z nich zaczął swoją muzyczną przygodę od hip-hopu, a jego serce skradła elektronika dopiero gdy ten znalazł się na Coachelli, oczywiście w tłumie. Matthew to natomiast fan alternatywnego i klasycznego rocka. 

Swoją muzykę jako Two Friends określają jako zabawną i sprawiającą, że chcesz tańczyć, ale jednocześnie rezonują z tobą na bardziej emocjonalnym poziomie.
Nasze piosenki są swego rodzaju tyglem wielu różnych elementów i wpływów - czy to z muzyki tanecznej, popu, a nawet alternatywnego rocka czy hip-hopu.

Two Friends & INSTRUM - Trap King (Fetty Wap ft. Adriana Gomez Cover)


Amerykanie wylądowali w holenderskim Spinnin' Records z EP'ką Out of Love i zostali okrzyknięci przez The Chainsmokers Najbardziej Niedocenionymi Artystami w 2017 roku. Rozpoznawalność przyniosły im ich umiejętności remiksowe, z których korzystały największe gwiazdy muzyki - Lana Del Rey, Echosmith, Blink 182 czy The Killers.

Big Bootie Mix to już tradycja

Tutaj wszystko się zgadzało (i nadal zgadza) - milionowe zasięgi, radiowe hity, trasy koncertowe po całych Stanach. Nie wiadomo czy Eli i Matthew to planowali, ale nadrzędną sławę swojemu aliasowi przynieśli serią mixów Big Bootie Mix. Zasada każdego 60-minutowego seta jest prosta i niezróżnicowana - miks możliwie największej ilości muzycznych przebojów w tanecznym wydaniu bez podziału na gatunki.

Seria właśnie dobiła do 20. odcinka. Dotychczas na samym SoundCloudzie liczba jej odsłon przekracza 100 milionów!

W najnowszym wydaniu Big Bootie Mix Two Friends fachowo zmiksowali ponad 100 utworów, w tym takie klasyki jak Juicy Notoriousa B.I.G., In My Life The Beatles, Take Me To Church Hoziera czy Temperature Seana Paula.

Posłuchaj Big Bootie Mix, Volume 20

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)