Każdy, kto na bieżąco sprawdza listy sprzedaży sklepów z tanecznymi empetrójkami, zdążył się już pewnie przyzwyczaić do tego, że czołówka największego ze sklepów (Beatport) nieustannie składa się... 23 UserComments

3 deepowe sztosy na topie!

Artykuł dodano: 8 lutego 2013, godz. 11:15
Odsłony: 9728x
Każdy, kto na bieżąco sprawdza listy sprzedaży sklepów z tanecznymi empetrójkami, zdążył się już pewnie przyzwyczaić do tego, że czołówka największego ze sklepów (Beatport) nieustannie składa się z najnowszych big roomowych hitów wyprodukowanych przez gości typu Avicii, Nicky Romero czy Alesso.
Tymczasem w ostatnich dniach bardziej mainstreamowi wykonawcy zostali zepchnięci na dalsze pozycje przez prawdziwy, deep housowy powiew wiosny! W aktualnym TOP 3 znajdują się tylko i wyłącznie deepowe sztosy, w wykonaniu dwóch wykonawców. Na szczycie plasuje się niesamowicie wkręcający i przy tym mocno delikatny utwór od duetu Tube & Berger, który - coś czujemy - będzie jednym z hitów tego roku.Subtelne brzmienie gitary akustycznej i czarujący klimat tego nagrania naprawdę urzekają, nie da się "Imprint of Pleasure" przesłuchać tylko raz! Sprawdźcie sami, jak to przyjemnie gra, jeszcze fajniej jest obcować z tym numerem w towarzystwie sympatycznego klipu, który dorzucony został przez jednego z fanów:

Tube & Berger - Imprint Of Pleasure (Video edit)


Tymczasem na pozycjach drugiej i trzeciej mamy jednego gościa znanego jako Claptone! To jeden z gości, który mocno zaznaczył swoją obecność na housowej scenie, głównie dzięki kawałkowi "Cream". Tym razem przygotował aż dwa udane tracki, które spotkały się z wielkim odzewem - mocno wpada w ucho zwłaszcza "No Eyes" ze świetnym wokalem i tekstem. A także akordami i atmosferą przypominającą stary hit Laid Back "Bakerman". Z kolei w "Wrong" mamy motyw z kultowego numeru Dr Dre "Still DRE", słucha się tego równie dobrze! Sprawdźcie koniecznie - Claptone ostro się rozkręca!

Claptone - No Eyes feat. Jaw | Exploited


Claptone - Wrong | Exploited
Komentarze
 • Tolkien918 lutego 2013, godz. 11:21
  a gdzie jest Nils Hoffmann - Balloons????? to nie jest deepowy sztos???
 • stiki8 lutego 2013, godz. 11:26
  kolego , autor pisze o utworach, które zrzucily z piedestalu Aviciego i reszta mainstreamu :) a Baloons wsrod pierwszej 3 na beatporcie nie ma ;)
 • Timber8 lutego 2013, godz. 11:30
  może jednak jest jakaś sprawiedliwość na tym świecie :)
 • viscaelbarsa8 lutego 2013, godz. 11:39
  1 i 3 świetne, chociaż "Wrong" w dużej mierze 'żeruje' na Dr Dr :)
  nr 7 na liście dopiero daje do pieca :)
  Tube & Berger - In My Dip / Original Mix [Suara]
 • [email protected]8 lutego 2013, godz. 12:05
  Tube & Berger - Imprint Of Pleasure - słucham tego kawałka od kilku dni NON STOP... czym czesciej go słysze tym bardziej uzaleznia - Znakomita nuta ! :)))
 • Jerycho19888 lutego 2013, godz. 12:27
  Wszystkie 3 utwory bardzo przyjemne, no ale Tube & Berger po prostu magia - ta gitarka jest zabójcza w tym numerze ;)
  Na marginesie, warto śledzić poczynania labelu Suara - już kilka zacnych rzeczy powydawali (jak chociażby album James'a Talka - Firefly) ;)
 • marcoss818 lutego 2013, godz. 12:45
  "Imprint Of Pleasure" jest magiczne. Gdy słyszałem to po raz pierwszy nie sądziłem, że zajdzie tak wysoko. Natomiast tego co zrobił Claptone raczej nie popieram. Często się z tym stykam przesłuc***ąc deepy i jak dla mnie brzmi dość płytko. Sharam Jey jeszcze niedawno to robił bez przerwy.
 • UcieX8 lutego 2013, godz. 12:50
  "Imprint The Pleasure" - nie idzie się nie jarać tą gitarą ;)
 • greit8 lutego 2013, godz. 12:52
  ten numer, który visca podał, podoba mi się bardziej od tych trzech :) mnie ta gitara w imprint akurat nie zaczarowała :)
 • Adie308 lutego 2013, godz. 13:06
  Od tygodnie "męczę" ciągle Imprint Of Pleasure". Świetny kawałek. Nic dziwnego, że jedynka na beatport.
 • PlasticSociety8 lutego 2013, godz. 13:13
  To już któryś raz Claptone sampluje hip hopowe kawałki tak było z Cream Wu - Tang , Sharam Jey wcale nie jest w tym groszy nie podoba mi sie to , co do Imprint Of Pleasure magiczny kawałek
 • ralfovski8 lutego 2013, godz. 14:10
  ,,Imprint Of Pleasure,, i ,,No Eyes,, mi siadają najbardziej,chociaż przy ,,Wrong,, też by noga tupała. :-)
 • M A R E K8 lutego 2013, godz. 14:35
  Tube&Berger ostatnimi czasy dobrze dają. 'Imprint of Pleasure' jest genialny, drugi numer z tej epki 'In My Dip' także. Jakiś czas temu T&B też mieli jedynke na beatporcie, genialny kawałek 'Lovebreak' przez jakiś czas utrzymywał się na szczycie. Ogólnie zauważyłem że w TOP10 Beatportu dużo jest numerów deepowych, czasami niektóre z nich zajmą 1. miejsce. Claptone do końca mi nie podszedł, chociaż numery bardzo klimatyczne.
 • chudy5d8 lutego 2013, godz. 15:25
  To już wczoraj, czy przedwczoraj widziałem to całe top 10 beatportu i gdybym nie siedział, to chyba bym upadł z wrażenia. :P
  Aktualnie jeszcze na pozycji nr 8 jest deep houseowy kawałek (poprzednio widziałem na pozycji 6). Mi osobiście ciężko było uwierzyć w to, co widzę. :)
 • madridi5ta8 lutego 2013, godz. 19:17
  Wszystkie 3 kawałki są epickie. Chociaż jak dla mnie Wrong to na razie hit tego roku. Zakochałem się w nim od usłyszenia preview. Szczerze mówiąc dziwie się stwierdzeniu że Claptone wzorował się na Still DRE... przeczytałem taką opinie kilka dni temu i do tej pory nigdy nie skojarzylem tego pianina z Still DRE, więc wg mnie ktoś o tym pomyślał i wtedy już rzeczywiście ciężko tego z tym nie skojarzyć, aczkolwiek wątpie żeby na tym się wzorował ;)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (23)