Impreza 40 Stopni Projekt odbędzie się 4 grudnia 2021 (Sobota), w klubie Sinner Poznań. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 40 Stopni Projekt

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

40 Stopni Projekt

4 grudnia 2021, Sinner Poznań, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
Nadchodzi długo wyczekiwany projekt! Każdy rasowy klubowicz poczuje się jak w raju

Historia 40 Stopni Projekt sięga roku 2007, kiedy to w czerwcu podczas otwarcia sezonu letniego gdzieś na plażach Półwyspu Helskiego spotkała się czwórka dobrych znajomych zafascynowanych muzyką w szerokim tego słowa znaczeniu. Z inicjatywy dwójki od lat będących w branży clubbingowej DJ-ów, promotorów i bookerów Ricardo (Trójmiasto) i Tenes (Warszawa) powstał kolektyw, w którym główną rolę powierzono doskonale znanej wokalistce i kompozytorce Marii Sadowskiej. Houseowe rytmy grane przez DJ-ski team zostały wzbogacone o charyzmatyczny głos polskiej wokalistki, zaś za elementy improwizowane i solową energię odpowiadał czwarty element składu Daniel Polkowski vs Banan - jeden z najbardziej utalentowanych polskich saksofonistów młodego pokolenia.
40 Stopni Projekt był aktywy na scenie przez kilka lat odwiedzając wiele miast i ośrodków klubowych w Polsce, prezentując potężną dawkę house w najlepszym, klasycznym wydaniu.
Po latach rozwijania i realizacji swych solowych projektów muzycy i DJ-e znów spotykają się razem! Wokalne umiejętności Marii Sadowskiej wspierane wysmakowaną selekcją Ricardo & Tenesa z wielką energią Banan On Sax zabrzmią na jeden scenie z muzyką dla umysłu, duszy i ciała.

WEJŚCIE:
- Panie do godziny 23:00 FREE
- Po godzinie 23:00 20zł
- Panowie 30zł

W trosce o najlepszą atmosfere obowiązuje selekcja gości w klubie. Niech ubiór wyraża Twoją klase i grzeszne oblicze
Rezerwacje: 798 805 601
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)