Tym razem wyróżniamy polski duet nie w krajowej kategorii, ale w zestawieniu ogólnoświatowym. Gdyby ktoś miał wątpliwości, że na to zasłużyli, odsyłamy chociażby to listy najlepszych kompilacji roku.. 5 UserComments

7 Wspaniałych 2012: Catz N' Dogz!

Artykuł dodano: 27 grudnia 2012, godz. 13:35
Odsłony: 4611x
Tym razem wyróżniamy polski duet nie w krajowej kategorii, ale w zestawieniu ogólnoświatowym. Gdyby ktoś miał wątpliwości, że na to zasłużyli, odsyłamy chociażby to listy najlepszych kompilacji roku 2012 według DJ Magazine UK, gdzie ich "Body Language Vol. 12" uplasował się na miejscu dziewiątym.
Nikogo już nie dziwi, że pojawili się po raz kolejny w TOP 100 najlepszych didżejów świata według poważanego rankingu Resident Advisor, mało tego - możemy być niemal pewni, że za rok też ich tam zobaczymy. Za dwa i za trzy również. Bo to goście, którzy są z każdym kolejnym miesiącem lepsi. Dojrzewają, rozwijają się, ciągle zaskakują, zachwycają.Mają na tyle ugruntowaną pozycję na scenie, że mogą eksperymentować, co więcej - właśnie eksperymentowania, kombinowania i ciągle nowych brzmień ich fani z całego świata od nich oczekują. O bookingi na wszystkich kontynentach nie muszą się martwić, o dobre i bardzo dobre recenzje w branżowej prasie również. Jak sami kiedyś stwierdzili w wywiadzie - niektórzy robią muzę pod recenzje, inni na parkiet. A Catz N' Dogz mają ten błysk, który powoduje, że świetnie radzą sobie na obu płaszczyznach.

A nawet na trzech, bo przynajmniej u nas można uznać, że należą do mainstreamu. Nie ma ich może w radiu czy telewizji, ale na scenie tanecznej są już sporymi gwiazdami, o czym może też świadczyć fakt, że pod koniec roku 2012 byli w TOP 10 rankingu didżejskiego FTB.pl. Czekamy na kolejne numery, remiksy, kolaboracje, kompilacje, podcasty i albumy! O ich poziom jakoś jesteśmy spokojni.  

Body Language Vol. 12 Mixed By Catz 'n Dogz - Intro PreviewKomentarze
 • Jerycho198827 grudnia 2012, godz. 13:50
  Moja wypowiedź raczej będzie przepełniona ochami i achami :P
  Według mnie obecnie najlepszy polski duet ;) Ich muzyka i sety porywają (przykład prostokątów nagranych z SLG) ;) Szkoda, że w tym roku nie pojawili się na Boogie Brain ale mam nadzieję, że w przyszłym na tej imprezie już będzie dane mi ich usłyszeć ;)
  No i z niecierpliwością czekam na kolejne ich wydawnictwa ;)
 • djbprzemo27 grudnia 2012, godz. 19:49
  Według mnie również najlepszy polski duet ;) za każdym razem sprawdzam ich nowe produkcje i remixy;) i napewno będe sprawdzał Kolejne! ;)
 • ANDY27 grudnia 2012, godz. 20:25
  Na pewno jedni z wielkich w Polskim świecie klubowym. A na bookinki nie mają co narzekać ;)
  28 Dec 2012 - Playground @ Athens, GR
  29 Dec 2012 - Watergate @ Berlin, DE
  Jeszcze nie miałem okazji ich posłuchać ale mam nadzieje że niedługo to się zmieni.
 • Timber28 grudnia 2012, godz. 12:52
  Nasze zwierzaki najlepsze z najlepszych! Ich dokonania obserwuję jeszcze jak się zwali 3 Channels, pieknie się rozwinęli i w końcu mamy swoich na światowej poważnej scenie klubowej. Tak 3mać zwierzaki i życzę jeszcze większych sukcesów w 2013
 • masterpiece130 grudnia 2012, godz. 13:06
  to kiedys byli 3 channels? ooo mam wszystkie promo mixy z easybookings ;d
  katuje do dzis taki set pod nazwa porno techno XD

  3 channels- antypatia
  fajne minimale wydali ;d
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (5)