Nie lubimy przekazywać podobnych newsów, ale cóż możemy poradzić – złe wiadmości szybko się rozprzestrzeniają i trudno przy takich okazji nie zachęcić do refleksji czy dyskusji. BBC podało, że... 25 UserComments

9 osób pchniętych nożem na imprezie SHM

Artykuł dodano: 9 lipca 2012, godz. 12:49
Odsłony: 7885x
Nie lubimy przekazywać podobnych newsów, ale cóż możemy poradzić – złe wiadmości szybko się rozprzestrzeniają i trudno przy takich okazji nie zachęcić do refleksji czy dyskusji. BBC podało, że ostatni weekend w Dublinie nie należał do najbardziej pomyślnych w historii muzyki klubowej.
Chodzi o jedną z teoretycznie pożegnalnych imprez tria Swedish House Mafia (przypomnijmy, że niedawno ogłosili, że wakacyjne daty ich tournee będą ostatnimi w ich karierze) – jak donoszą brytyjskie media aż 9 osób zostało pchniętych nożem podczas występu Szwedów w Phoenix Park.BBC twierdzi, że jeden 23-letni chłopak podejrzany jest o 4 pchnięcia, podczas gdy reszta była wynikiem wykorzystania potłuczonych butelek i innych noży. 3 osoby mają poważne obrażenia, jedna jest w stanie krytycznym. Poza tym jeden 20-latek zmarł w szpitalu, najprawdopodobniej po przedawkowaniu narkotyków. Na imprezie, na której pojawili się też Snoop Dogg, Tinie Tempah i Calvin Harris, było 45 tysięcy osób...
Komentarze
 • topereq9 lipca 2012, godz. 23:55
  3 nie zyją, 9 pchietych noznem... http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/irishsun[...]
 • artinho10 lipca 2012, godz. 01:48
  Nie sądzę, że to akurat przez takich a nie innych artystów występujących na tym festivalu stało się tak jak stało...

  W dwóch słowach... KNIFE PARTY :D!
 • DjRules10 lipca 2012, godz. 10:44
  Kto by się spodziewał że najlepsi kibice na Euro to kibice Irlandzcy a jak się póżniej okazuję inaczej to się przekłada na takie imprezy klubowe gdzie ginie 3 osób,30 zostaje aresztowanych za handel narkotykami i uprawianie seksu.Czasami można u nas w Polsce zauważyć jakieś buractwo na eventach ale to sporadycznie i nie z takimi skutkami jak wyżej wymieniłem.
 • artinho10 lipca 2012, godz. 16:29
  Co mają kibice na EURO do festivalowiczów? Tak samo jak i można rzec w Polsce... co mają kibice drużyn, Lecha, Legii, Wisły do Januszów tych co zasiadali na trybunach podczas EURO? NIC.
 • DjRules10 lipca 2012, godz. 18:01
  @artinho Co mają koksy i plastikowe dziewczyny do eventów?Tak samo i można rzec w Polsce...którzy się nie znają na muzyce a tylko tam są żeby się pokazać do kamery jaki to ja nie jestem przytyrany albo umalowana i nawet nie wiedzą kto dokładnie gra.Kibice piłki nożnej lub którejkolwiek innej nie może iść się pobawić na taki załóżmy sunrise festival jakaś segregacja czy co?Słuchaj na takie imprezy chodzą różni ludzie widocznie koleś najadł się czegoś za dużo i mu odwaliło i teraz za to zapłaci!!!:)
 • Luc Deep10 lipca 2012, godz. 22:43
  no to czuje się bezpieczny bo sam nigdy nie byłbym na podobnej imprezie:):):)
 • mefistek12 lipca 2012, godz. 20:34
  Może zaczną produkować jak raczkowali...dobrze że u nas nie ma takich akcji bo dopiero by była jazda :/ W sumie to na SF 2010 ale t jedna osoba i to poza terenem imprezy...
 • Stoperek12 lipca 2012, godz. 22:16
  UcieX, dorośnij albo coś, ponieważ negując dorobek SHM, negujesz część muzyki klubowej. To właśnie MIĘDZY INNYMI dzięki nim możesz sobie pojechać na dużą imprezę, zobaczyć wizualizacje, dobre nagłośnienie i oświetlenie i wielu artystów. To MIĘDZY INNYMI oni chociaż dzięki swoim solowym karierom wypromowali muzykę klubową na świecie.
  Ja kocham każdy gatunek muzyki elektronicznej, ale negując SHM to tak, jakby ktoś negował Carla Coxa, Svena Watha, Yoji Biomehanike, PvD, ATB czy DJ'a Hell'a (luźne przykłady). O nich po prostu NIE MOŻNA nie wspomnieć i nie sposób nie uznać ich zasług i tyle...
  Trochę powagi człowieku i zastanów się co masz w głowie pisząc: "Chodzenie na imprezy Swedish House Mafii grozi śmiercią - true story".
  Nawet nie zdajesz sobie sprawy, że mógłbyś zostać pociągnięty nawet do odpowiedzialności karnej za takie teskty (tak już pół żartem pół serio)...
  Pozdro PEACE UcieX :)
 • Mr.Anima15 lipca 2012, godz. 16:38
  Jakiś debil zaczął atakować ludzi i to wina SHM? Ciekawie co byście mówili jakby działo się to na innej imprezie, z innymi "gwiazdami". Jakieś głupie teksty typu "knife party" - nie wiecie jak było, może ktoś naprawdę został ranny i zginął przypadkiem.

  Co do SHM to komrcyjny produkt, ale i tak dla mnie Greyhound i Antidote są świetne i mam w gdzieś jeśli komuś to się nie podoba.
 • wyspa4020 lipca 2012, godz. 13:25
  Jak to zwykle bywa - zawsze tam gdzie są świetni ludzie - znajdzie się jakiś popapraniec
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (25)