"Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by 38 UserComments

A State of Trance i akcje charytatywne.

Artykuł dodano: 26 marca 2010, godz. 12:08
Odsłony: 9095x

"Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem,
wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą…”

Agencja MSM Events po raz kolejny zwraca się do Was Drodzy Klubowicze o pomoc dla potrzebujących. Poniżej krótkie historie osób którym możesz pomóc będąc na ASOT 450 w wrocławskiej Hali Stulecia już 10 kwietnia 2010 roku!

Tymoteusz Bugla – nakrętki ciąg dalszy
Jak zapewne wszystkim już wiadomo akcja „Zakręcona nakrętka dla Roberta” dobiegła końca i Robert otrzymał już swój wózek dzięki któremu jego życie stało się chociaż trochę łatwiejsze. Jednak widząc Wasze zaangażowanie i chęć pomocy postanawiamy kontynuować akcje zbiórki plastikowych nakrętek od butelek po wszelkich napojach, plastikowych zatyczek, kapsli po środkach chemicznych itd. Tym razem pomagamy Tymkowi! Jest to zaledwie 9 letni chłopiec, który choruje na nieuleczalna chorobę – mukowiscydozę. Dotyka ona wielu układów i narządów – najwięcej  problemu sprawiają zmiany chorobowe płuc, jelit, wątroby i trzustki. Chłopiec i jego mama walczą o każdy dzień życia. Tymek będzie potrzebował przeszczepu płuc. Taka operacja wykonywana jest tylko w Szwajcarii lub Austrii i kosztuje 100 000 euro, czyli około 410 000 zł. Nawiązano już współpracę z firmą B.G. HURT Bogusław Głuch, która zajmie się skupem zebranych nakrętek. 
Więcej informacji na temat Tymka i jego stanu zdrowia znajdziecie pod adresem :
http://www.ohp.pl/?id=3580


 
Róża Nowak - wierzy ze stanie przed ołtarzem wraz z Kamilem
Róża Nowak jest bardzo pogodną, 23-letnią dziewczyną, która do niedawna prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Przy okazji niegroźnego zabiegu chirurgicznego wykryto u niej zaawansowanego raka trzustki, którego szanse na wyleczenie są bliskie zeru. Technologia medyczna, stosowana w krajowej służbie zdrowia, nie daje jej żadnej nadziei. Jedyny szpital, który oferuje Róży leczenie, nie zaś czekanie na wyrok wydany przez wszystkich dotychczas odwiedzanych lekarzy, znajduje się w Meksyku, a leczenie w nim jest bardzo kosztowne i długotrwałe. W chwili obecnej dzięki tajemniczemu sponsorowi Róża od 5 dni wraz ze swoim narzeczonym Kamilem przebywa już w Meksyku. Niestety leczenie jest bardzo kosztowne ale jest nadzieja i dlatego zwracamy się do Was Klubowicze o wsparcie.  Na imprezie A STATE OF TRANCE przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy, wierzymy, że ponownie pokażecie swoje wielkie serce i wesprzecie Różę i rodzinę. 
Więcej informacji na temat Róży oraz jej stanu znajdziecie pod adresem :
www.rozanowak.pl

Zuzanna Szkudlarek - kolejna zbiórka pieniędzy
Po raz kolejny zbieramy pieniądze również dla Zuzy. Małej dziewczynki której zapewne nie trzeba Wam przedstawiać. Na tę chwilę Zuzia od ponad dwóch miesięcy wraz ze swoją mamą przebywa w szpitalach we Wrocławiu. Na przemian wędruje pomiędzy oddziałem intensywnej terapii w „Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym numer 1” a neurologią dziecięca w „Szpitalu imienia T. Marciniaka”. Zuzia rozpoczęła terapię sterydami, które niestety spowodowały inne komplikacje zdrowotne. Na tę chwilę Zuzia wraca już do sił i zdrowia, na tyle na ile jest to możliwe w jej przypadku. Również dla Zuzi na ASOT 450 przeprowadzona będzie zbiórka pieniędzy.
Więcej informacji na temat Zuzi i jej stanu zdrowia znajdziecie pod adresem:
http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl


 
UWAGA!
OBECNOŚĆ NIELETNICH NA IMPREZIE A STATE OF TRANCE 450!!

Aby uczestniczyć w imprezie ASOT 450 - 10 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia, nie będąc pełnoletnim, należy spełnić następujące warunki :

1) rocznikowo posiadać minimum 17 lat
2) posiadać  21 letniego opiekuna
3) wysłać prośbę o formularz na info@msmevents.com
4) wypełnić formularz w 3 jednobrzmiących kopiach 
6) 2 kopie wysłać do agencji MSM Events za pomocą poczty polskiej
7) 1 kopie zabrać ze sobą na event.

Uwaga!

Wszyscy, którzy wypełnią formularz i odeślą na wskazane adresy będą wchodzić wraz ze swoim opiekunem na imprezę wejściem PRESS/NIEPEŁNOSPRAWNI/NIEPEŁNOLETNI/KONKURSY. Osoba odpowiedzialna na za to wejście sprawdzi  zgodności z nadesłanymi dokumentami. Niepełnoletni muszą posiadać przy sobie legitymacje szkolną bądź paszport, natomiast opiekun dowód osobisty bądź prawo jazdy. Ponadto zaznaczamy, że opiekun musi uczestniczyć w imprezie wraz z nieletnim i ponosi za niego pełną odpowiedzialność.

Komentarze
 • xkazuyax26 marca 2010, godz. 12:17
  ja już trzymam dla was nakrętki.Całą reklamówkę na ASOTA przyniosę bo trzeba pomagać innym:)
 • kaziu35426 marca 2010, godz. 12:26
  bardzo fajnie ze strony MSM ze organizuja takie akcje...
 • beton12326 marca 2010, godz. 12:51
  plusik i miło słyszeć o takich akcjach.
 • Pingus26 marca 2010, godz. 12:53
  nakretki juz mam, kilka groszy napewno wrzuce do puszek zarowno dla Zuzi jak i dla Rozy.. :)
 • dybi26 marca 2010, godz. 13:07
  Właśnie, wór nakrętek opanował moją kuchnię - będą jakieś pojemniki PRZED wejściem? - jeśli tak to zaznaczcie je proszę na mapce, która pojawia się przed eventem. A o Zuzi pamiętajcie wszyscy ci, którzy jeszcze nie złożyli PIT-a: 1% dla Zuzi!
 • socha13626 marca 2010, godz. 14:23
  Oby więcej takich szczytnych akcji! Brawo MSM!
 • Jack Daniel's 26 marca 2010, godz. 14:50
  takie akcje jak najbardziej popieram i się przyłączam :)
 • Lucyferek 26 marca 2010, godz. 15:13
  dobra sprawa. Tylko czy nie mozna by takiej akcji z butelkami zrobic ? ja mam w domu kolo 40 sztuk a nakretek zero bo soki kupuje w kartonie :/ ale symboliczna zlotowke zawsze dam.
 • Nemeczek26 marca 2010, godz. 15:31
  no gratulacje za kolejną akcje pomocy potrzebującym :) :)
 • radziu2026 marca 2010, godz. 15:35
  WIELKIE BARAWA za takie akcje!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak powinno być co EVENT!!!!!!!!! Pozdrowienia dzieciaszki i trzymajcie się cieplutko:)
 • Losbanditos26 marca 2010, godz. 16:31
  NIech POsłowie sie tez dożucą sknery jedne
 • Hamer26 marca 2010, godz. 16:49
  Mega Sprawa.. Pomagac !! Pomagac i jeszcze raz pomagac gdy Ludzie tego potrzebuja !!!
 • biedroneczka9026 marca 2010, godz. 17:23
  pomozecie? :) POMOZEMY :)
 • PePeK26 marca 2010, godz. 18:05
  mozecie na mnie liczyc...
 • Jamacashi26 marca 2010, godz. 18:56
  ja rowniez zabiore ile tylko pozbieram a mam cala eko reklamowke :) i cos do puszku tez wrzuce oby RÓŻA dala rade wyjsc z tego !! powodzenia!!
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (38)