"Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by 38 UserComments

A State of Trance i akcje charytatywne.

Artykuł dodano: 26 marca 2010, godz. 12:08
Odsłony: 9096x

"Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem,
wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą…”

Agencja MSM Events po raz kolejny zwraca się do Was Drodzy Klubowicze o pomoc dla potrzebujących. Poniżej krótkie historie osób którym możesz pomóc będąc na ASOT 450 w wrocławskiej Hali Stulecia już 10 kwietnia 2010 roku!

Tymoteusz Bugla – nakrętki ciąg dalszy
Jak zapewne wszystkim już wiadomo akcja „Zakręcona nakrętka dla Roberta” dobiegła końca i Robert otrzymał już swój wózek dzięki któremu jego życie stało się chociaż trochę łatwiejsze. Jednak widząc Wasze zaangażowanie i chęć pomocy postanawiamy kontynuować akcje zbiórki plastikowych nakrętek od butelek po wszelkich napojach, plastikowych zatyczek, kapsli po środkach chemicznych itd. Tym razem pomagamy Tymkowi! Jest to zaledwie 9 letni chłopiec, który choruje na nieuleczalna chorobę – mukowiscydozę. Dotyka ona wielu układów i narządów – najwięcej  problemu sprawiają zmiany chorobowe płuc, jelit, wątroby i trzustki. Chłopiec i jego mama walczą o każdy dzień życia. Tymek będzie potrzebował przeszczepu płuc. Taka operacja wykonywana jest tylko w Szwajcarii lub Austrii i kosztuje 100 000 euro, czyli około 410 000 zł. Nawiązano już współpracę z firmą B.G. HURT Bogusław Głuch, która zajmie się skupem zebranych nakrętek. 
Więcej informacji na temat Tymka i jego stanu zdrowia znajdziecie pod adresem :
http://www.ohp.pl/?id=3580


 
Róża Nowak - wierzy ze stanie przed ołtarzem wraz z Kamilem
Róża Nowak jest bardzo pogodną, 23-letnią dziewczyną, która do niedawna prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Przy okazji niegroźnego zabiegu chirurgicznego wykryto u niej zaawansowanego raka trzustki, którego szanse na wyleczenie są bliskie zeru. Technologia medyczna, stosowana w krajowej służbie zdrowia, nie daje jej żadnej nadziei. Jedyny szpital, który oferuje Róży leczenie, nie zaś czekanie na wyrok wydany przez wszystkich dotychczas odwiedzanych lekarzy, znajduje się w Meksyku, a leczenie w nim jest bardzo kosztowne i długotrwałe. W chwili obecnej dzięki tajemniczemu sponsorowi Róża od 5 dni wraz ze swoim narzeczonym Kamilem przebywa już w Meksyku. Niestety leczenie jest bardzo kosztowne ale jest nadzieja i dlatego zwracamy się do Was Klubowicze o wsparcie.  Na imprezie A STATE OF TRANCE przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy, wierzymy, że ponownie pokażecie swoje wielkie serce i wesprzecie Różę i rodzinę. 
Więcej informacji na temat Róży oraz jej stanu znajdziecie pod adresem :
www.rozanowak.pl

Zuzanna Szkudlarek - kolejna zbiórka pieniędzy
Po raz kolejny zbieramy pieniądze również dla Zuzy. Małej dziewczynki której zapewne nie trzeba Wam przedstawiać. Na tę chwilę Zuzia od ponad dwóch miesięcy wraz ze swoją mamą przebywa w szpitalach we Wrocławiu. Na przemian wędruje pomiędzy oddziałem intensywnej terapii w „Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym numer 1” a neurologią dziecięca w „Szpitalu imienia T. Marciniaka”. Zuzia rozpoczęła terapię sterydami, które niestety spowodowały inne komplikacje zdrowotne. Na tę chwilę Zuzia wraca już do sił i zdrowia, na tyle na ile jest to możliwe w jej przypadku. Również dla Zuzi na ASOT 450 przeprowadzona będzie zbiórka pieniędzy.
Więcej informacji na temat Zuzi i jej stanu zdrowia znajdziecie pod adresem:
http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl


 
UWAGA!
OBECNOŚĆ NIELETNICH NA IMPREZIE A STATE OF TRANCE 450!!

Aby uczestniczyć w imprezie ASOT 450 - 10 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia, nie będąc pełnoletnim, należy spełnić następujące warunki :

1) rocznikowo posiadać minimum 17 lat
2) posiadać  21 letniego opiekuna
3) wysłać prośbę o formularz na info@msmevents.com
4) wypełnić formularz w 3 jednobrzmiących kopiach 
6) 2 kopie wysłać do agencji MSM Events za pomocą poczty polskiej
7) 1 kopie zabrać ze sobą na event.

Uwaga!

Wszyscy, którzy wypełnią formularz i odeślą na wskazane adresy będą wchodzić wraz ze swoim opiekunem na imprezę wejściem PRESS/NIEPEŁNOSPRAWNI/NIEPEŁNOLETNI/KONKURSY. Osoba odpowiedzialna na za to wejście sprawdzi  zgodności z nadesłanymi dokumentami. Niepełnoletni muszą posiadać przy sobie legitymacje szkolną bądź paszport, natomiast opiekun dowód osobisty bądź prawo jazdy. Ponadto zaznaczamy, że opiekun musi uczestniczyć w imprezie wraz z nieletnim i ponosi za niego pełną odpowiedzialność.

Komentarze
 • Jamacashi26 marca 2010, godz. 18:56
  ja rowniez zabiore ile tylko pozbieram a mam cala eko reklamowke :) i cos do puszku tez wrzuce oby RÓŻA dala rade wyjsc z tego !! powodzenia!!
 • dembol9027 marca 2010, godz. 00:43
  Może ktoś wyjaśnić jak to jest z tymi nakrętkami?? Muszą to być nakrętki jakiś firm, np. coca-coli czy pepsi, czy obojętnie z jakiegokolwiek napoju??
 • Lilu00727 marca 2010, godz. 10:12
  Fajna sprawa :) Nakrętki oczywiście ze sobą zabiorę, bo już mi się ich trochę nazbierało :) dembol90 -> wszystkie plastikowe nakrętki, czyli nie tylko od coca-coli czy fanty ale też od soków :)
 • Aga_Opole27 marca 2010, godz. 11:51
  popieram akcje :) <brawo> MSM ;)
 • ANDY27 marca 2010, godz. 12:59
  Oby więcej takich akcji. Warto pomagać !! Nakrętek nie mam ale symboliczną złotówke wrzucę i jakby każdy tak zrobił to by niezła sumka była. Ale i tak będziemy zaćpanymi gówniarzami itp...
 • kamil / kamillo27 marca 2010, godz. 13:20
  Swietny pomysl :) napewno pomoge :) i brawo za akcje MSM
 • EkWaDoR_27 marca 2010, godz. 15:47
  A ja myślałem, że to tylko nakrętki od butelek, ale i tak nazbierała się cała reklamóweczka, czyli jakieś 80 sztuk :)
 • DJ Zimq27 marca 2010, godz. 15:50
  Zawsze popierałem wszelkie akcje charytatywne i tego typu inicjatywy! :) Napewno jeśli zostana mi jakies nakretki po napojach i troche drobnych w portfelu to nie zapomne o Tymku,Róży i Zuzi :)
 • Seth0027 marca 2010, godz. 16:48
  Losbanditos => PiSz do swojego guru Jarosława albo tego pana Skorupy i niech odda te psie pieniądze zarobione w senacie dla potrzebujących ;) co do samej akcji idea fajna, tylko ciekawe czy ktoś na tych osobach nie chce sobie dorobić paru groszy do samej imprezy, zbiórka dla jednej osoby jest wyzwaniem ale zbiórka dla trzech osób jednocześnie? nie lepiej zrobić zbiórkę dla jednej osoby aby dać jakieś konkretne wsparcie a nie dzielić ochłapy (bo mało realne aby sama agencja odpaliła 100% zebranej sumy a także aby została zebrana jakaś naprawdę poważna suma), bo przecież nie problem rozdzielić zbiórkę na trzy imprezy MSM i wtedy one przyniosą większe wpływy niż takie jednorazowe zbiórki na kilka osób jednocześnie.
 • MSM_TEAM27 marca 2010, godz. 18:10
  Witam Drogich Klubowiczów, drogi Przyjacielu Seth00 uwazamy ze nikt z nas nie ma prawa odmowic pomocy zadnej z osób która o to prosi i jesli bedzie trzeba bedziemy pomagac jeszcze wiekszej liczbie osób! Akcje sa ciagle i beda przeprowadzane na kazdych naszych eventach na ktorych tylko bedzie taka mozliwosc! Dla Twojej informacji pieniadze i nakretki zbieraja same osoby zainteresowane które zglosily sie do nas z prośbą o pomoc i nasza Agencja nie ma w tym zadnego interesu ani profitu poza szczera checia pomocy. pozdrawiam, Ola MSM TEAM P.S. Ale milo będzie jesli zamiast piwa oddasz te pieniadze potrzebujacym!:)
 • Emotional Trance27 marca 2010, godz. 19:19
  o jak fajnie:) wspominałem i o temacie z pomocą dla Rózy.Świetnie MSM
 • ander198327 marca 2010, godz. 20:47
  Mam tylko pytanie czy to bedzie zbierane przed wejściem czy w środku, bo mam wielki wór takich nakrętek i troche nie wygodnie byłoby mi się z nim targac do środka!!!!
 • Gregor Poland27 marca 2010, godz. 23:05
  Te Anioły to dzieci, których każda kropla łzy potrafi dobrocią rozmiękczyć najtwardszą połać serca by zdolne było uczynić gest zbliżający nas bardziej do bycia człowiekiem. Zuzia,Tymek trzymajcie się!
 • D1 one 128 marca 2010, godz. 11:37
  P-O-Z-Y-T-Y-W-N-I-E :D:D:D
 • Bojas28 marca 2010, godz. 13:45
  ander1983 - z tego co mi wiadomo... przy wejsciu mają juz stac worki na nakrętki:)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (38)