"Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem, wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by 38 UserComments

A State of Trance i akcje charytatywne.

Artykuł dodano: 26 marca 2010, godz. 12:08
Odsłony: 9097x

"Są takie chwile, kiedyś czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna, czyjaś obecność jest ratunkiem,
wybawieniem, otuchą, pocieszeniem. Jak dobrze, że jest ktoś, do kogo możesz zwrócić się o pomoc. Jak dobrze, że ty jesteś, by komuś przyjść z pomocą…”

Agencja MSM Events po raz kolejny zwraca się do Was Drodzy Klubowicze o pomoc dla potrzebujących. Poniżej krótkie historie osób którym możesz pomóc będąc na ASOT 450 w wrocławskiej Hali Stulecia już 10 kwietnia 2010 roku!

Tymoteusz Bugla – nakrętki ciąg dalszy
Jak zapewne wszystkim już wiadomo akcja „Zakręcona nakrętka dla Roberta” dobiegła końca i Robert otrzymał już swój wózek dzięki któremu jego życie stało się chociaż trochę łatwiejsze. Jednak widząc Wasze zaangażowanie i chęć pomocy postanawiamy kontynuować akcje zbiórki plastikowych nakrętek od butelek po wszelkich napojach, plastikowych zatyczek, kapsli po środkach chemicznych itd. Tym razem pomagamy Tymkowi! Jest to zaledwie 9 letni chłopiec, który choruje na nieuleczalna chorobę – mukowiscydozę. Dotyka ona wielu układów i narządów – najwięcej  problemu sprawiają zmiany chorobowe płuc, jelit, wątroby i trzustki. Chłopiec i jego mama walczą o każdy dzień życia. Tymek będzie potrzebował przeszczepu płuc. Taka operacja wykonywana jest tylko w Szwajcarii lub Austrii i kosztuje 100 000 euro, czyli około 410 000 zł. Nawiązano już współpracę z firmą B.G. HURT Bogusław Głuch, która zajmie się skupem zebranych nakrętek. 
Więcej informacji na temat Tymka i jego stanu zdrowia znajdziecie pod adresem :
http://www.ohp.pl/?id=3580


 
Róża Nowak - wierzy ze stanie przed ołtarzem wraz z Kamilem
Róża Nowak jest bardzo pogodną, 23-letnią dziewczyną, która do niedawna prowadziła bardzo aktywny tryb życia. Przy okazji niegroźnego zabiegu chirurgicznego wykryto u niej zaawansowanego raka trzustki, którego szanse na wyleczenie są bliskie zeru. Technologia medyczna, stosowana w krajowej służbie zdrowia, nie daje jej żadnej nadziei. Jedyny szpital, który oferuje Róży leczenie, nie zaś czekanie na wyrok wydany przez wszystkich dotychczas odwiedzanych lekarzy, znajduje się w Meksyku, a leczenie w nim jest bardzo kosztowne i długotrwałe. W chwili obecnej dzięki tajemniczemu sponsorowi Róża od 5 dni wraz ze swoim narzeczonym Kamilem przebywa już w Meksyku. Niestety leczenie jest bardzo kosztowne ale jest nadzieja i dlatego zwracamy się do Was Klubowicze o wsparcie.  Na imprezie A STATE OF TRANCE przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy, wierzymy, że ponownie pokażecie swoje wielkie serce i wesprzecie Różę i rodzinę. 
Więcej informacji na temat Róży oraz jej stanu znajdziecie pod adresem :
www.rozanowak.pl

Zuzanna Szkudlarek - kolejna zbiórka pieniędzy
Po raz kolejny zbieramy pieniądze również dla Zuzy. Małej dziewczynki której zapewne nie trzeba Wam przedstawiać. Na tę chwilę Zuzia od ponad dwóch miesięcy wraz ze swoją mamą przebywa w szpitalach we Wrocławiu. Na przemian wędruje pomiędzy oddziałem intensywnej terapii w „Samodzielnym Publicznym Szpitalu Klinicznym numer 1” a neurologią dziecięca w „Szpitalu imienia T. Marciniaka”. Zuzia rozpoczęła terapię sterydami, które niestety spowodowały inne komplikacje zdrowotne. Na tę chwilę Zuzia wraca już do sił i zdrowia, na tyle na ile jest to możliwe w jej przypadku. Również dla Zuzi na ASOT 450 przeprowadzona będzie zbiórka pieniędzy.
Więcej informacji na temat Zuzi i jej stanu zdrowia znajdziecie pod adresem:
http://www.zuzannaszkudlarek.jms.pl


 
UWAGA!
OBECNOŚĆ NIELETNICH NA IMPREZIE A STATE OF TRANCE 450!!

Aby uczestniczyć w imprezie ASOT 450 - 10 kwietnia we wrocławskiej Hali Stulecia, nie będąc pełnoletnim, należy spełnić następujące warunki :

1) rocznikowo posiadać minimum 17 lat
2) posiadać  21 letniego opiekuna
3) wysłać prośbę o formularz na info@msmevents.com
4) wypełnić formularz w 3 jednobrzmiących kopiach 
6) 2 kopie wysłać do agencji MSM Events za pomocą poczty polskiej
7) 1 kopie zabrać ze sobą na event.

Uwaga!

Wszyscy, którzy wypełnią formularz i odeślą na wskazane adresy będą wchodzić wraz ze swoim opiekunem na imprezę wejściem PRESS/NIEPEŁNOSPRAWNI/NIEPEŁNOLETNI/KONKURSY. Osoba odpowiedzialna na za to wejście sprawdzi  zgodności z nadesłanymi dokumentami. Niepełnoletni muszą posiadać przy sobie legitymacje szkolną bądź paszport, natomiast opiekun dowód osobisty bądź prawo jazdy. Ponadto zaznaczamy, że opiekun musi uczestniczyć w imprezie wraz z nieletnim i ponosi za niego pełną odpowiedzialność.

Komentarze
 • Bojas28 marca 2010, godz. 13:45
  ander1983 - z tego co mi wiadomo... przy wejsciu mają juz stac worki na nakrętki:)
 • korusek29 marca 2010, godz. 01:15
  Oczywiście,że się przyłączam,nakrętki już przygotowane,a i w kwestii finansowej,też się dołączymy podczas imprezy!!! :)
 • Emerald_Dream29 marca 2010, godz. 10:11
  Mam ich milion :> Pewnie że pomogę ;)
 • lordcichy29 marca 2010, godz. 11:24
  Nakrętki zbierać :D i śmigać do Wrocławia! :D Bedzie grubooO : ))
 • FrEeDoM30 marca 2010, godz. 07:04
  MSM Super pomysł z ta akcją...Szkoda tylko ze MDT nie ma takich pomysłow ,tylko napchac swoje kieszenie i w dupie ma wszystko.
 • NICK_8530 marca 2010, godz. 15:12
  ja oczywiscie jestem za !! kazdy z nas wie ze kazda złotówka jest na wage złota, dlatego pomyslałem sobie ze super fajnie by było gdyby MSM caly dochód z szatni mógłby byc przeznaczony na ten własnie cel. wiem wiem zaczniecie pisac ze trzeba opłacic całą ta impreze to jest kupa pieniędzy. aaaaale skoro bedą napewno 2 szatnie (albo i wiecej) to moze chociaz z jednej szatni zrobic zdiórke dla dzieciaków :) szkoda ze MDT czegos takiego nie organizuje ale kto wie moze sie to zmieni, pozyjemy zobaczymy ;) Asot zbliza sie wielkimi krokami wiec do zobaczenia i mozecie liczyc na kilka złotych z mojego portfela ;) wielkie pozdro dla FIRMY B.G. HURT Bogusław Głuch, która zajmie się skupem zebranych nakrętek ;p
 • Młynek:)21 kwietnia 2010, godz. 20:11
  Nie dbam o to co pomyślą ludzie którzy zobaczą mnie wsiadającego do autobusu z reklamówką nakrętek... Ja wiem, że wiozę je bo ktoś tego potrzebuje!!
 • kejcik15 maja 2010, godz. 22:12
  zmarła Róża Nowak [*] http://www.tvn24.pl/-1,1656403,0,1,moja-rozyczka-odeszla,wiadomosc.html
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (38)