Po dwudziestu latach pracy nad wytwórniami Anjunadeep i Anjunabeats brytyjskie trio Above & Beyond otwiera trzeci segment działalności wydawniczej. Czego możemy się spodziewać? 0 UserComments

Above & Beyond otwierają kolejną wytwórnię spod szyldu Anjuna

Artykuł dodano: 11 maja, godz. 13:07
Odsłony: 482x
Po dwudziestu latach pracy nad wytwórniami Anjunadeep i Anjunabeats brytyjskie trio Above & Beyond otwiera trzeci segment działalności wydawniczej. Czego możemy się spodziewać?


Odbicia następnym krokiem brytyjskiego tria

Po Anjunabeats i Anjunadeep, Reflections jest trzecią wytwórnią działającą pod parasolem Anjuna, firmy założonej w 2000 roku przez dwukrotnie nominowane do nagrody Grammy trio Above & Beyond, w celu wydawania i promowania własnych kawałków. Reflections to nowy dom dla alternatywnych wydawnictw tej londyńskiej organizacji i jak sami artyści wskazują, będziemy mieli okazję do usłyszenia ich nowego stylu brzmienia jeszcze w tym roku.

Posłuchaj albumu Flow State od Above & Beyond

Nawiązanie do przeszłości nazwą nowej wytwórni

W czasie wydania Flow State, przełomowego albumu Above & Beyond z 2019 roku, artyści zaczęli przywiązywać większą uwagę do swoich poprzednich utworów i nazwa nowego segmentu wytwórni jest zainspirowana kawałkiem z tego krążka. Reflections to klasyczny utwór downtempo, który powstał w wyniku przypadkowej sesji jogi o wschodzie słońca na Burning Man w 2014 roku i jest najlepiej sprzedającym się albumem w historii, z ponad 300 milionami odtworzeń.

Przeczytaj także: Wdzięczność. Tak brzmi nowy singiel Above & Beyond

Wydawnictwo rozpocznie się od podwójnego singla Above & Beyond, Morning In Deira Time Heals, który był utworem otwierającym występ grupy w styczniu 2022 roku na Rock of Guatapé w La Piedra del Peñol Guatapé w Kolumbii dla platformy strumieniowej Cercle. Utwory Morning In Deira / Time Heals ukażą się 16 maja. Aby nie przegapić premiery tych kawałków, zaobserwuj nas na Facebooku.

Sprawdź także:

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)