Legendarny projekt Above & Beyond ponad 10 lat temu wydała swój drugi studyjny album pod nazwą "Group Therapy". W listopadzie 2022 roku 10 lat będzie także obchodzić ich radio show pod tą samą nazwą. 0 UserComments

Above & Beyond świętują 10-lecie albumu 'Group Therapy'

Artykuł dodano: 10 grudnia 2021, godz. 09:33
Odsłony: 656x
Legendarny projekt Above & Beyond ponad 10 lat temu wydał swój drugi studyjny album pod nazwą Group Therapy. W listopadzie 2022 roku 10 lat będzie także obchodzić radio show grupy pod tą samą nazwą. Sprawdźmy co z tej okazji przygotowali dla nas Panowie z Anglii!


Above & Beyond - dziesięciolecie wspaniałego albumu

Group Therapy zostało wydane w czerwcu 2011 roku, a więc od premiery minęło już ponad 10 lat. Z tej okazji brytyjska formacja stworzyła dla nas specjalny projekt pod nazwą 10 Years of Group Therapy, gdzie pojawią się remiksy takich wspaniałych twórców jak Oliver Heldens, ilan Bluestone czy Manila Killa.

Warto też wspomnieć, że będzie to edycja dwuczęściowa, a premiera pierwszej ustalona została na 17 grudnia. Sęk w tym, że będzie to tylko wersja Digital. Czy to oznacza, że z tej okazji dostaniemy coś specjalnego?
Tak i jesteśmy z tego względu podekscytowani, bo wiemy co to będzie! Brytyjczycy przygotowali dla nas trzy różne zestawy specjalnej edycji na dziesięciolecie albumu.

W pierwszej edycji za 13,99 euro znajdziemy dwupłytową wersję Digital, gdzie pierwsza z nich (zawierająca 21 utworów) będzie dostępna już w grudniu, a druga pod koniec lipca 2022 roku.

W następnych zestawach za 117,49 i 133,49 euro znajduje się sześć ikonicznych singli od Above & Beyond na dwunastu płytach winylowych, sześć artworków od Above & Beyond na matowym papierze, oryginalny vinyl albumu Group Therapy oraz specjalny laminowany box, w którym znajdziemy te wszystkie wspaniałe fanty.

Każda z zamówionych edycji będzie oznacza swoim własnym numerem. Pamiętajcie, że można zamawiać tylko jeden zestaw na jedno konto na stronie Anjunabeats. Naszym zdaniem, jeżeli jesteście fanami projektu to warto w zainwestować w taką specjalną zawartość, jaką zaoferowali nam Brytyjczycy.

Posłuchaj całego albumu Group Therapy na YouTube


Group Therapy - legendarny krążek

Group Therapy to już wiekowy album, ale czy wiemy o nim wszystko? W tworzeniu projektu brał udział amerykański producent muzyki trance - Andrew Bayer, który był w 2015 i 2018 roku nominowany był do nagrody Grammy w kategorii Najlepsze nagranie w gatunku Dance. Dla panów z Above & Beyond był to na pewno powód do dumy, że mogli współpracować z kimś takim jak on.

Mimo, że na krążku pojawiło się mało znanych postaci, bo mowa tutaj o angielskim producencie Richardzie Bedfordzie oraz wokalistce Zoe Johnston to i tak album został ciepło przyjęty ze strony krytyków. Mało tego, 5 lat po premierze Group Therapy Above & Beyond zostali razem z wcześniej wspomnianą piosenkarką nominowani do Grammy za utwór We're All We Need, a w 2018 za Northern Soul, który stworzyli razem z Bedfordem.

Ciekawy zbieg okoliczności prawda? Przypomnijmy też, że w czasie wydawania Group Therapy formacja znajdowała się bardzo wysoko w rankingu DJ MAG, bo aż na piątej pozycji.

A wy co myślicie o temacie uczczenia wydania legendarnego albumu od dobrze nam znanego Above & Beyond?

Posłuchaj najnowszego seta od Above & Beyond czyli Group Therapy 463


Sprawdź także:


Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)