Doszukaliśmy się nowin znad oceanu jakoby Afrojack miał założyć swoją własną wytwórnię. Partnerzy zaskakują. 0 UserComments

Afrojack zakłada nową wytwórnię z zaskakującymi partnerami

Artykuł dodano: 18 stycznia, godz. 07:57
Odsłony: 1021x
Doszukaliśmy się nowin znad oceanu jakoby Afrojack miał założyć swoją własną wytwórnię. Partnerzy zaskakują.


Nowy projekt Afrojacka

Afrojack to jedna z największych legend EDM. Tworzył on w swojej karierze wiele gatunków muzyki elektronicznej, dlatego wielu z nas może go kojarzyć z odmienną muzyką. Nie można ukrywać jednak, że pomijając liczne współprace z Pitbullem zasłynął on głównie z big room house'u. 

Prawdopodobnie nie ma fana tego gatunku, który nie kojarzyłby takich tytułów jak Turn Up The Speakers, Rock The House czy No Beef, które nomen omen doczekało się ostatnio serii remiksów. Nie dziwi więc fakt, że postanowił on założyć swoją własną wytwórnię. 
W tym momencie nasi bardziej poinformowani czytelnicy mogą wznieść protest i nazwać mnie mówiąc delikatnie mało inteligentnym. W końcu Afrojack posiada swoją własną wytwórnię Wall Recordings, która całkiem dobrze prosperuje. Dlaczego więc miałby zakładać kolejną? Nim odpowiem na to pytanie przedstawię wam jego biznesowych partnerów. 

Afrojack współpracuje z... Youtuberami

Afrojack bowiem postanowił otworzyć tę wytwórnię wraz z Enes Yilmazer i Enes Plus. Chociaż nam może to nic nie mówić, w Stanach są to dość znane, liczące kolejno niemal 1.8 miliona oraz 300 tysięcy subskrypcji kanały na YouTube. Co ciekawe prowadzący Enes wcześniej za dużego kontaktu z branżą muzyczną nie mieli. Ich kontent polega w głównej mierze na demonstrowaniu drogich lokacji (głównie prywatnych posiadłości). 

Jak zatem wyglądać ma ich współpraca? Najlepiej tłumaczy to sam Afrojack na filmie Enes Plus, przy okazji odpowiadając na wcześniej zadane pytanie:
 [...] Zatrudniam producentów, mam wytwórnię, powoli rozwijam imperium muzyczne. Gdy zobaczyłem wasz kanał (Enes Yilmazer/Plus - przyp. red.) i nagrania i usłyszałem muzykę pomyślałem sobie, że powinniście mieć własną. Mam producentów, którzy tworzą wspaniałą muzykę, pewnie macie jakiegoś ulubionego. Dlaczego nie mielibyśmy zrobić muzyki dla was? Wasz ulubiony producent może robić muzykę do waszych nagrań. Możecie to udostępnić swoim fanom. Więc to właśnie robimy. [...] Tworzymy razem markę, Enes wyda muzykę, którą kocha, od producentów, których kocha dla was. Będziecie mogli jej słuchać na Spotify.
Sama współpraca z pewnością sprawi, że filmy na kanale Enes będą jeszcze bardziej atrakcyjne. Film, który opisuje całą współpracę znajdziecie już teraz na kanale Enes Plus na platformie YouTube.

Enes o współpracy z Afrojackiem

Sprawdź także

- Subtronics wydał swój pierwszy album 'Fractals'
- Gareth Emery i Ben Nicky prezentują własną wersję legendarnego hitu
- Sander van Doorn znów działa. Poznajcie utwór 'Raindrops'
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)