DJ Snake po raz kolejny z zaskakującym show, tym razem na francuskiej arenie Parc Des Princes. Ilu ludzi miało okazje oglądać występ na żywo i jak wyglądała cala impreza? Sprawdź aftermovie! 0 UserComments

Aftermovie z występu DJ Snake'a ze stadionu PSG. Zapraszamy na 15-minutowy seans

Artykuł dodano: 28 czerwca, godz. 09:37
Odsłony: 299x
DJ Snake po raz kolejny z zaskakującym show, tym razem na francuskiej arenie Parc Des Princes. Ilu ludzi miało okazję oglądać występ na żywo? Jak wyglądała cala impreza? To, co działo się na występie DJ Snake'a, jest dosłownie niepojęte! Oglądamy oficjalne aftermovie z czerwcowego wydarzenia.


DJ Snake w Parc Des Princes 

DJ Snake, a właściwie William Grigahcine, to francuski producent muzyczny pochodzenia algierskiego. Jako producent działa już od 2009 roku. Kawałek Turn Down For What z wokalem słynnego Lil Jona, będący hitem każdej domówki 8 lat temu Lean On we współpracy z Majorem Lazerem oraz Get Low z Dillonem Francisem przyniosły mu duży rozgłos. 

DJ Snake jest także zarówno założycielem, jak i członkiem kolektywu Pardon My French - grupy czterech francuskich artystów w składzie: DJ Snake, Tchami, Malaa i Mercer. Zespół Pardon My French od 2015 roku odbył kilka tras koncertowych po całym świecie, których celem było promowanie muzyki elektronicznej. W 2012 roku został nominowany do nagrody Grammy w kategorii album roku jako współproducent albumu Lady Gagi - Born This Way. Jako ciekawostkę warto dodać, ze w roku 2015 utwory Get Low i Turn Down For What pojawiły się na ścieżce dźwiękowej do filmu Szybcy i wściekli 7

DJ Snake już niejednokrotnie występował na festiwalach światowej skali, w tym na Ultra Music Festival, Tomorrowland, Amsterdam Music Festival, Ultra Music czy EDC, a to tylko kilka z nich. Nie mógł go również ominąć występ w swoim rodzinnym kraju, jakim jest właśnie Francja. Stał się więc jedną z gwiazd, którą spotkał zaszczyt pokazania swoich muzycznych umiejętności na stadionie Parc des Princes. Ponad 60 000 ludzi zgromadziło się w miejscu, którego liczebność wynosi dokładnie 47 929 miejsc siedzących - pojemność stadionu została wyjątkowo powiększona na potrzeby występu artysty. 

11 czerwca 2022 na scenie paryskiego PSG pojawiło się kilku gości, m.in. Stromae, Omar Sy i David Guetta. Wystarczy tylko spojrzeć na niespełna 15-minutowe aftermovie z imprezy, aby chcieć planować już kupno biletu na następny występ DJ Snake'a. Pokazy pirotechniki, fajerwerki podczas jednego z największych moshpitów w historii oraz integracja samego artysty z publicznością były po prostu nie do opisania, to trzeba zobaczyć! 

DJ Snake, Paris 2022 aftermovie

Sprawdź także:

Z Carnage w GORDO, z tech house w techno. Posłuchaj „Leaving Earth”
Alesso z kolejnym singlem! Gotowi na jego dwa występy w Polsce?
Jak zaoszczędzić na festiwalowy bilet? Oto kilka porad
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)