Będąc jednym z najbardziej wpływowych artystów sceny EDM, niełatwo jest spełnić oczekiwania swoich fanów. Jak jest w przypadku najnowszego utworu Aloka, „The Club Is Jumpin'"? 2 UserComments

Alok w końcu odstawia slap house na bok. Posłuchaj „The Club Is Jumpin'"

Artykuł dodano: 20 maja, godz. 11:35
Odsłony: 847x
Będąc jednym z najbardziej wpływowych artystów sceny EDM, niełatwo jest spełnić oczekiwania swoich fanów. Jak jest w przypadku najnowszego utworu Aloka, The Club Is Jumpin'?


Skala w świecie EDM

Z ponad 3 miliardami odtworzeń na Spotify Alok jest najczęściej słuchanym brazylijskim artystą na świecie i ma jedną z największych playlist na tej platformie. W 2020 roku został uznany za piątego najlepszego DJ-a na świecie według magazynu DJ Mag. Jest jedynym Brazylijczykiem, który znalazł się na liście Billboard Dance 100, a przez magazyn House Mag został uznany za najlepszego DJ-a w Brazylii. Uznawany jest również za jednego z najbardziej wpływowych młodych artystów w Brazylii przez magazyn Forbes i IBOPE, najważniejszy brazylijski instytut badawczy. Alok daje obecnie około 320 koncertów rocznie na pięciu kontynentach.

Przeczytaj także: Marshmello przestaje ukrywać swoją tożsamość. Wszystko za sprawą jednego polubienia

Jest jednym z tych artystów, którzy w idealnym momencie podchwycili trend związany ze slap housem, dzięki czemu powstały hity takie jak Wherever You Go z Johnem Martinem czy Love Again. Jak prezentuje się jego najnowsze wydanie?

Utwór, który porwie do tańca każdego

The Club Is Jumpin' zawiera w sobie wszystkie elementy potrzebne utworowi do zawładnięcia każdym parkietem. Zostający w pamięci wokal w połączeniu z bardziej futurystycznym wybrzmieniem tech house'u wpasuje się idealnie w każdego nadchodzącego imprezowego seta. Warto podkreślić, że już tego lata będziemy mieli okazję usłyszeć Aloka w Polsce podczas Sunrise Festival 2022, lecz czy usłyszymy tam jego najnowszy kawałek? Jeżeli tak, to z pewnością porwie do tańca każdego miłośnika klubowych brzmień!

Alok - The Club Is Jumpin', posłuchaj

Sprawdź także:

NERVO powrócą do Polski tego lata? To niemal potwierdzona informacja
Tujamo, Aaron Chupa i VINAI. Energy 2000 w czerwcu stawia na EDM
Galantis w klubowym wydaniu. Posłuchaj „1x1'
Komentarze
  • xXsensationXx20 maja, godz. 22:13
    ;)
  • pvpzonevc23 maja, godz. 19:14
    Niewiele osób wie, że dziś można zacząć zarabiać w Internecie. Jeśli nie wiesz od czego zacząć, polecam grę w kasynie. Na szczęście na stronie https://cadabrus.com/pl/ znajdziesz rozwiązanie wszystkich problemów. Jestem pewien, że na pewno będziesz zadowolony.
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (2)