Tydzień z Aly & Fila powoli dobiega końca, czas więc najwyższy na drugą odsłoną naszego wywiadu z Egipcjanami. Z poprzedniej dowiedzieliśmy się między innymi, że duet nie zamierza dostosowywać... 9 UserComments

Aly & Fila: 'Dziś częściej muzykę robi się dla pieniędzy i sławy'

Artykuł dodano: 14 września 2013, godz. 13:13
Odsłony: 8763x
Tydzień z Aly & Fila powoli dobiega końca, czas więc najwyższy na drugą odsłoną naszego wywiadu z Egipcjanami. Z poprzedniej dowiedzieliśmy się między innymi, że duet nie zamierza dostosywać się do dzisiejszych trendów i zaprzestawać produkowania "czystego uplifting trance'u". Tym razem zaczniemy od akcentu krajowego...


Mocno wspieracie polskich producentów, chociażby Arctic Moona czy Simona O'Shine, łatwo sobie wyobrazić imprezę z cyklu FSOE w Polsce, z nimi w roli supportów!

- Kampania dotycząca miejsc, w których będą rozgrywać się imprezy z okazji FSOE 350 już się zaczęła i trzeba stwierdzić, że Polacy ostro walczą. Możemy powiedzieć od siebie, że chcielibyśmy częściej grać imprezy w Polsce, a Simon O'Shine i Arctic Moon to wspaniali muzycy.

Porównując do przeszłości dziś więcej jest ciekawych producentów?

- Na pewno. Dostajemy tyle demówek każdego dnia! Miło jest widzieć tylu młodych i zdolnych trancowych producentów, na pewno jest ich więcej niż kiedykolwiek.

Po 10 latach w tym świecie możecie nam powiedzieć, co się zmieniło najbardziej?

- Szczerze mówiąc dziś wydaje się, że więcej ludzi jest w tym świecie ze złych powodów - dla pieniędzy i sławy, a nie z powodu jedynego powodu, dla którego powinni chcieć w nim być - dla MUZYKI.Co jeszcze chcielibyście osiągnąć, o czym marzycie?

- Na pewno chcielibyśmy pociągnąć naszą audycję najdłużej jak tylko się da, może do FSOE 700 :). Chcielibyśmy też zajść jak najwyżej w rankingu DJ MAG TOP 100 DJS. Przy okazji dziękujemy wszystkim fanom w Polsce, którzy głosowali i głosują właśnie na nas.

A Wy na kogo zagłosowaliście w tym roku?


- Może to nie fair tak mówić przy wszystkich, ale na Paula Van Dyka. To gość, który nas bardzo mocno zainspirował, dzięki czemu dziś tworzymy muzykę i jesteśmy częścią sceny muzycznej.

Simon O'Shine & Sergey Nevone - Apprehension (Aly & Fila Mix) [Defcon] {Tune Of The Week ASOT 628}Aly & Fila Vs Fady & Mina - The Journey (Original Mix) [Wonder Of The Week] {FSOE 300 Anthem}

Komentarze
 • DjRules14 września 2013, godz. 13:31
  ,, Szczerze mówiąc dziś wydaje się, że więcej ludzi jest w tym świecie ze złych powodów - dla pieniędzy i sławy, a nie z powodu jedynego powodu, dla którego powinni chcieć w nim być - dla MUZYKI'', z ty się zgodzę bo to prawda.Niepodoba mi sie to żę chca jak najwyżej zajść w rankingu Dj Mag Top 100 Dj's bo to nie jest żaden wyznacznik jakośći tylko popularnośći (to tak jakby sobie zaprzeczali,niech się skupia nad tym co kochaja a nie zwracają uwagę na ktorym miejscu sie znajdują,chyba że chca byc badziej popularni a tym bardziej bogaci czy slawni to wtedy te zdanie co wypowiedzieli jest ,,puste'').No i oczywiście pan który ich promuje czyli PVD jest ich insipracja w Upllifting Trance (ciekawie gdzie moge znaleśc jakies dobre upllity od PVD bo bym chętnie posłuchał),wiadomo że wzorowali sie na kims innym ale nie powiedzą nazwy tego producenta/ów bo by zrobili jemu darmową reklame i mógły przebic ich w Dj Mag.To wszystko jest marketing żeby pieniądzę z tego były.
 • marcoss8114 września 2013, godz. 14:33
  "Na pewno. Dostajemy tyle demówek każdego dnia! Miło jest widzieć tylu młodych i zdolnych trancowych producentów, na pewno jest ich więcej niż kiedykolwiek. "
  Nie zgadzam się z tym absolutnie. "Jak mrówków" jest upliftowych producentów, którzy idą tak na ilość, że nie są w stanie wydać utworów w poważniejszych wytwórniach niż np Silent Shore, Unearthed itp i często nie zdają sobie sprawy jak kaleczą samych siebie, a wiara która chłonie wszystko w temacie i tak napisze "cool" , "awesome"

  A co do wywiadów: "że więcej ludzi jest w tym świecie ze złych powodów - dla pieniędzy i sławy, a nie z powodu jedynego powodu, dla którego powinni chcieć w nim być - dla MUZYKI." "I tak zostanie! Nigdy nie przejdziemy na trousową stronę" - w to dziś każdy uwierzy, prawda? Gratuluje PR-u :)
 • Axel.14 września 2013, godz. 17:49
  Najpier cyt'' Szczerze mówiąc dziś wydaje się, że więcej ludzi jest w tym świecie ze złych powodów - dla pieniędzy i sławy, a nie z powodu jedynego powodu, dla którego powinni chcieć w nim być - dla MUZYKI.''

  po czym:
  cyt''Chcielibyśmy też zajść jak najwyżej w rankingu DJ MAG TOP 100 DJS.''


  hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
 • chudy5d14 września 2013, godz. 23:28
  Też mnie to rozwaliło o czym wspominasz Axel. Jakoś pozostaje niesmak po przeczytaniu tego, nie wiem dlaczego...
 • Bananowicz15 września 2013, godz. 00:09
  tak jak koledzy powyżej, mam ubaw po pachy :)
 • Tomxie15 września 2013, godz. 10:54
  Frazes & Hipokryzja... Co drugi artysta ma zapędy do idealizowania muzyki i snobuje się na zbawiciela-mentora...
 • Qtek15 września 2013, godz. 16:30
  Powiało hipokryzją na odległość...
 • daniel_zerga16 września 2013, godz. 05:33
  każdy z sławnych producentów robi muzykę dla pieniędzy za coś trzeba żyć !!! więc niech już tak nie gadają jak są tacy mądrzy niech zaczną wydawać single i albumy za free bo to ich pasja, hobby itp
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (9)