Ponad 200 muzykow ze Stanów wyraziła stanowczy sprzeciw w związku z wprowadzeniem przez AEG Worldwide biometrycznych biletów w Red Rocks Amphitheater. Jak to wszystko zostało odebrane? Sprawdzamy! 0 UserComments

Amerykańscy artyści przeciwni skanerom biometrycznym

Artykuł dodano: 22 listopada 2021, godz. 20:23
Odsłony: 439x
Ponad 200 muzyków ze Stanów wyraziła stanowczy sprzeciw w związku z wprowadzeniem przez AEG Worldwide biometrycznych biletów w Red Rocks Amphitheatre. Jak to wszystko zostało odebrane? Sprawdzamy! 


Amazon One - płatność przyszłości

Amazon zaproponował innowacyjne rozwiązanie dla uczestników największych festiwali na świecie. W sklepach amerykańskiej firmy można płacić DŁONIĄ. Wszystko dzięki projektowi One. Projektanci ze Stanów skupili się na odmienności dłoni każdego człowieka w związku z czym ułatwiłoby to dostęp do koncertów i imprez kilkudniowych w dobie COVID-19.
W skrócie Amazon One to płatność swoją własną ręką. Sposób ten zapowiedziano oficjalnie we wrześniu zeszłego roku i spotkał się on z niemałym hejtem co można zobaczyć np. na oficjalnym filmiku kanału firmy, który pokazuje możliwości projektu One.Na stronie Techcrunch pojawiła się również informacja odnośnie tego, iż firma Jeffa Bezosa zapłaci nam 10 dolarów za skan biometryczny naszej dłoni.

Czym jest Amazon One - obejrzyj


Wyraźny sprzeciw artystów zza oceanu

Pomysł amerykańskiego przedsiębiorstwa został dosłownie zjedzony przez środowisko tamtejszych muzyków. W akcji zorganizowanej przez artystów o nazwie Amazon Doesn't Rock biorą udział takie persony jak Tom Morello z Rage Against The Machine czy Tommie Sunshine znany z wytwórni Heldeep. Zdaniem wielu jest to celowe zbieranie dodatkowych informacji o uczestnikach, co może przerodzić się w nieuzasadnioną przemoc i w niepoprawne aresztowania.

Petycja Amazon Doesn't Rock

Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Zostawcie komentarz pod tym postem lub dajcie nam znać na Facebooku.

Sprawdź także

Ponad 50 setów z EDC Las Vegas 2021 w jednym miejscu
Aftermovie z UNTOLD Festival 2021 - obejrzyj

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)