Andrew Rayel zapowiada nowy muzyczny projekt pt. We Are Elements Of Harmony, w którym każdy z nas może wziąć udział. Sprawdźcie szczegóły! 0 UserComments

Andrew Rayel pracuje nad projektem, którego każdy chętny może zostać częścią

Artykuł dodano: 18 stycznia, godz. 18:00
Odsłony: 374x
Andrew Rayel zapowiada nowy muzyczny projekt pt. We Are Elements Of Harmony, w którym każdy z nas może wziąć udział. Sprawdźcie szczegóły!


"We Are Elements Of Harmony"

Andrewl Rayel to mołdawski DJ i producent muzyczny. Znany on będzie przede wszystkim fanom muzyki typu trance. Jak sam przyznaje jego początkową inspiracją byli Armin van Buuren i Tiesto.

Debiutował on na scenie muzyki elektronicznej kawałkiem Always In Your Dreams w 2010 roku. Jednak to dopiero rok później wydał utwór Aether, który to pchnął jego karierę do przodu. Sam Andrew kilkukrotnie widniał w kompilacji A State Of Trance Armina van Buurena, w 2013 roku zajął nawet 28 miejsce w plebiscycie DJ Mag TOP 100.

Już teraz Rayel rozpoczyna nowy projekt. Chociaż całość brzmi dość enigmatycznie i niewiele widnieje informacji na jego temat, wiadomo, że brać będą w nim udział fani DJ-a. Wiemy to, ponieważ sam Andrew poprosił ich o pomoc. Trzeba przyznać, że jest to nietypowa prośba.

Przeczytaj też: Armin van Buuren - jakie są jego ulubione trance'owe utwory 

Za pośrednictwem mediów społecznościowych artysta poprosił fanów by wysłali mu wiadomość głosową o treści "We Are Elements Of Harmony" w swoim własnym ojczystym języku. Sam DJ pisze tak: 
Pracuję nad specjalnym projektem, ale potrzebuję TWOJEJ pomocy, żeby go ukończyć. Wystarczy, że nagrasz wiadomość głosową mówiąc "We Are The Elements Of Harmony" [...]. Upewnij się, że mówisz to w swoim języku, niezależnie od tego, z jakiego kraju pochodzisz 
Jeśli chcesz, by Twoje "Jesteśmy Elementami Harmonii" brało czynny udział w projekcie, możesz wysłać głosówkę na adres mailowy [email protected] Chociaż można dyskutować jak zostaną wykorzystane te wiadomości jest szansa, że będzie to miało związek z pierwszym albumem studyjnym Rayela. W końcu nosi on nazwę Find Your Harmony.

A jeśli chcesz zostać elementem harmonii również portalu FTB.pl koniecznie zaobserwuj nas na Facebooku, gdzie codziennie czeka na Ciebie porcja najnowszych newsów ze świata muzyki elektronicznej. 

 Andrew Rayel - Aether, sprawdź teraz


Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)