Duet Martina Garrixa i Maejora poszerza swoje grono odbiorców pojawiając się po raz pierwzy w Tomorrowland Friendship Mix. Sprawdźmy co przygotowali dla nas Panowie! 0 UserComments

AREA21 przygotowali 30-minutowy mix dla Tomorrowland

Artykuł dodano: 1 grudnia 2021, godz. 07:05
Odsłony: 254x
Duet Martina Garrix i Maejor poszerza swoje grono odbiorców pojawiając się po raz pierwszy w Tomorrowland Friendship Mix. Sprawdźmy co przygotowali dla nas Ci dwaj Panowie!


Sukces duetu AREA21

Chłopaki wspólnie jako AREA21 działają od 2016 roku. W tym właśnie roku wydali swoje dwa pierwsze single pt. Spaceships oraz Girls, które spotkały się dużą aprobatą ze strony fanów, jak i znajomych DJ-ów oraz producentów z branży. Na początku nie było wiadome, kto jest członkiem projektu, ale spekulacje wskazywały na to, że właśnie Garrix i większa liczba wokalistów stoi za AREA21. Duo została zakontraktowane w wytwórni STMPD RCRDS i jak się później okazało, członkiem zespołu był jeszcze Maejor - znany ze swoich wcześniejszych kolaboracji z amerykańskimi raperami z najwyższej półki czyli np. z J. Colem.

AREA21 - Spaceships, posłuchaj


Jak przyjęło się Greatest Hits Vol. 1?

12 listopada 2021 roku został wydany debiutancki krążek projektu zatytułowany Greatest Hits Vol. 1. Płyta zawiera 12 tracków, a w tym dobrze znana Mona Lisa i nasze ulubione Lovin' Every Minute. W produkcji Own The Night pomagał Todd Helder znany z wytwórni STMPD RCRDS, a przy piosence All I Need swoje umiejętności pokazał Klahr, który niestety nie jest aktywny na scenie EDMowej od ponad 3 lat i szczerze to trochę go nam brakuje.

Przeczytaj też: AREA21 - 'Greatest Hits Vol. 1'. Słuchamy nowego albumu Martina Garrixa i Maejora

Opinie odnośnie najnowszej produkcji AREA21 są różne. Niektórzy mówią, że to nowy start dla Martina, a niektórzy, że jest to album bardzo średni, mimo, że czekaliśmy na niego tak długo. Co w takim razie przygotowali dla nas chłopaki w związku z ich debiutanckim występem w Tomorrowland Friendship.

Najnowszy mix AREA21

Tomorrowland Friendship Mix od Martina i Maejora to pierwszy taki występ duetu gdziekolwiek i kiedykolwiek. Występ trwało około 30 minut i zawiera wszystkie 12 piosenek z płyty. Zostały one puszcze w takiej samej kolejności jak na płycie czyli zaczynając od 21, a na Going Home kończąc. Miejmy nadzieję, że przy następnych okazjach usłyszymy np. klasyki typu Spaceships czy Glad You Came. Dajcie znać, która piosenka z krążka AREA21 podoba wam się najbardziej!

AREA21 @Tomorrowland Friendship Mix, posłuchaj

Sprawdź także

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)