Ich solowe kariery to pasmo nieprzerwanych sukcesów. Dwóch utytułowanych artystów, Armin Van Buuren i Tiësto podjęli decyzję o nagraniu pierwszego albumu wspólnego projektu pod nazwą Alibi. 19 UserComments

Armin Van Buuren i Tiësto nagrają wspólny album!

Artykuł dodano: 1 kwietnia 2014, godz. 09:10
Odsłony: 9035x
Ich solowe kariery to pasmo nieprzerwanych sukcesów. Teraz przyszedł czas na nowe wyzwanie. Dwóch utytułowanych holenderskich artystów, Armin Van Buuren i Tiësto podjęli decyzję o nagraniu pierwszego albumu wspólnego projektu pod nazwą Alibi.


Zaskakująca wiadomość, której nie spodziewali się nie tylko fani Armina i Tiësto, ale również wszyscy Ci którzy doskonale znają dzisiejsze realia na rynku muzyki elektronicznej. Słynni holenderscy DJ’e i producenci postanowili wskrzesić Alibi, wspólny projekt sprzed 14 lat! Jedyny jak dotąd singiel pt. „Eternity” z 2000 roku okazał się prawdziwym sukcesem, dlatego panowie wrócili do tematu i znów zamknęli się w studio, ale nie tylko aby nagrać kolejny klubowy singiel. Tym razem będzie to pełnowymiarowy album, na którym znajdzie się 11 premierowych utworów plus nowa wersja hitu „Eternity”.

Współproducentem materiału będzie również Ferry Corsten, który kiedyś tworzył razem z Tiësto kultowy projekt Gouryella. Nie jest jeszcze znany tytuł pierwszego singla, który ma się ukazać latem 2014 roku, natomiast sam album będzie nosił nazwę „Back For Good” i jego premiera planowana jest tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Trzech pionierów muzyki trance łączy siły i powraca do swoich korzeni, aby ponownie podbijać światowe listy przebojów. To się po prostu nie może nie udać!

Jak mówi sam Armin: „Spotkaliśmy się niedawno podczas jednego z festiwali, było trochę wspomnień i żartów na temat tego co by było, gdybyśmy znów zaczęli razem produkować. Mieliśmy niezły ubaw, dopóki nie zaczęliśmy o tym myśleć zupełnie poważnie. Stwierdziliśmy, że fajnie byłoby wymienić swoje dotychczasowe doświadczenia, aby wspólnie przywrócić muzyce trance odpowiednie miejsce w hierarchii. Bardzo się cieszę i jestem dumny, że znów będę miał przyjemność współpracować z Tijsem i Ferrym. Na pewno będziemy się razem świetnie bawić”.

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl

Alibi - Eternity

Komentarze
 • Kramon1 kwietnia 2014, godz. 10:15
  Się dobrali :D brakuje tylko guetty
 • Sojka1 kwietnia 2014, godz. 10:18
  A jak dla mnie to prima aprillisowy żarcik ;)
 • PopejBB1 kwietnia 2014, godz. 10:46
  ten kawałek alibi - eternity strasznie zajeżdża mi safri duo :)
  Fajnie by było jak by doszło do takiego albumu ale Sojka chyba ma racje. Jeśli to żarcik to udany jeśli prawda to czekam i płytę kupuje
 • Qtek1 kwietnia 2014, godz. 11:01
  Prima aprilis ;)
 • pitej1 kwietnia 2014, godz. 11:10
  jak dobrze że to Tylko 1 Kwietnia :D
 • xyf paweł1 kwietnia 2014, godz. 11:24
  Gdyby nie to że dziś 1 kwietnia to była by to wspaniała wiadomość która pewnie przestała by być wspaniała już po wydaniu pierwszego singla bo wszyscy trzej panowie tworzą pop, przepraszam dwóch panów bo Tiesto jakiś dziwny tandetny twór zwany elektro housem a może nawet electro pop housem bo jak słyszałem kiedyś Lutzenkirchen to ten ich electro house był jak najbardeziej zjadliwy ale tylko na eventach.
 • Aural Light1 kwietnia 2014, godz. 11:50
  Może coś by dobrego nagrali, ale szkoda, że to żarcik od redakcji ftb ;D
 • Quiilka1 kwietnia 2014, godz. 11:54
  dobry chwyt marketingowy ;)
  ale moja mordka się uśmiechnęła mimo wszytko :)
 • greit1 kwietnia 2014, godz. 11:58
  żarty żartami ale szczerze mówiąc, to ja jestem bardzo ciekaw, co wynikłoby z takiego projektu :)
 • UcieX1 kwietnia 2014, godz. 12:38
  O tym newsie trio postanowiło się podzielić na facebooku ProLogic ;)
 • Rafa Martini1 kwietnia 2014, godz. 13:01
  Eternity to jeden z moich ulubionych kawałków, ma w sobie niesamowity klimat i strasznie wciąga. Dobrze, że to jest tylko żart. Jest jeden kawałek z projektu Alibi i niech tak pozostanie.
 • Burt1 kwietnia 2014, godz. 13:26
  dla mnie większym żartem jest to, że Taito był grany na UMF
 • NeoTag1 kwietnia 2014, godz. 14:19
  Ale beka by była, gdyby okazało się to prawdą :D
 • Danny K1 kwietnia 2014, godz. 15:21
  Po tylu latach mieliby wrócić i zmieszać z gównem Alibi, bezsens "Eternity" to porządny track starych czasów, niech tak zostanie. Od razu wiadomo, że to ściema:)
 • Luc Deep1 kwietnia 2014, godz. 15:25
  "Król i Książę" transu----te stwierdzenia już wiele lat temu były dla mnie mega żartem, a co dopiero w/w info:):)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (19)