Ich solowe kariery to pasmo nieprzerwanych sukcesów. Dwóch utytułowanych artystów, Armin Van Buuren i Tiësto podjęli decyzję o nagraniu pierwszego albumu wspólnego projektu pod nazwą Alibi. 19 UserComments

Armin Van Buuren i Tiësto nagrają wspólny album!

Artykuł dodano: 1 kwietnia 2014, godz. 09:10
Odsłony: 8744x
Ich solowe kariery to pasmo nieprzerwanych sukcesów. Teraz przyszedł czas na nowe wyzwanie. Dwóch utytułowanych holenderskich artystów, Armin Van Buuren i Tiësto podjęli decyzję o nagraniu pierwszego albumu wspólnego projektu pod nazwą Alibi.


Zaskakująca wiadomość, której nie spodziewali się nie tylko fani Armina i Tiësto, ale również wszyscy Ci którzy doskonale znają dzisiejsze realia na rynku muzyki elektronicznej. Słynni holenderscy DJ’e i producenci postanowili wskrzesić Alibi, wspólny projekt sprzed 14 lat! Jedyny jak dotąd singiel pt. „Eternity” z 2000 roku okazał się prawdziwym sukcesem, dlatego panowie wrócili do tematu i znów zamknęli się w studio, ale nie tylko aby nagrać kolejny klubowy singiel. Tym razem będzie to pełnowymiarowy album, na którym znajdzie się 11 premierowych utworów plus nowa wersja hitu „Eternity”.

Współproducentem materiału będzie również Ferry Corsten, który kiedyś tworzył razem z Tiësto kultowy projekt Gouryella. Nie jest jeszcze znany tytuł pierwszego singla, który ma się ukazać latem 2014 roku, natomiast sam album będzie nosił nazwę „Back For Good” i jego premiera planowana jest tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Trzech pionierów muzyki trance łączy siły i powraca do swoich korzeni, aby ponownie podbijać światowe listy przebojów. To się po prostu nie może nie udać!

Jak mówi sam Armin: „Spotkaliśmy się niedawno podczas jednego z festiwali, było trochę wspomnień i żartów na temat tego co by było, gdybyśmy znów zaczęli razem produkować. Mieliśmy niezły ubaw, dopóki nie zaczęliśmy o tym myśleć zupełnie poważnie. Stwierdziliśmy, że fajnie byłoby wymienić swoje dotychczasowe doświadczenia, aby wspólnie przywrócić muzyce trance odpowiednie miejsce w hierarchii. Bardzo się cieszę i jestem dumny, że znów będę miał przyjemność współpracować z Tijsem i Ferrym. Na pewno będziemy się razem świetnie bawić”.

Więcej informacji na www.prologicmusic.pl oraz na www.facebook.com/prologicmusicpl

Alibi - Eternity

Komentarze
 • Seba21101 kwietnia 2014, godz. 15:45
  He,he dobre....mogliście jeszcze napisać,że Tiesto zagra 4 godziny b2b z PvD w Disneylandzie.
 • Danny K1 kwietnia 2014, godz. 16:40
  @Luc Deep
  Żeby tylko dla ciebie;p
 • Jaskier1 kwietnia 2014, godz. 16:54
  Świetny kawałek ten Enternity kojarzy mi się z setem Paula van Dyka z Loveparade chyba 2000
 • ProLogic Music2 kwietnia 2014, godz. 00:24
  W ramach sprostowania:
  Armin nie nagra albumu z Tiësto. To był taki nasz mały primaaprilisowy żarcik. Chociaż..., w każdym żarcie jest jakieś ziarnko prawdy... :)
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (19)