Armin van Buuren postanowił podzielić się z nami swoimi ulubionymi trance'owymi utworami w historii. Zapraszam do lektury! 1 UserComments

Armin van Buuren - jakie są jego ulubione trance'owe utwory?

Artykuł dodano: 9 stycznia, godz. 08:03
Odsłony: 2512x
Armin van Buuren postanowił podzielić się z nami swoimi ulubionymi trance'owymi utworami w historii. Zapraszam do lektury!


Co gra w sercu Armina?

Armin van Buuren to niewątpliwa legenda muzyki trance. Jest on jednym z ojców tego gatunku. Nie ma co ukrywać, że DJ w znacznym stopniu przyczynił się do wielkiej popularności tego muzycznego nurtu.

Mimo to w internecie dało się usłyszeć ostatnio negatywne opinie na jego temat. Wszystko to za sprawą kierunku, w którym poszła twórczość Armina. Wiele osób bowiem zaczęło głośno krytykować mainstreamowość jego produkcji. Da się usłyszeć głosy, że holender prezentuje bardzo infantylną stronę gatunku trance.

Niewątpliwie nie każdemu mogą się podobać najnowsze kawałki Armina, trzeba pamiętać jednak, że promowanie się przystępnymi dla większej ilości osób utworami jest naturalną ścieżką rozwoju każdego muzyka. Znamy wiele przypadków, gdzie zmiana nurtu tworzenia była wręcz drastyczna. Jednym z przykładów jest popularny ostatnio Acraze

Przeczytaj też: Z basu do house'u. Acraze dzieli się z nami historią swojej przemiany 

Mimo to Armin van Buuren postanowił pokazać fanom, że klasyczny trance nadal ma specjalne miejsce w jego sercu. Popularny producent muzyczny dokonał tego publikując playlistę Trance Classics.

Ulubione klasyki Armina van Buurena

Jest to zbiór jego ulubionych trance'owych produkcji. W samej składance znajdziemy niezwykle nostalgiczne utwory od Above & Beyond, Tiësto, Garetha Emery'ego, 4 Strings, Ian van Dahla czy Marsha. Całość będzie nie lada gratką dla najbardziej oddanych fanów tej muzyki. 

Nie brakuje tam takich szlagierów jak choćby For An Angel czy Sun & Moon. Całą playlistę liczącą aż 50 kawałków już teraz znajdziecie na platformie Spotify. Jeśli chcecie jako pierwsi w Polsce dowiadywać się o najciekawszych newsach ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na naszych profilach społecznościowych. 

Armin van Buuren - Trance Classics

Sprawdź także

- Wiemy kiedy trafią do sprzedaży bilety na Tomorrowland 2022 
- Blinders z mocnym akcentem na początek 2022 roku
- Legendarne produkcje EDM, które kończą w tym roku 10 lat 
Komentarze
  • PiKey9 stycznia, godz. 10:53
    Dobre zestawienie oprócz This is what it feels like, za Sun & Moon też nie przepadam
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (1)