Armin, chcąc pokazać fanom w jaki sposób dba o siebie nawiązał współpracę z Insight Timer, dzięki czemu otrzymaliśmy jeden z najbardziej nietypowych projektów dotyczących gwiazd muzyki elektronicznej. 0 UserComments

Armin van Buuren udostępnił swoją... 10-minutową rutynę medytacyjną

Artykuł dodano: 4 sierpnia, godz. 15:31
Odsłony: 1463x
Nie od dziś wiadomo, że zdrowie psychiczne jest najmniej poruszanym tematem w świecie artystów. Armin van Buuren, chcąc pokazać fanom, w jaki sposób dba o siebie, nawiązał współpracę z Insight Timer, dzięki czemu otrzymaliśmy jeden z najbardziej nietypowych projektów dotyczących gwiazd muzyki elektronicznej.


Najnowsza współpraca van Buurena z... kliniką zdrowia psychicznego

Jak emocje po tegorocznych występach na Tomorrowland Armina nie opadły, tak jego fani zostają zaciekawieni kolejną nietypową współpracą artysty. Van Buuren połączył siły z platformą opieki zdrowotnej Insight Timer, aby wydać swoją 10-minutową rutynę medytacyjną, która umożliwia swego rodzaju wejście w proces" kontaktu artysty z samym sobą.

Przeczytaj także: Hardwell na Tomorrowland 2022. Producent udostępnił pełne video ze swojego występu

To ekscytujące nowe partnerstwo zostało ogłoszone zaraz po tym, jak artysta pobłogosławił nas wszystkich kilkoma wyginającymi umysł występami na żywo na Tomorrowland 2022 w pierwszy i drugi weekend. Jego rutyna medytacyjna, która zawiera samodzielnie wyprodukowane łóżko dźwiękowe, składa się również z wersji bonusowej z komentarzem. 

W ten sposób holenderska gwiazda muzyki elektronicznej określa zjawisko swojej nowej inicjatywy i swojego przywiązania do medytacji:

Medytacja, dla mnie, to chwila dla siebie i sposób na poradzenie sobie z chmurą w mojej głowie. Każdego dnia sprawdzam, co się ze mną dzieje. Jeśli słucham swojego oddechu i skupiam się tylko na nim, natychmiast mój umysł zaczyna błądzić. Teraz rozumiem, że to jest ok i po prostu pozwalam myślom być. Robię notatkę w mojej głowie i sprowadzam moje skupienie z powrotem na mój oddech. To jest zawsze moja kotwica. Chciałem podzielić się tym z moimi fanami, więc nagrałem tę medytację dla innych, aby mogli ćwiczyć, aby oni również mogli znaleźć równowagę.

Całą medytację możecie sprawdzić tutaj i śmiało można powiedzieć, że jest zdecydowanie warta uwagi zarówno fanów rozwoju duchowego, jak i każdego odbiorcy muzyki elektronicznej. Jest to zarazem najbardziej nietypowa jak i ciekawa współpraca, podczas której odsłuchu rzeczywiście możemy odczuć chęć podzielenia się artysty tym, co umożliwia mu skupienie się na danej chwili i zrozumienie samego siebie w pełni. Aby być na bieżąco z najnowszymi newsami ze świata EDM, zaobserwuj nas na Facebooku

Armin van Buuren, Tommorowland 2022

Sprawdź także:

Markus Schulz udostępnił swój pełen set z Luminosity Beach Festival 2022 – posłuchaj
David Guetta, Eric Prydz, Alesso, Jordan Suckley, FAITHLESS... Posłuchaj setów z tegorocznej edycji Sunrise Festival!
Above & Beyond prezentują 16. część kompilacji „Anjunabeats”.
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)