Impreza Audio Before 2016 15072016 Blue Staroźreby odbędzie się 15 lipca 2016 (Piątek), w klubie Blue Disco Staroźreby koło Płocka. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Audio Before 2016  15072016 Blue Staroźreby

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Audio Before 2016 15072016 Blue Staroźreby

15 lipca 2016, Blue Disco Staroźreby koło Płocka, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Witajcie Niebiescy !

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy Was zaprosić na wyjątkowa imprezę jaką jest Audio Before 2016 w klubie Blue . Mamy wielki sentyment do tej imprezy bo zwiastuje i zarazem jest rozgrzewką najlepszego z Polskich festiwali !!!

Cóż można napisać więcej... No chyba jedynie to że zaproszeni goście którzy staną za sterami konsolety zagwarantują muzykę na najwyższym poziomie i niesamowita zabawę do białego rana !

Przy doborze line up'u kierowaliśmy się... po pierwsze selekcja muzyczną prezentowaną przez artystów a także w tym roku kolejnym z argumentów było to co prezentują sami dj'e swoją osobowością a uwierzcie nam na słowo każdy z nich jest oryginałem w swoim rodzaju :) Mówimy to rownież o naszych niezastąpionych rezydentach ;)

Oto line'up w kolejności jakiej bedą grali :

?FiLL

?Bartek Smurlik

?Dj W

?The Mockings (b2b)

Dodatkowo poza naszymi licznymi promocjami mamy nie lada gratkę dla wszystkich bawiących się tej nocy razem z nami !!! Tak to możesz być Ty ! Wystarczy że będziecie 15.07.2016 w Blue bo będziemy losować bilety na dobrze znany Wam wszystkim festiwal który odbędzie się już niebawem na Płockiej plaży nad Wisła.

NIE PRZEGAPCIE SWOJEJ SZANSY I BĄDŹCIE TEJ NOCY Z NAMI !!!

Warto pamiętać też o naszych ??????????????????????????????
?Chcesz być na specjalnej liście VIP i wejść bez kolejki?
- zaproś do wydarzenia swoich znajomych
- następnie UDOSTĘPNIJ to wydarzenie na swojej tablicy w trybie PUBLICZNYM!
- na koniec napisz na tablicy wydarzenia stan licznika osób zaproszonych do wydarzenia przed Twoim zapraszaniem i po zapraszaniu (np. „zaproszonych przed 2350, po 2700”),
To wszystko!?

??????????????????????????????

Jeżeli macie do nas daleko np.100 kilometrów to mamy promocję specjalnie dla Was.

Promocja 100KM+ czyli imprezowiczom którzy mają do nas na prawdę kawałek drogi czyt. (ponad 100 km)ZWRACAMY KOSZTY DOJAZDU w postaci darmowego wjazdu ;) Wystarczy że nam to udowodnicie !

??????????????????????????????Pozdrawiamy Bluedisco ®
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)