Madonna wyda nowy album. Na trackliście znajduje się wiele nazwisk z muzyki elektronicznej. Co one tam robią? 0 UserComments

Avicii, Axwell i inni wielcy z remiksami na nowym albumie Madonny. Oto wszystkie nazwiska i szczegóły

Artykuł dodano: 9 maja, godz. 10:05
Odsłony: 1147x
Madonna wyda nowy album. Na trackliście znajduje się wiele nazwisk z muzyki elektronicznej. Co one tam robią?


Nowy album Madonny ma uczcić sukces?

Muzyka popowa wręcz przepełniona jest gwiazdami. Na tamtejszej scenie już teraz jest niesamowity tłok, a przecież non stop dochodzą nowi artyści. W związku z tym dłużej działający na scenie muzycy głowią się, co robić, by nie wypaść z branży. Są jednak w muzyce popowej osoby, które zupełnie nie muszą się martwić o swoją pozycję.

Madonna przez wielu uważana jest za istną królową popu. Faktycznie, mało kto zrobił dla tej muzyki tyle, co ona. Do teraz pozostaje jedyną osobą, która zdobyła #1 na listach przebojów Billboardu z aż 50 utworami. Właśnie to zdarzenie uczcić ma najnowszy album Madonny  Finally Enough Love: 50 Number Ones.

Album ten ma być pierwszym oficjalnym projektem, który powstał w ramach partnerstwa z Warner Music. Składanka ma zawierać 50 utworów artystki, będącymi remiksami jej własnych kawałków. Tłumaczy to szeroką obecność na nim gwiazd muzyki elektronicznej. I tak na albumie znajdziemy chociażby remiks Aviciiego Girl Gone Wild.

Przeczytaj też: Kygo przedstawia "prawdopodobnie swój najlepszy kawałek jaki stworzył"


Utwór ten był początkiem licznych współprac pomiędzy Timem a Madonną. Ta z resztą zaśpiewała sam kawałek na żywo podczas Ultra Music Festival w 2012 roku. Prócz tego na albumie możemy znaleźć chociażby Axwella, Benny'ego Bennasi czy Above & Beyond. Ci artyści stoją za remiksami kolejno utworów: Jump, Celebration i What It Feels Like For A Girl.

Okrojona wersja Finally Enough Love: 50 Number Ones, składająca się z 16 utworów, ukaże się na platformach streamingowych 16 czerwca. Pełna wersja albumu będzie miała oficjalną premierę 19 sierpnia. Będzie dostępna do pobrania w wersji cyfrowej oraz do zakupu w formie winylowej i CD. Całość pojawi się również na streamingach.

Po raz kolejny środowisko muzyki elektronicznej zostało docenione przez największe światowe gwiazdy. Dobrze to wróży na przyszłość, a o samym nadchodzącym albumie z pewnością będzie głośno. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku

Madonna - Girl Gone Wild (Avicii UMF Mix) 

Sprawdź także:

- To koniec Carnage. Po 14 latach projekt definitywnie zostaje zamknięty
- "Day & Nite", ale to Don Diablo - posłuchaj
- Wiemy, na których rynkach w Europie wzrasta popularność muzyki tanecznej
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)