Impreza Back2daoldies Simo Taek Zaks Tony Handle odbędzie się 7 kwietnia 2018 (Sobota), w klubie Czekolada Poznań. Start imprezy: godz. 22:00. .
0 Back2daoldies  Simo Taek Zaks Tony Handle

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Back2daoldies Simo Taek Zaks Tony Handle

7 kwietnia 2018, Czekolada Poznań, start: 22:00

Zagrają na imprezie:
Back 2 Da Oldies to imprezy z klasycznym rapem i rnb. Od 7 lat już gramy to co najlepszego przytrafiło się muzyce do 2000 r. To czym ja się jarałem grając pierwsze imprezy, to co przywoziłem na wosku z Berlina. Taek kilka lat później dołączył do naszej poznańskiej ferajny, razem spotykaliśmy się na imprezach, razem skreczowaliśmy. Teraz razem postaramy się przybliżyć Wam klimat tamtych lat. Jednak tak się też składa, że już po kilku pierwszych edycjach tej imprezy, pojawiło się grono entuzjastów klasycznego house'u. Wtedy zawitało piętro klasycznego house na naszym cyklu w Poznaniu.
Od ładnych paru lat pieczę nad górnym piętrem sprawuje lubiany przez wszystkich, nasz zagramaniczny przyjaciel Tony Handle

Rap / Rnb:

SIMO
TAEK

House:

Tony Handle
ZAKS


Klasyczny rnb & rap - tym będziemy wszyscy żyli w sobotę i do tego będziemy się przytulać. Numery, które grane były z 12'' nośników raz jeszczę przewiną się przez głośniki. Na Back 2 Da Oldies usłyszycie mieszankę najlepszych klasycznych numerów. R'n'B, Funk, Soul, Rap oraz perełki z innych gatunków zmiksowane w najlepszym stylu przez czołowych polskich party dj'ów.

REZERWACJE:
Oliwia 504 989 948
http://bit.ly/1NsNghc

Start: 22.00
wstęp:20 pln
karty klubowe wejście FREE, grande czekolada wejście FREE
lista FB do 23.00 wejście FREE
wstęp od 21 lat
selekcja
*wejście do klubu na listę fb jest jednorazowe w ciągu danej imprezy, ponowny wstęp wiąże się z opłatą za wejście, listę zamykamy o 21


ZAPRASZAMY!
--------------------------------------------------------

ENTRY
Tickets
Club cards / Grande Czekolada - free entry all night
Facebook list - one-time free entrance from 10 pm to 11 pm (we close the list at 9 pm, so don’t forget to join the fb event before!)
You must be 21 years old to get in
**selection - our club reserves the right to deny entry at selector discretion.

FOR TABLE RESERVATIONS PLEASE RSVP AT :
Oliwia 504 989 948
http://bit.ly/1NsNghc

Start: 10 pm
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)