Impreza Bass Beats Melody Diabllo Sweet Lady Dwa Parkiety 16 odbędzie się 9 lutego 2018 (Piątek), w klubie Best Września. Start imprezy: godz. 21:00. .
0 Bass Beats Melody  Diabllo  Sweet Lady  Dwa Parkiety 16

Bilety na imprezę

Brak biletów na imprezę...

Bass Beats Melody Diabllo Sweet Lady Dwa Parkiety 16

9 lutego 2018, Best Września, start: 21:00

Zagrają na imprezie:
Bass Beats Melody czyli niesamowite wydarzenie w nowoczesnym stylu z wyjątkowymi gośćmi ????
Impreza na której nie może Was zabraknąć!

zagrają:

? DJ DIABLLO aka COORBY
Od ponad 20 lat kontynuuje swoją przygodę za konsoletą zamieniając ją w pasmo samych sukcesów. Bez wątpienia świadczy o tym tytuł exlusive rezydenta w kilku prestiżowych klubach w Polsce, czy spektakularny debiut w roli producenta z supportem utworu „Exotica” przez samego „Tiesto”. Dorobek występów Diabllo aka Coorby obejmuje kluby w Niemczech , Anglii i Holandii a także większość klubów oraz festiwali w Polsce , wliczając w to wielokrotnie prestiżowy Sunrise Festival , a także Electrocity , Independance, en Trance oraz Welcome To. Dj , producent oraz współtwórca radia Clubsound. Ponadto prezenter w Radioparty gdzie prezentuje cykliczną audycję Holiday's Shot. Dj który wyznaje zasadę ,że nie sztuką jest być gwiazdą, sztuką jest być człowiekiem. Oprócz singli wydanych jako Diabllo swoje produkcje wydaje także pod aliasem Coorby oraz w duecie Emdi & Coorby co w 2012 roku zaowocowało podpisaniem współpracy z Mixtunes Records , Redux Recordings oraz SOEE Records. W składzi MDT Production od 2011r. Autor cotygodniowego podcastu Top Selection który prezentowany jest w kilkunastu stacjach radiowych w Polsce oraz za granicą. Od października 2013 rezydent klubu Holidays w Orchowie. Więcej informacji na:?

? Dj Sweet Lady
Jest bez wątpienia jednym z największych odkryć 2008 roku. Swoją nieprzeciętną uroda oraz wspaniałymi setami podbiła serca wielu klubowiczów w całej Polsce. Podczas swoich setów zabiera publiczność w podróż po najlepszych stylach muzyki klubowej...
Jej energiczne sety sprawiają że nie można stać w miejscu! Pomimo krótkiej przygody z muzyką, Sweet Lady miała okazję grać w wielu klubach w Polsce, jak również zadebiutowała za granicą - w klubie Syrius (Brezno) na Słowacji oraz Polonia Palais (Bochum) w Niemczech. Grała już u boklu wielkich gwiazd światowej sceny klubowej, takich jak: Fred Baker, Nakadia, Steve Murano, Fragma, Jochen Miller oraz wielu, wielu innych...
W 2009 roku wzięła udział w konkursie organizowanych przez Polską stacje telewizyjną TVN "Zostań dj..em Projektu Plaża" i dostała się do finału jako jedyna kobieta! Po czym dołączyła do FTB TEAM-u.
Natomiast pod koniec 2009 roku została V-ce mistrzynią Polski DEE JAYów biorac udział w konkursie organizowanym przez DEE JAY Mix Club w Klubie Protektor (Uniejów).
Jak dotąd wystąpiła już na kilku eventach: enHouse 2009, Euforia Festival 2010, Sunrise festival 2011...
Sweet Lady mówi: "muzyka jest jej pasją od zawsze i na zawsze" Podczas każdego występu spełnia swoje marzenia przekazując klubowiczom to co naprawdę kocha!

Support: Svinny / Groove
Dolny parkiet w rytmie dance & disco: Raiden

_____________

? Piątek – 9 Luty
? Start: 21:00
? Bilety: do 22:00 – 10PLN
? Promo: Do 22:00 Dla pierwszych 100 Kobiet wejście FREE
? Wstęp: +16 Zadbaj o swoje kulturalne zachowanie, a nie będzie problemu z tym, aby wejść do klubu! Pamiętaj, aby zabrać ze sobą dokument, który potwierdzi Twój wiek
? Rezerwacje: http://rezerwacje.klubbest.pl/ | tel. 789 444 789
+ dodaj mnie do listy obecnościObecni na imprezie (0)
Komentarze
Komentarze (0)